Jump to content
Dogomania

Udało się!!!! Kapselek ma cudowny dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NikaEla

Recommended Posts

Ja też niestety, ale mieszkam daleko, a pomoc jak widać jest teraz bardzo potrzebna i to pod każdym względem!Pierwsza strona jest chyba nieaktualizowana...nie pisze,że w tej chwili potrzebne są pieniądze na sterylkę,weta,brak aktualnych zdjęć itd.Kto ma czas na szukanie po wątku?Barybede została z problemem niemalże sama.O wszystko prosi po kilka razy.Marnie to wszystko widzę...Barybede,odpowiedz dlaczego Kapselek może być u Ciebie tylko do końca roku?Tak zrozumiałam,że chyba ty teraz jesteś skarbnikiem...?Proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też czekam na szersze wieści.Jedynym chyba rozwiązaniem to szukać Cioteczek,które mogą Kapselkowi porobić sporą ilość ogłoszeń.
Ktoś może pomóc w zrobieniu dla Kapselka allegro?
Poszukam jutro Cioteczek co robią ogłoszonka i napiszę do nich prośbę o nie.Jedynie tak mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Ogłoszenia dla Kapselka poleciały wczoraj - na tablicy ma na trzy miasta
(zobacz post 373)[/QUOTE]

Ok, to zrobie allegro i kilka innych.
Tak sobie niesmialo pomyslalam o Ulvhedin jesli chodzi o awaryjne dt dla Mikruska, Ulv jest z Wroclawia, ale nie wiem czy ewentualnie zgodzi sie bo pewnie zapsiona i zakocona jak zawsze

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze mam, pisałam wcześniej, bodajże 113zł, ostatnia wizyta u wetki była darmowa. Gdyby dozbierało się ok. 60, 70zł to ja dołożę resztę i zrobiłabym mu kastrację i czyszczenie ząbków razem. Jeżeli tych pieniędzy nie będzie, to zrobię mu jeszcze tylko czyszczenie zębów, bo chyba bolą go dziąsła jak je suchy pokarm, a nie mogę mu dawać puszek, bo ma biegunkę po nich. Ale szkoda go usypiać dwa razy.
Ja też zrobiłam sama parę ogłoszeń Kapselkowi na tablica.pl , morusek.pl i doadopcji.pl na Wrocław, ale odzewu brak.
Kapsel może być u mnie do ok.15-18 stycznia, choć po Nowym Roku będzie mi trudno z dwoma psiakami. Moj TZ musiał zmienić pracę, pracuje daleko, z dojazdami nie ma go po 12-14 godzin dziennie, ja tez pracuję i też musze czasami zostać dłużej w pracy. Jednego psa mogę czasami podrzucić na dzień do rodziców, na dwa się nie zgadzają, bo mają własnego staruszka. Poza tym Kapsel cały czas piszczy i skomle przy naszym psie, mamy już tego dość. Wyobraźcie sobie, że pies cał czas, kiedy nie śpi, trzęsie się, piszczy, podlizuje zadek i siusiaka mojego psa. Dobrze, że mój pies jest cierpliwy i rzadko na to reaguje, ale nie mam czasu stać nad nimi cały dzień i pilnować, czy się nie pozagryzają.
To był mój pierwszy psiak tymczasowy i raczej ostatni, ew. mogę mieć suczkę, ale na psa się już nie zgadzamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']Pieniądze mam, pisałam wcześniej, bodajże 113zł, ostatnia wizyta u wetki była darmowa. Gdyby dozbierało się ok. 60, 70zł to ja dołożę resztę i zrobiłabym mu kastrację i czyszczenie ząbków razem. Jeżeli tych pieniędzy nie będzie, to zrobię mu jeszcze tylko czyszczenie zębów, bo chyba bolą go dziąsła jak je suchy pokarm, a nie mogę mu dawać puszek, bo ma biegunkę po nich. Ale szkoda go usypiać dwa razy. [/QUOTE]
A może zrobić na Kapselka jakiś bazarek?

