Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='necianeta89']Ah ok, przepraszam, ja ostatnio mam tyle na głowie, że nie wiem jak się nazywam.[/QUOTE]

to dokładnie tak, jak ja !
przepraszam, że nie zawsze mogę tu zajrzeć :(

zrobiłam dzisiaj przelew mojej deklaracji za wrzesień, a od października zrobię zlecenie stałe, bo na moja pamięć wolę nie liczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']N i dupa, pracy nie mam, a już się cieszyłam, że podniosę moją składkę i będę mogła pomóc :([/QUOTE]

Co się odwlecze... Widocznie ta praca nie była Ciebie warta ;)
A ja zapraszam na bazarek dla moich tymczasków :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215167-Dla-dziecka-psa-domu-i-cioteczek-na-moje-tymczasiki-do-7.X[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kochane, wielkim nietaktem bedzie jak zaspamuje bazarek na rzecz psów bedacych na platnym dt?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/215197-Mini-Ksi%C4%99garnia!Ponad-80-pozycji!Podr%C4%99czniki-bajki-horrory-i-wiele-innych!-Do-3.10.11?p=17704058#post17704058[/url]

Dwoje staruszków, Lisio i Saszka potrzebuja wsparcia.
Wiem, watek cioteczek z darmowym tymczasem - ale nie gniewajcie sie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dzięki :)
No jak sie pogniewacie, to bede musiala poniesc stosowna kare :) oddaje sie waszej fantazji :)[/QUOTE]

Jak to mój tata mawiał kiedy jeszcze dawał mi kieszonkowe: najdotkliwsza kara to zawsze ta finansowa. Jak sie reszta baloniarek pogniewa to rzucisz piataka do skarbonki i po krzyku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Hehehe, a teraz ponoc gorsza stosuja kare - odcinaja od kompa i internetu :) ale, to jeszcze przede mna.

Kto jest skarbnikiem zacnej Instytucji? Gdzie moge sie zglosic w ramach pokutowania? :)[/QUOTE]
Santino skarbnikuje i dba o dochody :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Santino skarbnikuje i dba o dochody :)[/QUOTE]

Zgadza się :evil_lol:

[B][COLOR=black]fiorsteinbock [/COLOR][/B]zaraz wyślę nr konta.




Tymczasem doszły wpłaty od [B]mari23[/B] (5 zł za wrzesień) i od [B]kaja69[/B] (10 zł) ---> jak rozumiem to za 2 miesiące, zgadza się?

Zaraz uzupełnie post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Drzagodha - gratuluje :)

I przy okazji wspomne, ze tak oto sie deklarowalam:
[I]3. oferuję pomoc-nieregularne datki dla naszego Klubu[/I]

Prosze zapisac moja deklaracje stała 10zł/m-c.
Wyslalam do santino 5 miesiecy z góry, jakbym zapomnialam - prosze, krzyknijcie na mnie, ze juz moj limit sie wyczerpal i musze podeslac deklaracje :)

Link to comment
Share on other sites

lalki szukam bdt dla szczeniaka - czarny rozmiarów mikro bedzie
ja wzieła bym sukę
ale
suka na ulicy jest ze szczylkiem! suka jest cięzarna juz:(

[video=youtube;-s8aNN5m6Po]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-s8aNN5m6Po[/video]
jestem w czarnej d.
na ulicach w Szydłowcu jest potworna ilosć psów...potworna!]

Link to comment
Share on other sites

a ja przytuptałam tutaj powiedzieć, że niestety naszej kochanek baloniarce lili zmarł dzisiaj jeden z tymczasowiczów... psiak miał dopiero dwa latka i się dzisiaj nie obudził.... :(
Agnieszka jest bardzo dobrym człowiekiem.. przyda jej się słowo pocieszenia....

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213885-kud%C5%82atek-Roki-po-amputacji-%C5%82apki-odszed%C5%82-nagle-(-B%C4%99dziemy-pami%C4%99ta%C4%87[/url]..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']lalki szukam bdt dla szczeniaka - czarny rozmiarów mikro bedzie
ja wzieła bym sukę
ale
suka na ulicy jest ze szczylkiem! suka jest cięzarna juz:(

[video=youtube;-s8aNN5m6Po]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-s8aNN5m6Po[/video]
jestem w czarnej d.
na ulicach w Szydłowcu jest potworna ilosć psów...potworna!][/QUOTE]

Coś Masza44 wspominała o swojej teściowej skłonnej dać DT szczeniakowi, ale to u źródeł pytaj...

Lili, bardzo mi przykro :(

Link to comment
Share on other sites

Jaki fajny chłopanio! Gratuluję Obraczus i trzymam kciuki. No, to teraz będziesz Baloniara pełną gębą! ;)

Lili, życie toczy się dalej. Tamtej psince już nie pomożesz - i tak zrobiłaś dla niej wszystko, co mogłaś. Na Twoją pomoc czekają kolejne i to jest najlepszy sposób na odreagowanie (przynajmniej dla mnie). Gdy odeszła moja Tosia, następnego dnia myślałam, że oszaleję! W domu zostały 2 małe psiaki i ziejące rozpaczą miejsce po posłaniu ONki Tosi. Kolejne dwie tymczasowiczki pojawiły się dopiero prawie miesiąc później i wtedy na ich wątku ktoś napisał "to jest to, czego Nutusi było do szczęścia potrzeba". Racja, święta racja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...