Jump to content
Dogomania

Udało się!!!! Kapselek ma cudowny dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NikaEla

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kapsel nie odpuszcza Flapowi, cały czas jest podniecony, piszczy, skomle i chce zdominowac Flapa :angryy:. Jak Flapa nie ma w domu, to zachowuje się dużo lepiej, jest spokojniejszy. Żal mi go, bo przypuszczam, że być w takim napieciu nie jest łatwe, ale bardziej żal mi Flapa, bo ma serdecznie dość i chciałby odpocząć. Czasami, żeby trochę Flap odetchnął, stawiamy bramkę w drzwiach. Je ładnie, zaczyna powoli wybrzydzać i np. wyrzucać marchewkę. Strasznie puszcza bąki, więc zaczęłam mu dawać Espumisan i probiotyki.
Tayga, zamieść rozliczenie, żeby było wiadomo, ile pieniędzy ma Kapsel i powoli trzeba zbierać na kastrację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']Tayga, zamieść rozliczenie, żeby było wiadomo, ile pieniędzy ma Kapsel i powoli trzeba zbierać na kastrację.[/QUOTE]
Będę dzisiaj u weta to się rozliczę... I wszystko podam wieczorem.

Ostatnie dni mam straszne... 2 sunie i 6 szczeniąt odebranych oprawcy i jeden straszny przypadek :(
Sunia rąbnieta w główkę siekierą, z urwaną łapką... Wczoraj pojechała do kliniki we Wrocławiu.
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=264156293596523#!/event.php?eid=271184392914385&view=wall&notif_t=event_wall[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Będę dzisiaj u weta to się rozliczę... I wszystko podam wieczorem.

Ostatnie dni mam straszne... 2 sunie i 6 szczeniąt odebranych oprawcy i jeden straszny przypadek :(
Sunia rąbnieta w główkę siekierą, z urwaną łapką... Wczoraj pojechała do kliniki we Wrocławiu.
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=264156293596523#!/event.php?eid=271184392914385&view=wall&notif_t=event_wall[/URL][/QUOTE]


A czy możesz wrzucić tu link z dogomanii, jesli oczywiście jest.

Niestety nie ma mnie na FB...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stufinska']witam!
O kapselku usłyszałam na bazarku organizowanym przez masza 44. Kupiłam tam 2 fanty i dodatkowo zaofiarowałam 100 zł. Na kapselka.
W rozliczeniu masza 44 prosiła o przelanie pieniędzy za fanty bazarkowe, natomiast 100 zł. Prosiła o przekazanie na konto kapselka. Proszę więc o numer konta.
Pozdrawiam.[/quote]

Czy ktoś zauważył wpis cioteczki i jej ofertę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']O jej.., znowu kolejna bida :-(
Przelałam 30zł.[/QUOTE]
Dziękuję :)

[B]stufinska i masza 44 [/B]mają pieniążki dla Kapselka, podaj proszę im swoje konto i wpisz płaty jak przyjdą, będzie już na odjajczenie chyba :)

Link to comment
Share on other sites

Kapselek zaszczepiony na wściekliznę -koszt 27zł, zeskanuję pokwitowanie w najbliższych dniach.
Nasz wet ocenia jego wiek na aż 9 lat. Koszt kastracji wyniesie ok. 270zł minus mały rabacik dla bezdomniaka + ew. doczyszczenie ząbków. Obecnie waży 4200g, coś mało przytył przez tydzień jak na te ilości które zjada.
Wczoraj bylismy na wycieczce w Górach Sowich, próbowałam uczyć go zbierać grzyby jadalne, ale nie chce się nauczyć ;-)
Było parę osób, które zwracało uwage na Kapsla ( częściej uwagę przykuwał Flap), dlatego jakbyście gdzieś widzieli na bazarkach apaszke z napisem "szukam domu" dla maluszka, to dajcie mi znać. Wreszcie zaczął odpuszczać Flapowi, co nas bardzo cieszy, bo nas pies ma teraz cięzkie życie z alergią i potrzebuje spokoju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Czy mi się wydaje, czy 270 złotych za kastrację takiego maluszka to sporo?[/QUOTE]
[quote name='Sarunia-Niunia']Ja też mam wrażenie, że to jakaś astronomiczna kwota.........[/QUOTE]
Łooo matulu!!! U nas za kota 90, a kapselek waży tyle co kot :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']Kapselek zaszczepiony na wściekliznę -koszt 27zł, zeskanuję pokwitowanie w najbliższych dniach.
[/QUOTE]
Podałaś nr konta??
[B]stufinska[/B] i [B]masza 44[/B] czekają by wpłacic na Kapselka. Nie widzę potrzeby zbierać na swoje. Tym bardziej, ze na moim juz nic na Kapselka nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Podałam nr konta.
To jest koszt w lecznicy takiej przy domu weterynarza, tam steryzowaliśmy naszą sukę 10 lat temu i było to dobrze zrobione.
Z własnego doświadczenia wiemy że tam jest taniej niż w niektórych innych, np. Intervecie.
Jeżeli ktoś zna jakiegoś weterynarza z południa Wrocławia (żeby nie jeździć przez cały Wrocław z psem po operacji), który zrobi to dobrze i taniej to prosze o namiary. Ja nie mam porównania, bo nigdy nie kastrowałam psa, sterylizacja suki to 10 lat temu był koszt ok. 180zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']wroclaw drogi jest, wiadomo,ze mniejsze miasta taniej. ale lepiej tez pojechac w inna czesc wrocka, zeby oszczedzic kase dogomaniakow. tutaj kazde 10zl sie liczy.[/QUOTE]

O to właśnie chodzi - jestem przekonana, że spokojnie można znaleźć tańszego weta, trzeba tylko poszukać. Kielce nie są metropolią ale za usługi weterynaryjne też sobie ładnie liczą. Z tym, że za 270 zł znajdę lecznicę, gdzie mi bezdomnego onka wykastrują...
Warto się rozejrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Bogusik mnie tu przygoniła.
A gdzie jest teraz piesio? bo chyba nie we Wrocławiu. Kastracja z czyszczeniem zębów za 270 zł z rabacikiem do tego nie wydaje mi się wygórowaną ceną.
Ja swoje piesy sterylizuję u dr Szczypki. Ze względu na to ,że to psy w DT zawsze kasuje mniej ,ale nie mniej niż 200 zł. Jeżeli Kapsel nie jest we Wrocławiu i się doliczy koszty paliwa i czas ,to nie wiem czy zabieg we Wrocławiu będzie dużą oszczędnością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Bogusik mnie tu przygoniła.
A gdzie jest teraz piesio? bo chyba nie we Wrocławiu. Kastracja z czyszczeniem zębów za 270 zł z rabacikiem do tego nie wydaje mi się wygórowaną ceną.
Ja swoje piesy sterylizuję u dr Szczypki. Ze względu na to ,że to psy w DT zawsze kasuje mniej ,ale nie mniej niż 200 zł. Jeżeli Kapsel nie jest we Wrocławiu i się doliczy koszty paliwa i czas ,to nie wiem czy zabieg we Wrocławiu będzie dużą oszczędnością.[/QUOTE]
we Wrocławiu na dt jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...