Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Ellig']Witaj, rozumiem ,ze psiaki sa u Ciebie na bezplatnym DT.
O jaka pomoc prosisz, na leczenie, na karme czy na transport?
O pomoc moze zwrocic sie:

[SIZE=3]-[/SIZE][SIZE=2]Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają w[/SIZE][SIZE=2]ątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie[/SIZE]
[SIZE=2]-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)[/SIZE]
[SIZE=2]-[COLOR=darkorchid]Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Psiaki są u mnie na BDT. Są już wyleczone i szukamy im domków, jak do tej pory bezskutecznie...jak ktoś dzwonił i dowiedział się o parwo to zrezygnował ;(
Leczenie było bardzo kosztowne i właśnie chciała prosić o pomoc w spłacie faktury za leczenie maluchów. Zostało ok 700zł. W poście pierwszym był podany link do ich wątku (teraz coś nie mogę skopiować) tam na pierwszej stronie są wstawione wszystkie faktury oraz rozliczenie ile jeszcze zalegamy ze spłatą.

Oraz chciałabym się do Was zapisać...poproszę o dane do przelewu...nie mogę za dużo teraz dopóki nie uporam się z długami ;(

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś wybrałam się do nowej lecznicy w moim mieście. Otóż nasza gmina podpisała z nimi umowę na sterylizację psów z gminy i dopłacają 80% do sterylizacji suczek i kotek. Koszt dla właściciela zwierzaka to bez względu na wagę zwierzęcia 35 zł.
Poprosiłam weterynarza aby dowiedział się jak to by wyglądało w naszym wypadku gdyż dane właściciela są wprowadzane z dowodu osobistego do ewidencji dla gminy. Ma się dowiedzieć czy moglibyśmy korzystać z tego ulepszenia na skalę masową:-) - podejrzewam, że kilka suń w roku to by się ciachnęło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Psiaki są u mnie na BDT. Są już wyleczone i szukamy im domków, jak do tej pory bezskutecznie...jak ktoś dzwonił i dowiedział się o parwo to zrezygnował ;(
Leczenie było bardzo kosztowne i właśnie chciała prosić o pomoc w spłacie faktury za leczenie maluchów. Zostało ok 700zł. W poście pierwszym był podany link do ich wątku (teraz coś nie mogę skopiować) tam na pierwszej stronie są wstawione wszystkie faktury oraz rozliczenie ile jeszcze zalegamy ze spłatą.

Oraz chciałabym się do Was zapisać...poproszę o dane do przelewu...nie mogę za dużo teraz dopóki nie uporam się z długami ;([/QUOTE]
Moja droga klopot jest w tym ,ze dopiero po 4 miesiacach placenia deklaracji mozesz wystapic o pomoc, mysle ,ze mozemy zrobic w tym wypadku taki wyjatek i przyznać Ci pomoc 200 zl na leczenia z czego za 6 tygodni bedziesz musiala zwrocic 25%.
Jezeli jeszcze 1 osoba z Zarzadu wyrazi zgodę, zostanie Twoim psiakom przyznana pomoc w wysokosci 200 zl.
[COLOR=#ff0000]Wtedy wyslij nr konta do [B]Macia[/B]. Jak otrzymasz pieniądze to potwierdz to tutaj na wątku i w I poscie wątku Twoich psiakow wklej banerek. Znajdziesz banerek w 1 poscie Klubu[/COLOR]:)

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']W Kozienickiej Gosp. Komunalnej czyli punkcie przetrzymań jest taka biedulka - zaszczepiona, wysterylizowana.

[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-Ri_BSXdQXqk/UPAHbVJ9oAI/AAAAAAAANzc/QquRmrtmwhE/s400/IMG_2363.jpg[/IMG][/QUOTE]
Śliczna sunia a cos wiecej o niej wiadomo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Moja droga klopot jest w tym ,ze dopiero po 4 miesiacach placenia deklaracji mozesz wystapic o pomoc, mysle ,ze mozemy zrobic w tym wypadku taki wyjatek i przyznać Ci pomoc 200 zl na leczenia z czego za 6 tygodni bedziesz musiala zwrocic 25%.
Jezeli jeszcze 1 osoba z Zarzadu wyrazi zgodę, zostanie Twoim psiakom przyznana pomoc w wysokosci 200 zl.
Wtedy wyslij swoj konta prześlij do [B]Macia[/B].Jak otrzymasz pieniądze to potwierdz to tutaj i w I poscie wątku psiakow wklej banerek. znajdziesz go rowniez w 1 poscie Klubu:)[/QUOTE]

