Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

To ja dodam, bo temat nie był poruszany,ze dogo ma super opinię,DT też. Dowożą, dają wyprawki, karmę, refundują weta- żyć,a nie umierać. I jeszcze pytania w stylu " Ile można zarobić na adopcjach ?".
Potem się dziwić, ze kogoś nie było stać na datek np. 50 zł i nie leczył footra, bo nie było go stać. Sa tacy co mają wypasiona furę, ale na weta ich nie stać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Nie moge pomoc bezposrednio, ale jestem pelna podziwu dla Waszej pracy i poswiecenia,w zwiazku z tym deklaruje pomoc finansowa w wysokosci 80-100 zl co miesiac.[/QUOTE]

:crazyeye:
Dziękujemy pięknie!!!!! :loveu::loveu::loveu:

Wysyłam zatem nr konta :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Tymczasem donoszę, że wpłynęlo od obraczus 10 zł tytułem składki za wrzesień i październik.

Igiełka, napiszesz do mda, żeby mi dał jeden post na pierwszej stronie to będę uzupełniać rozliczenia tamże? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']
Igiełka, napiszesz do mda, żeby mi dał jeden post na pierwszej stronie to będę uzupełniać rozliczenia tamże? :)[/QUOTE]
Sama se napisz :) Pani prezes jest do wyższych celów ;) A poza tym gdzieś ją wcięło chwilowo. Jak napiszesz do Maupy4, że masz taką zaszczytną funkcję i musisz się rozliczać, to Ci da ten post na pewno.
Mi się skończył "baloniarski" bazarek, ale to raczej nie wchodzi to puli, bo szło bezpośrednio do dziewczyn i psiaków.

Alaa - jestem pod wrażeniem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Sama se napisz :) Pani prezes jest do wyższych celów ;) A poza tym gdzieś ją wcięło chwilowo. Jak napiszesz do Maupy4, że masz taką zaszczytną funkcję i musisz się rozliczać, to Ci da ten post na pewno.
Mi się skończył "baloniarski" bazarek, ale to raczej nie wchodzi to puli, bo szło bezpośrednio do dziewczyn i psiaków.

Alaa - jestem pod wrażeniem :)[/QUOTE]

A no dobra :) bo myślałam ze to założyciel musi :)

Link to comment
Share on other sites

Rozrywki ciąg dalszy. Jechałam do ElzyMilicz po sukę, która ma jutro sterylkę. I po ciemku, w lesie, w deszczu wyskoczył mi na drogę pies. Wyhamowałam, nastraszyłam innych kierowców trąbiąc i błyskając, żeby zwolnili. Zatrzymałam się i... pies sam wpakował mi się do auta. To rasowy jamnik szorstkowłosy, zadbany, z tatuażem..... zabrałam, co było zrobić, teraz będę szukać komu się zapodział.

Link to comment
Share on other sites

[B]Aha, Baloniarki kochane, zapomniałam, że w spadku po Rudim został jeszcze do wykorzystania [URL="http://www.mydeal.pl/caly_kraj/zakonczone/2666_raj_dla_zwierzat_i_ich_milosnikow_kupon_na_karmy_sprzet_i_akcesoria_zoologiczne_w_swiatkarmpl.html"]kupon nabyty na MyDeal[/URL], na zakup karmy w [URL="http://www.swiatkarm.pl/"]Świecie Karm [/URL]na kwotę 40 zł. Do wykorzystania do dnia 24 października 2011. Może któraś by chciała skorzystać??[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...