Jump to content
Dogomania

Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydaje mi sie ze on w domku nie bedzie tego robic,,,,,ja kiedy spedzalam z nim czas w biurze nigdy mi tego nie robil,,,tylko ze to byla calkiem inna sytuacja ,,,on sie szybko zawsze nudzil i sprytnie wyciagal mnie mimo wszystko na dwor!!!!!
Ja kiedys przynioslam mojej mamie psiaka z sopotu,,,,,kochany urwis byl,,,na szczescie maly wiec jak rodzicie szli w gosci i komus tam podsikal,,to jeszcze jakos uszlo ,,ale wstyd bylo,,a oduczyc sie nie dalo,,,,
Nie wiem jak to bedzie ,,,ale ja uwazam ze lepiej jest powiedziec cala prawde niz potem miec problemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak,,,wierze ze Hop nic grubszego nie narobi,,,,,co do podsikiwania to tez jestem dobrej mysli,,,ale reki sobie uciac nie dam,,,A u Szuwarka czy Szczerzuja to bylo pewne ze one bede czyste i nieznaczace,,,bo w schronie juz nie wykazywaly zadnych oznak!!!!!Hop mimo wszystko ma manie podsikiwania pawilonu i murkow itp,,ale mi w biurze czy w socjalu nigdy nie narobil,,ale to tylko dlatego bo byl zajety dreptaniem i zachecaniem mnie do wyjscia na dwor!!!!

Link to comment
Share on other sites

no,ciepło sie zrobilo i Hop zostal ogolony.Calkiem niezle,prawda?:cool3:
Najsmieszniejsze,ze na ciele on mial wlosy przy skorze jasne i przy cieciu 1,5 milimetra czarny wlos znika.Ale odrastac bedzie oczywiscie ciemny.

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/186/937640c5ac385ec1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia25']Owszem teraz on już dredów nie ma i domu też NIE ZNAJDZIE!!!!!:angryy::angryy::angryy: :placz::placz::placz:

[B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/200/d1740cacf4ce3e91.jpg[/IMG][/URL][/B][/quote]

popieram w stu procentach. matko dziewczyny, co wy mu najepszego zrobilyscie. przeciez te kudelki to byl caly jego urok!!! :shake: :-( :roll:

Link to comment
Share on other sites

trzeba tym samym tytul zmienic, bo juz nie jest biedaczek w typie pona. matko, a miala takiego drugiego iryska, ktorego codziennie ogladalam, mimo ze juz go nie ma na tym swiecie. dobrze ze nadal na pierwszej stronie sa te jego sliczne zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak przeczuwałam, został OSZPECONY. :mad: Wygląda OKROPNIE :diabloti:Przypuszczam,że z tego powodu bedzie mu jeszcze trudniej znaleźć dom dopóki sierść mu nie odrośnie choc na parę centymetrów.
Przecież nie musiałyście go golić,istnieje opcja na 1,5 cm.I jeszcze ta głowa :angryy:
Ale cóż,pies nie obroni się i nie powie ,że taka fryzura mu nie odpowiada :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']
Najsmieszniejsze,ze na ciele on mial wlosy przy skorze jasne i przy cieciu 1,5 milimetra czarny wlos znika.Ale odrastac bedzie oczywiscie ciemny.

[/quote]
i jeszcze Brązowa to Cię śmieszy??:crazyeye::crazyeye::angryy:,że psa oszpeciłycie?
A pisałam,że tak się stanie.Przynajmniej tę głowę tez ostrzyżcie,bo teraz to on biedny niewiadomo kogo przypomina :shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']nie da rady ostrzyc mu glowy-gryzie :diabloti:[/quote]

to zwiazac mu pyszczek takim jakims bandazem tak jak weci to robia jak nie maja kaganca. na pyszczku i za uszami na kokardke i wtedy jakos uratowac jego honor i "zrobic cos z glowa".
dla chcacego nic trudnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']to zwiazac mu pyszczek takim jakims bandazem tak jak weci to robia jak nie maja kaganca. na pyszczku i za uszami na kokardke i wtedy jakos uratowac jego honor i "zrobic cos z glowa".
dla chcacego nic trudnego.[/quote]
taaaaa,Irysku,wiec zostawie to dla Ciebie.Tak na serio-ciezko strzyc glowe psa,ktory nia szarpie,bo straci oko.Stopniowo,po jednym koltunku dziennie,moze da rade.
piekny Hop szuka domu
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...