Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='majowa']nie wiem ile tego jest, ale mama moja groziła ze nie wejda do kombiaka
wiem, ze babki dalej zbieraja
ewentualnie do Wieliczki możemy zabrać ale to za 3 tygodnie bo TZ w robocie poza domem[/QUOTE]

O rany :crazyeye: Jakby się dało to ja mogę wziąść kilka kocyków bo u mnie jest taki jeden co taaarga kocyki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kocyki czy kołdry przy naszych stadach zawsze się przydają, bo są zużywane w większych ilościach... Ale nikt przecież nie będzie wysyłał do każdego po parę sztuk!!! Moje szczylki z Norką na czele ostatnio kanapę niemal zjadły, to co to dla nich kocyk czy kołdra ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Może mari23 by wzięła ten kupon, ona ma gigantyczne stado :)[/QUOTE]


Dziękuję za pamięć!
Ten tydzień w pracy i w domu mam straszny, nawet na dogo zajrzeć mi trudno, teraz na chwilke w pracy zajrzałam a tu taka miła niespodzianka - pamiętają o mnie!

to jasny promyk w tym pochmurnym tygodniu - DZIĘKUJĘ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Dziękuję za pamięć!
Ten tydzień w pracy i w domu mam straszny, nawet na dogo zajrzeć mi trudno, teraz na chwilke w pracy zajrzałam a tu taka miła niespodzianka - pamiętają o mnie!

to jasny promyk w tym pochmurnym tygodniu - DZIĘKUJĘ !!!!![/QUOTE]

mari23, to wyślij mi pliz na priv swój adres e-mail to Ci prześlę ten kupon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']W smutnych okolicznościach dołączyłam już nie tylko duchem do baloniarskiego grona. Mam psa na BDT :(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/214985-Yoni-sierotka-po-Zuzce?p=17672916#post17672916[/url][/QUOTE]

Chłopak śliczny, znajdzie swojego ludzia na pewno. Dziewczyny od Zuzki natomiast strasznie mi leżą na wątpiach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Chłopak śliczny, znajdzie swojego ludzia na pewno. Dziewczyny od Zuzki natomiast strasznie mi leżą na wątpiach...[/QUOTE]
Na pewno te same?
Wiesz, ja staram się być daleko od wszelkich animozji, raz tylko wdałam się w awanturę i nigdy więcej. Teraz zresztą naprawdę trzeba się było ogarnąć i pozbierać te psiaki. Od początku się martwiłam o tego malucha, bo te z DT miały opiekunów, a te dwa własne Zuzki od razu mi stanęły przed oczami. Tylko modliłam się, żeby to był ten a nie ten drugi większy, bo nie poradziłabym sobie z nim i moim.
No a ponieważ ten sierota jest taki, że gdzie go posadzisz, tam siedzi - to może mój TZ przekona się, że DT to nie koniec świata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Na pewno te same?
Wiesz, ja staram się być daleko od wszelkich animozji, raz tylko wdałam się w awanturę i nigdy więcej. Teraz zresztą naprawdę trzeba się było ogarnąć i pozbierać te psiaki. Od początku się martwiłam o tego malucha, bo te z DT miały opiekunów, a te dwa własne Zuzki od razu mi stanęły przed oczami. Tylko modliłam się, żeby to był ten a nie ten drugi większy, bo nie poradziłabym sobie z nim i moim.
No a ponieważ ten sierota jest taki, że gdzie go posadzisz, tam siedzi - to może mój TZ przekona się, że DT to nie koniec świata.[/QUOTE]

Miałam na myśli to, że martwię się o suczki z DT - Oczkę i Kamę. Ale coś się chyba z Oczką ruszyło, ma podobno jechać do Krakowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']nacianeta mi sie udalo w koncu to i Tobie sie kochana uda! :) Trzymam kciuki! :)[/QUOTE]

wadercia doszła od Ciebie wpłata - dziękuję :loveu:

Doszło też 20 zł od Igiełki :loveu:

Igiełka, kochana powiedz czy to jest za kilka miesięcy (4x5zł) czy to 20 zł za jeden miesiąc, bo nie wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']
Igiełka, kochana powiedz czy to jest za kilka miesięcy (4x5zł) czy to 20 zł za jeden miesiąc, bo nie wiem ;)[/QUOTE]

Dobra, już się doczytałam


[quote name='Igiełka']Składka członkowska wynosi 5zł oczywiście można więcej wpłacać bo każdy grosik dany od serca jest bardzo ważny a razem możemy odnosić sukcesy poprzez wzajemną pomoc :)

Klubowicze i składki:
santino 10zł :)
mmd 10zł :)
[B]Igiełka 5zł :)[/B]
necianeta89 5zł :)
Roszpunka 5zł :)
wadercia 5zł :)
Ellig 5zł :) ( x 6miesięcy = 30zł)
Kaja69 5zł :)
mari23 5zł :)
[/QUOTE]

Przepraszam za zamieszanie :)

Mamy w tej chwili 110 zł :):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Ale ja nie dostałam nr konta :placz: gdzie mam wpłacic te swoje marne 5 zł ???[/QUOTE]

Przepraszam bardzo!! Zaraz wysyłam i dziękuję :loveu::loveu: :)

[quote name='necianeta89']ja też ciocie wpłaciłam do końca miesiąca... czyli 20 zł..[/QUOTE]

Tak, tak. Zaksięgowałam do końca roku ;)
Wszystko jest w poście rozliczeniowym nr 9 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...