Jump to content
Dogomania

Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)


rita60

Recommended Posts

Do mnie dopiero dziś dochodzi ta straszna świadomośc, że JEJ już nie ma wśród nas.
Miałam niezaprzeczalny zaszczyt znac zuzkę
[*] osobiście. Ostatni raz widziałysmy się dwa miesiące temu. I żal ogromny, że już nigdy więcej tu na ziemi się nie zobaczymy.

zuzko
[*], opiekuj się tam za Tęczowym Mostem wszystkim naszymi podopieczymi, które już tam są.
Wszyscy kiedyś się spotkamy ...

[B][SIZE=3]Ustaliłyśmy z ciocią Ciapuś, że do wpłat na wieniec ja podam swoje konto. Najprawdopodobniej jeszcze dziś podjedziemy do kwiaciarni i go zamówimy. Wszystkich chętnych do wpłat proszę o kontakt. Dane podam na PW.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

"A kiedy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka , to na progu tego drugiego wszechświata będą nań czekać wszystkie zwierzaki,dla których był dobry.
Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w Boskie Oblicze.
A w ich spojrzeniach będzie zawarta niema prośba:
Panie Boże,my wiemy,że to grzesznik,ale nie bądź zbyt surowy.
On był dla nas dobry."

Piękny wiersz z Jej bloga, wierze że tak było

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B][quote name='Reno2001']
Wszyscy kiedyś się spotkamy ...

Ustaliłyśmy z ciocią Ciapuś, że do wpłat na wieniec ja podam swoje konto. Najprawdopodobniej jeszcze dziś podjedziemy do kwiaciarni i go zamówimy. Wszystkich chętnych do wpłat proszę o kontakt. Dane podam na PW[/QUOTE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red]
[SIZE=2][COLOR=black]Ja pozwolę sobie zacytować żeby było bardziej widoczne i poproszę o wstawienie do pierwszego postu [/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...