Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[COLOR=#a52a2a][FONT=comic sans ms][SIZE=3][B]Jeżeli osoba wpłacająca deklaracje do skarbonki KWB [B]NIE STOSTUJE SIĘ DO USTALEŃ [/B]większości Członków Klubu i Zarząd[SIZE=3]u[/SIZE] musi wiedziec ,ze Jej BDT nie otrzyma pomocy na żadnego zwierzaka.".Chodzi o zapis w regulaminie, zamieszczony ponizej:[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]

[U][B]"Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, [COLOR=#ff0000]to nie podlega dyskusji [/COLOR][/B][/U][B][COLOR=#ff0000]![/COLOR][/B]"

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

o, nie wiedziałam, ze jak się z czyms nie zgadzam, to nie dostanę pomocy, jakbym chciała, mimo wpłat.
czy chodzi konkretnie o sterylizację i płatne dt? jesli tak, to spawa jest jasna, ale zapis niejasny ;-).
to brzmi tak, jakbyśmy we wszystkim musiały sie zgadzac. to może rodzić nieporozumienia, bo może byc różnie interpretowane, nie?

co do płatnych dt i sterylizacji czy aborcji - oczywista oczywistośc, zaznaczam, żeby nie było, ze się nie zgadzam ;-)

Link to comment
Share on other sites

SBD.Przeciez jak o tym rozmawialysmy tu na forum to sama glosowalas na tak, chodzi o to ,ze lepiej niech ktos nie placi deklaracji jezeli nie robi sterylek aborcyjnych lub w ostatecznosci nie usypia ślepych miotow bo nie dostanie pomocy z Klubu.Dotyczy to przede wszyskim BDT.
Nie o zgode na" cos " tu chodzi, tylko na zapis w regulaminie.

Link to comment
Share on other sites

Ale tutaj bardziej chodzi o to zdanie:

"Jeżeli osoba wpłacająca deklaracje do skarbonki KWB nie zgadza sie z ustaleniami większości Członków Klubu i Zarządem musi wiedziec ,ze Jej BDT nie otrzyma pomocy na żadnego zwierzaka."

Przyznam, że też go za bardzo nie rozumiem...

Tzn, że jak się z czymś nie zgadzam bo mam inne zdanie to nie dostanę pieniędzy na pomoc dla tymczasowicza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ale tutaj bardziej chodzi o to zdanie:

"Jeżeli osoba wpłacająca deklaracje do skarbonki KWB nie zgadza sie z ustaleniami większości Członków Klubu i Zarządem musi wiedziec ,ze Jej BDT nie otrzyma pomocy na żadnego zwierzaka."

Przyznam, że też go za bardzo nie rozumiem...

Tzn, że jak się z czymś nie zgadzam bo mam inne zdanie to nie dostanę pieniędzy na pomoc dla tymczasowicza?[/QUOTE]

Nie oczywiscie,ze nie to zdanie dotyczy zapisu ponizej zaznaczonej reguly.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#a52a2a][FONT=comic sans ms][SIZE=3][B]Jeżeli osoba wpłacająca deklaracje do skarbonki KWB [B]NIE STOSTUJE SIĘ DO USTALEŃ [/B]większości Członków Klubu i Zarząd[SIZE=3]u[/SIZE] musi wiedziec ,ze Jej BDT nie otrzyma pomocy na żadnego zwierzaka.".Chodzi o zapis w regulaminie, zamieszczony ponizej:[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]


[U][B]"Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, [COLOR=#ff0000]to nie podlega dyskusji [/COLOR][/B][/U][B][COLOR=#ff0000]![/COLOR][/B]"

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']A może lepiej napisać ...

"Jeżeli osoba wpłacająca deklaracje do skarbonki KWB [B]NIE STOSTUJE SIĘ DO USTALEŃ [/B]większości Członków Klubu i Zarządem musi wiedziec ,ze Jej BDT nie otrzyma pomocy na żadnego zwierzaka."[/QUOTE]
poprawione:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Ja mam tylko takie podchwytliwe pytanie. Miałaś plan wpłacić dwa razy deklarację na styczeń? :evil_lol: Czy tak przypadkiem wyszło?[/QUOTE]
łojjj...miało być na luty :eviltong: ale dziecko me tak mi daje popalić, że nie myślę już widocznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ellig, no przeca dopytuję, czy chodzi tylko o te aspekty, które są dla mnie też oczywiste, czy generalnie we wszystkim mamy się zgadzać ;-).[/QUOTE]

ja myślę, że w tych musimy, w pozostałych możemy ( albo i powinnyśmy) się zgadzać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Może któraś z Was kochane baloniarki potrzebuje 6 misek w,które można ,,załadować,,karmę dla psów tzn.te miski nadają się na jedzenie dla zwierzaków..Mam nadzieję,że napisałam jasno oco mi chodzi...Dostałam je i nie mam co z nimi zrobić...Jakby ktoś chciał kontakt do nas na PW..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Do misek w przesyłce będę chciała dołożyć fanty m.in.obrazki malowane może by się przydały na ew.bazarek.
-----------------
Jest szansa,że miski zostaną zagospodarowane...
Elżbieta

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Potrzebuję osobę na wizytę pa dla milusińskiej suni szczeniaczka z przytuliska. Warszawa - ul. Burgaska przy torze łyżwiarskim Stegny.[/QUOTE]


Kogo mamy z Ursynowa, Wilanowa to bedzie najblizej?
Burgaska jest najblizej ul. Sobieskiego i Czarnomorskiej przy tej ulicy znajduje sie ksiegarnia "Manuskrypt".

[B]Mazowszanka[/B]?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Do misek w przesyłce będę chciała dołożyć fanty m.in.obrazki malowane może by się przydały na ew.bazarek.
-----------------
Jest szansa,że miski zostaną zagospodarowane...
Elżbieta[/QUOTE]

Czy ktos potrzebuje miski?
[B]waldi481 ma do oddania.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...