Ja oczywiście się zgadzam. Numeru konta nie potrzebuję ponieważ jestem również skarbnikiem dla szczeniaków Hałabajówki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Ja oczywiście się zgadzam. Numeru konta nie potrzebuję ponieważ jestem również skarbnikiem dla szczeniaków Hałabajówki.[/QUOTE]

Ale ten świat mały hehe ;)
Dziękuję bardzo za pomoc.
Już wstawione ;)

Macia możesz mi na PW wysłać dane do wpłaty bo zginęły mi namiary na Ciebie :oops:

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mestudio - sunia jest zjawiskowa! Potrzebuję krótkie info o niej na maila plus fotkę/i, żebym mogła przesłać pani ([email protected]).
SBD - wyślij mi na maila. Na razie dziś rano wysłałam kilka kandydatur i czekam na odzew. Ale rezerwę warto mieć ;)[/QUOTE]

zaraz wysyłam, rozumiem, że na [COLOR=#000000][email protected]?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mestudio - sunia jest zjawiskowa! Potrzebuję krótkie info o niej na maila plus fotkę/i, żebym mogła przesłać pani ([email protected]).
SBD - wyślij mi na maila. Na razie dziś rano wysłałam kilka kandydatur i czekam na odzew. Ale rezerwę warto mieć ;)[/QUOTE]

Nutusiu wysłałam z informacjami jakie uzyskałam od weta przed chwilą:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Ja oczywiście się zgadzam. Numeru konta nie potrzebuję ponieważ jestem również skarbnikiem dla szczeniaków Hałabajówki.[/QUOTE]
No to mamy zatwierdzona pomoc na leczenie w postaci 200 zl dla psiakow Hałabajówki.Dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Śliczna sunia a cos wiecej o niej wiadomo?[/QUOTE]

Elu, może mieć około 4-5 lat, wysterylizowana, zaszczepiona, łagodna, boi się i większość czasu siedzi w budzie. Czeka na wywózkę do schroniska na Mazurach - ma czas do uzbierania się 20 psów, a tu to nie problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Elu, może mieć około 4-5 lat, wysterylizowana, zaszczepiona, łagodna, boi się i większość czasu siedzi w budzie. Czeka na wywózkę do schroniska na Mazurach - ma czas do uzbierania się 20 psów, a tu to nie problem.[/QUOTE]
O matko, a moze zrobie jej troche ogloszen? W razie co pisz prosze do mnie na maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']O matko, a moze zrobie jej troche ogloszen? W razie co pisz prosze do mnie na maila.[/QUOTE]

Osoby z Bydgoszczy:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/15605-Gloria[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/92706-agaton85[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/95637-ania_to_ja[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/122642-Alexandra20[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']A ja dziś wybrałam się do nowej lecznicy w moim mieście. Otóż nasza gmina podpisała z nimi umowę na sterylizację psów z gminy i dopłacają 80% do sterylizacji suczek i kotek. Koszt dla właściciela zwierzaka to bez względu na wagę zwierzęcia 35 zł.
Poprosiłam weterynarza aby dowiedział się jak to by wyglądało w naszym wypadku gdyż dane właściciela są wprowadzane z dowodu osobistego do ewidencji dla gminy. Ma się dowiedzieć czy moglibyśmy korzystać z tego ulepszenia na skalę masową:-) - podejrzewam, że kilka suń w roku to by się ciachnęło.[/QUOTE]

a to tylko dla mieszkańców miasta Kozienice? czy gminy, powiatu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Elu dziękuję, wysłałam informacje do tych osób i czekam.[/QUOTE]

Bardzo proszę, trzymam kciuki,zeby sie udalo!:)

Jeszcze znalazlam wolontaruiszke z Bydgoskiego schroniska

[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/59551-kamilka91[/url]

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...