[quote name='Barrybede']Ja też zrobiłam sama parę ogłoszeń Kapselkowi na tablica.pl , morusek.pl i doadopcji.pl na Wrocław, ale odzewu brak.
Kapsel może być u mnie do ok.15-18 stycznia, choć po Nowym Roku będzie mi trudno z dwoma psiakami. Moj TZ musiał zmienić pracę, pracuje daleko, z dojazdami nie ma go po 12-14 godzin dziennie, ja tez pracuję i też musze czasami zostać dłużej w pracy. Jednego psa mogę czasami podrzucić na dzień do rodziców, na dwa się nie zgadzają, bo mają własnego staruszka. Poza tym Kapsel cały czas piszczy i skomle przy naszym psie, mamy już tego dość. Wyobraźcie sobie, że pies cał czas, kiedy nie śpi, trzęsie się, piszczy, podlizuje zadek i siusiaka mojego psa. Dobrze, że mój pies jest cierpliwy i rzadko na to reaguje, ale nie mam czasu stać nad nimi cały dzień i pilnować, czy się nie pozagryzają.
To był mój pierwszy psiak tymczasowy i raczej ostatni, ew. mogę mieć suczkę, ale na psa się już nie zgadzamy.[/QUOTE]
Rozumiem Cię doskonale....
[INDENT] [quote name='Barrybede']A, i może ktoś wie jak i mógłby przejąć ten wątek, bo na taygę nie ma już raczej co liczyć. [/QUOTE]
W tej sprawie trzeba pisać do Moderatora... Ale ja szczegółów nie znam....
Może jakieś bardziej doświadczone cioteczki?
A w ogóle to smutne, że zostałaś sama....
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki pomóżmy Barrybede,przecież ona chce jak najlepiej dla Kapselka a została sama,nawet to,że chce wykastrować i wyczyścić ząbki i dołożyć się do tego.Może uda się uzbierać te 70zł,nawet jednorazowo po 10zł to by była wielka pomoc.
Ja oferuję 20zł.Bardzo proszę pomóżmy Barrybede i Kapselkowi.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem też u Kapselka,chociaż nie otrzymałam od Ciebie,Barrybede,odpowiedzi na zadane prze ze mnie pytania?Ja ze swojej strony,dołożę 40zł do sterylki Kapselka.Proszę o nr konta na pw.Wątek musi być prowadzony rzetelnie,bo inaczej...chyba nie muszę kończyć....bo już są tego efekty.Jeżeli dostrzeżesz "zielone światełko"dla Kapselka z naszej strony...to wtedy wspólnie możemy jakoś działać.Musi być ta "nić"porozumienia i zaufania...

Link to comment
Share on other sites

Popieram cioteczki powyzej, ja tez doloze 30 zl brakujacych, Kapselka trzeba koniecznie wykastrowac przed adopcja i wyczyscic zabki,
Dostalam odp. od Mikropsiakow - umieszcza Kapselka na FB i ich stronie www ( mam wyslac zdjecia, kontakt i opis - wezme z w/w ogloszen ). Dogo07 tez zrobi wydarzenie na FB
Wyslalam dzisiaj kilka pw z prosba o pomoc o domek tymczasowy, Pewnie trzeba bedzie malemu szukac nowego bdt lub pdt.
Szkoda ze zalozycielka watku sie nie odzywa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']pisałam, nie odpowiada na PW wysłane tydzień temu i przedwczoraj pisałam na FB, też nie odpowiedziała, a wiem, że działa na dogo i pisze posty[/QUOTE]
Odpowiedziałam i na dogo i na FB (przesłać kopie?)
Kombinuję jak mogę, ale sytuacja w moim mieście mnie przerasta. 7 psów w punkcie, jeden u mnie i jeszcze to z banerka.
Byłam kilka dni bez netu. Udawało mi się wskoczyć w pracy na kilka minut, ale najczęściej cale dogo widziałam w niebieskie paski.
Nie zapomniałam o Kapselku, tylko czuję się bezradna :( Przepraszam :(

Link to comment
Share on other sites

Podsumujmy finanse Kapselka:
Barrybede - 113zł
Anula - 20zł
Bogusik - 40zł
Asia-s - 30zł

Na dzień dzisiejszy kapselek ma zaoferowane pieniążki w sumie 203zł na kastrację i czyszczenie ząbków.

Cioteczki! jeszcze kto pomoże dyszką (10zł) nawet 10zł już odciąży Barrybede.
Zróbmy prezent świąteczny pod choineczkę dla Barrybede i Kapselka.Bardzo proszę!Nie opuszczajmy ich w potrzebie!

