Jump to content
Dogomania

Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)


rita60

Recommended Posts

[I]"A kiedy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka , to na progu tego drugiego wszechświata będą nań czekać wszystkie zwierzaki,dla których był dobry.[/I]
[I]Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w Boskie Oblicze.[/I]
[I]A w ich spojrzeniach będzie zawarta niema prośba:[/I]
[I]Panie Boże,my wiemy,że to grzesznik,ale nie bądź zbyt surowy.[/I]
[I]On był dla nas dobry."[/I]

Pięknie to napisałaś, Zuzko...
[*]

Link to comment
Share on other sites

Cudowne zjawisko dobroci wszelkiej i miłości do natury podzielone zostało wyrokiem opatrzności między niebo i ziemię, ten wyrok stał się smutną rzeczywistością i nie da się ocenić sprawiedliwy czy nie, może tam będzie mieć swój dyżur z psiakami tulonymi wcześniej do serca???

My mówimy żegnaj Zuzko ze łzami w oczach, a tam może wołają witaj Zuzko wybawicielko nasza!!


Prosze o numer konta/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Cudowne zjawisko dobroci wszelkiej i miłości do natury podzielone zostało wyrokiem opatrzności między niebo i ziemię, ten wyrok stał się smutną rzeczywistością i nie da się ocenić sprawiedliwy czy nie, może tam będzie mieć swój dyżur z psiakami tulonymi wcześniej do serca???

My mówimy żegnaj Zuzko ze łzami w oczach, a tam może wołają witaj Zuzko wybawicielko nasza!!


Prosze o numer konta/[/QUOTE]

Teresko, masz zapchaną skrzynkę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Do mnie dopiero dziś dochodzi ta straszna świadomośc, że JEJ już nie ma wśród nas.
Miałam niezaprzeczalny zaszczyt znac zuzkę
[*] osobiście. Ostatni raz widziałysmy się dwa miesiące temu. I żal ogromny, że już nigdy więcej tu na ziemi się nie zobaczymy.

zuzko
[*], opiekuj się tam za Tęczowym Mostem wszystkim naszymi podopieczymi, które już tam są.
Wszyscy kiedyś się spotkamy ...

[B][SIZE=3]Ustaliłyśmy z ciocią Ciapuś, że do wpłat na wieniec ja podam swoje konto. Najprawdopodobniej jeszcze dziś podjedziemy do kwiaciarni i go zamówimy. Wszystkich chętnych do wpłat proszę o kontakt. Dane podam na PW.[/SIZE][/B][/QUOTE]

Prosze o nr. konta.

Link to comment
Share on other sites

miałam tę przyjemność poznać zuzie osobiście,adoptowałam Wierną ,która u niej przebywała. Rozmawiałam z nią ok pół godź i wyłonił mi sie obraz bardzo ciepłej osoby,która nade wszystko kocha zwierzęta. Gdy weszłam do niej nie wiedziałam po którego psa przyjechałam,kilka wyskoczyło mi na powitanie,wszystkie były wesołe,radosne i SZCZĘŚLIWE. a zuzia odnosiła się do nich z ogromną serdecznością.

Byłaś wspaniałą osobą ,której nam tu na ziemi będzie brakować:-(
[*]

Link to comment
Share on other sites

bardzo mi przykro...
u zuzki był przez 3 miesiące kajko - mój późniejszy tymczasowicz (miał być ds, ale był dt).

kajko niedawno umarł w swoim nowym domu.
wariat to był i bardzo dziwny pies. ale będę go zawsze pamiętać i jego historię i ludzi z nim związanych....


kondolencje dla bliskich, rodziny i przyjaciół zuzki....