Może jak Kapselek będzie szybko wykastrowany to nie będzie napadał na rezydenta i nie będzie piszczał,a tym samym może Barrybede jeszcze trochę przetrzyma Kapselka w DT do momentu aż nie znajdzie domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Ja jestem też u Kapselka,chociaż nie otrzymałam od Ciebie,Barrybede,odpowiedzi na zadane prze ze mnie pytania?Ja ze swojej strony,dołożę 40zł do sterylki Kapselka.Proszę o nr konta na pw.Wątek musi być prowadzony rzetelnie,bo inaczej...chyba nie muszę kończyć....bo już są tego efekty.Jeżeli dostrzeżesz "zielone światełko"dla Kapselka z naszej strony...to wtedy wspólnie możemy jakoś działać.Musi być ta "nić"porozumienia i zaufania...[/QUOTE]
Odpowiedź aa jakie pytania? Dlaczego nie może być u mnie? Napisałam powyżej, a poza tym ja wiedząc , że od stycznia może u mnie zmienić się sytuacja w domu i przybędzie mi wiele nowych rzeczy do ogarnięcia w domu, oferowałam tymczas na trzy miesiące.
Dziękuję wszystkich, którzy chcą się dołożyć do kastracji. Taka kwota wystarczy, ew. ja dołoże, jakby brakował parę złotych. Postaram się dzisiaj wieczorem przesłać konto na PW. Kastrację musimy zrobić zaraz po świętach, bo po Nowym Roku psy będą same w domu przez 9-10 godzin przez większość tygodnia.
Jeżeli nie można zmienić osoby prowadzącej wątek, to może założyć nowy i przenieść tam najważniejsze wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia-s']Popieram cioteczki powyzej, ja tez doloze 30 zl brakujacych, Kapselka trzeba koniecznie wykastrowac przed adopcja i wyczyscic zabki,
Dostalam odp. od Mikropsiakow - umieszcza Kapselka na FB i ich stronie www ( mam wyslac zdjecia, kontakt i opis - wezme z w/w ogloszen ). Dogo07 tez zrobi wydarzenie na FB
Wyslalam dzisiaj kilka pw z prosba o pomoc o domek tymczasowy, Pewnie trzeba bedzie malemu szukac nowego bdt lub pdt.
Szkoda ze zalozycielka watku sie nie odzywa....[/QUOTE]
Asiu,super!Dzięki za tak szybkie działanie.Miejmy nadzieję,że znajdzie się jakiś dt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']Odpowiedź aa jakie pytania? Dlaczego nie może być u mnie? Napisałam powyżej, a poza tym ja wiedząc , że od stycznia może u mnie zmienić się sytuacja w domu i przybędzie mi wiele nowych rzeczy do ogarnięcia w domu, oferowałam tymczas na trzy miesiące.
Dziękuję wszystkich, którzy chcą się dołożyć do kastracji. Taka kwota wystarczy, ew. ja dołoże, jakby brakował parę złotych. Postaram się dzisiaj wieczorem przesłać konto na PW. Kastrację musimy zrobić zaraz po świętach, bo po Nowym Roku psy będą same w domu przez 9-10 godzin przez większość tygodnia.
Jeżeli nie można zmienić osoby prowadzącej wątek, to może założyć nowy i przenieść tam najważniejsze wiadomości.[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź.To rzeczywiście nie ciekawie to wygląda, skoro psy będą musiały być aż tak długo same w domu.Ciachaj Kapselka zaraz po świętach,niech przynajmniej to już będzie "z głowy"

Link to comment
Share on other sites

DZIEKI SERDECZNE Dogo07 za wydarzenie dla Kapselka na FB
[URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001964716636[/URL]

oraz za ten link: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29[/URL]

jesli ktoras cioteczka chcialaby pomoc powysylac zapytania o bdt do dziewczyn z tego watku,

wysylalam tez wczoraj do innych z Wrocka, Krakowa i okolic ale cisza...

Majqa pisala tak jak Anula o hoteliku u Kiku ale to chyba drugi koniec Polski no i platny

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=red][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/310/clochenoelzo8.gif[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/999/animweihnachtsglobe1vk8.gif[/IMG][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/310/clochenoelzo8.gif[/IMG][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]

[B][COLOR=red] [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Świeci gwiazda na niebie, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] srebrna i staroświecka, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] Świeci wigilijnie, każdy [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] ją zna od dziecka. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] Chwyć w garść jej promienie, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] trzymaj je z całej siły. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] I teraz w tym rzecz cała, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red] by się życzenia spełniły[/COLOR][/B]
[COLOR=red]* B.Leśmian[/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=green][B]Życzymy Radosnych Świąt!!![/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3]
[/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=green][B]Korunia, Nercio, Killlerek i Ich ludzie[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red] [/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...