Link to comment
Share on other sites

"[B]Gdyby to była jesień, to pomyślałybyśmy, że to psiobranie, bo psy
znajdują się jak grzyby po deszczu w lesie. Siatkami je zbierać to mało.
Nagminnie wyrzucane, porzucane, wywożone jak szmaty, stare buble, dają
świadectwo przerażająco niskiego poziomu polskiego społeczeństwa. To, że
są lepsze od wielu ludzi, to wiadomo, ale zawsze jest przykro, bardzo
przykro gdy piękny, o wspaniałym charakterze pies narażony jest na
niebezpieczenstwo i utratę życia z powodu bezdusznosci człowieka"


"A kiedy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka , to na progu tego drugiego wszechświata będą nań czekać wszystkie zwierzaki,dla których był dobry.[/B] [B]
Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w Boskie Oblicze.
A w ich spojrzeniach będzie zawarta niema prośba:
Panie Boże,my wiemy,że to grzesznik,ale nie bądź zbyt surowy.
On był dla nas dobry."
[/B][B][IMG]http://republika.pl/blog_qg_418782/699509/tr/2.jpg[/IMG][/B]


[COLOR=purple]Te przejmująco piękne słowa Zuzki mówią bardzo wiele o Niej .....Żegnaj Zuzko ....Niech dobry Bóg dojrzy wszystko ,co dobrego uczynilaś dla naszych Braci Mniejszych a ludzi także ...I przytuli Cię serdecznie tak po Ojcowsku, jak na Dobrego Ojca przystało ,do swego serca ....[/COLOR]
Serdeczne wyrazy współczucia Najbliższym oraz krewnym Zuzki-Krystyny a przede wszystkim Jej dzieciom oraz Mężowi.

[IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/k/kaarsen/animaatjes-kaarsen-03490.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mialam okazje poznac Zuzkę, tak się zlożylo że mieszkala kilka metrow od mojego biura i spotkalysmy sie raz czy dwa z okazji przekazywania pieniedzy, bardzo sympatyczna osoba z wielkim sercem dla zwierząt tym bardziej wstrzasnęla mna wiadomosc,ze nie ma juz jej wsrod nas:-(

Odpoczywaj w spokoju Zuzka[']

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się dopiero co. Poznałam Zuzkę, tymczasowała mi sunię ze szczeniakami - tak mi przykro :(

Dwie sunie z DT jadą do Donki, a dwa psiaki Zuzki, co z nimi? Tam jest york, mały, bojący się wszystkiego i większy czarny kundelek. Czy rodzina się nimi zajmie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7'][B]."Gdyby to była jesień, to pomyślałybyśmy, że to psiobranie, bo psy
znajdują się jak grzyby po deszczu w lesie. Siatkami je zbierać to mało.
Nagminnie wyrzucane, porzucane, wywożone jak szmaty, stare buble, dają
świadectwo przerażająco niskiego poziomu polskiego społeczeństwa. To, że
są lepsze od wielu ludzi, to wiadomo, ale zawsze jest przykro, bardzo
przykro gdy piękny, o wspaniałym charakterze pies narażony jest na
niebezpieczenstwo i utratę życia z powodu bezdusznosci człowieka"
[/B]

[B]"A kiedy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka , to na progu tego drugiego wszechświata będą nań czekać wszystkie zwierzaki,dla których był dobry.
Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w Boskie Oblicze.
A w ich spojrzeniach będzie zawarta niema prośba:
Panie Boże,my wiemy,że to grzesznik,ale nie bądź zbyt surowy.
On był dla nas dobry."

chwyta za serce oj bardzo chwyta... Zwykła a jakże inna OSOBA. (*)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero w takich momentach przypominamy sobie, że nie jesteśmy nieśmiertelni, że być może nie zrobimy wszystkiego, co planowaliśmy, o czym marzyliśmy... To smutne, że śmierć zabiera nieodpowiednie osoby, które są nam tutaj - na ziemi - potrzebne... Smutne i niesprawiedliwe... :(
Jak ktoś tu wcześniej napisał - Dogomaniacy to rodzina - mimo sporów, niedomówień, kłótni - jednak zawsze rodzina!
Trzymaj się zuzko!...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plina']Dopiero w takich momentach przypominamy sobie, że nie jesteśmy nieśmiertelni, że być może nie zrobimy wszystkiego, co planowaliśmy, o czym marzyliśmy... To smutne, że śmierć zabiera nieodpowiednie osoby, które są nam tutaj - na ziemi - potrzebne... Smutne i niesprawiedliwe... :(
Jak ktoś tu wcześniej napisał - Dogomaniacy to rodzina - mimo sporów, niedomówień, kłótni - jednak zawsze rodzina!
Trzymaj się zuzko!...[/QUOTE]

Dokładnie tak jest... [*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...