Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='ataK']Dwie paczuszki z pieluchomajtkami już dotarły, ale inni pozamawiali później... Ulv, czy wysyłać te dwie, czy wolisz później, więcej naraz?[/QUOTE]

Wolę razem ;)


A teraz "najśmieszniejsze"- jak już zamknęłam dogo po wyżaleniu się, to poszłam do łazienki wysikać i podmyć Krę. I ze zmęczenia jak usłyszałam wrzask kota w przedpokoju, zbyt szybko się w tej łazience obróciłam... i tak pirzgnęłam łbem w futrynę, że usiadłam z tego wszystkiego na ziemi. Taki był finał wczorajszego dnia (a guza mam aż miło).....



Nie bardzowiem jak sobie coponiektórzy "geniusze" wyobrażają wielozwierzęcy BDT zupełnie nie zbierający darów, czy zwrotów kosztów wet, chyba, zeby ktos był bardzo bardzo bogaty... Na samego weta rocznie wydaję ok 10-14 tysięcy. Karma przy powiedzmy taki stadku (rezydenci i tymczasy) jakie mam w tej chwili to ok 40 kg suchej dobrej karmy dla psów, plus puszki dla dziadka, i ok 20-25 kg suchej karmy dla kotów na miesiąc. A grudniu np miełam kotów o 5 więcej. Do tego trzeba doliczyć niezbędne przecież, a nieraz ulegajace destrukcji smycze, obroże, miski, posłania, koce, szczotki, cążki itd, a i nie ma co ukrywać- jak się ma lejki i zgredki to pranie idzie na okrągło, prąd, proszek, woda, inne środki czystosci (np płyn do podłogi, odwaniacze itd), środki pielegnacyjne dla zwierzaków, benzyna chociażby na dojazdy do weta.......


Aha, na remont to ja się BARDZO CHĘTNIE piszę!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Z haszczakiem można przez Nutusię, ona miała jakiś malamuci czy jakiś kontakt - dobry.
A to Łódź? To jakby co, jestem na miejscu, może się przydam.

[/QUOTE]

Nutusia to tylko jesli chodzi o Lupusa mila kontakt z Fundacja Adopcje Malamutów.

[url]http://adopcjemalamutow.pl/doku.php?id=pl:fundacja[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Labradory - izatemka i Ryniu (labradory.info)
Berneńczyk - ElzaMilicz (Fundacja Pasterze)
Golden - Jerzy Kora (Fundacja Warta Goldena)

Huski i chow chow niestety nie wiem.[/QUOTE]
Golden- Beata G. /_Goldenek2/ (Złoty Pies)

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny , chyba nie pisałam jeszcze na tym wątku.
Przyszłam tu z ofertą wpłacenia kasy na psy znajdujące się w BDT.
Zrobiłam bazarek na rzecz połamanej ZUzi z tego wątku
W związku z tym ,że nastąpiła zmiana w statusie Zuzi , która z pobytu w BDT przeszła w tym samym miejscu do PDT i wymiany zdań ten temat na jej wątku , zostałam poproszona przez moderatora Viris o zmianę celu bazarku.
Czy macie jakieś propozycje? Macie wspólne konto ?
Tu jest link do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/222814-Graty-z-chaty-do-chaty-na-pomoc-po%C5%82amanej-Zuzi.do-18.02.g.22[/url], a tu do wątku Zuzi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222366-SZNAUCEROWATA-m%C5%82oda-Z%C5%81AMANE-2-%C5%81APY-jest-DT-POTRZEBNE-PODK%C5%81ADY-d%C5%82ug-ponad-1000-z%C5%82-!/page60[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Hej dziewczyny , chyba nie pisałam jeszcze na tym wątku.
Przyszłam tu z ofertą wpłacenia kasy na psy znajdujące się w BDT.
Zrobiłam bazarek na rzecz połamanej ZUzi z tego wątku
W związku z tym ,że nastąpiła zmiana w statusie Zuzi , która z pobytu w BDT przeszła w tym samym miejscu do PDT i wymiany zdań ten temat na jej wątku , zostałam poproszona przez moderatora Viris o zmianę celu bazarku.
Czy macie jakieś propozycje? Macie wspólne konto ?
Tu jest link do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/222814-Graty-z-chaty-do-chaty-na-pomoc-po%C5%82amanej-Zuzi.do-18.02.g.22[/url], a tu do wątku Zuzi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222366-SZNAUCEROWATA-m%C5%82oda-Z%C5%81AMANE-2-%C5%81APY-jest-DT-POTRZEBNE-PODK%C5%81ADY-d%C5%82ug-ponad-1000-z%C5%82-!/page60[/url][/QUOTE]

Śledzę wątek Zuzi... Widziałam całą 'ciekawą' sytuację..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Hej dziewczyny , chyba nie pisałam jeszcze na tym wątku.
Przyszłam tu z ofertą wpłacenia kasy na psy znajdujące się w BDT.
Zrobiłam bazarek na rzecz połamanej ZUzi z tego wątku
W związku z tym ,że nastąpiła zmiana w statusie Zuzi , która z pobytu w BDT przeszła w tym samym miejscu do PDT i wymiany zdań ten temat na jej wątku , zostałam poproszona przez moderatora Viris o zmianę celu bazarku.
Czy macie jakieś propozycje? Macie wspólne konto ?
Tu jest link do bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/222814-Graty-z-chaty-do-chaty-na-pomoc-po%C5%82amanej-Zuzi.do-18.02.g.22[/url], a tu do wątku Zuzi
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222366-SZNAUCEROWATA-m%C5%82oda-Z%C5%81AMANE-2-%C5%81APY-jest-DT-POTRZEBNE-PODK%C5%81ADY-d%C5%82ug-ponad-1000-z%C5%82-!/page60[/url][/QUOTE]
Mamy wspólne konto, prowadzę rozliczenia.

A BDT i ich podopieczni są w którymś z pierwszych postów. Też możesz sobie któregoś wybrać, chociaż zaraz będzie, że są inni bardziej potrzebujący, bo tu mało która ciotka przyjmuje pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Poker, śledzę ten wątek od początku. Jestem zażenowana tą sytuacją jaka tam ma miejsce, nie wyobrażam sobie zażądać nagle opłaty za tymczas. A przyklask innych w tej sprawie mnie załamał. Jak dla mnie ktoś po czasie zrozumiał, że może sobie dorobić.[/QUOTE]

Mestudio - sytuacja wygląda trochę inaczej, znam sprawę z bliska. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, daj znać, napiszę na PW.
Cenię Cię bardzo i szanuję, ale nie osądzaj proszę pochopnie.

Link to comment
Share on other sites

mestudio, wiesz ja rozumiem ,ze różne sytuacje się w życiu zdarzają.Ale nie wyobrażam sobie nagle zamienić się BDT na PDT dla tego samego psa. Przecież wiadomo ,ze ona od tych pieniędzy się nie wzbogaci, więc tym bardziej można to było załatwić inaczej.Ja chętnie pomogę i tej dziewczynie , gdyby napisała ,że znalazła się w trudnej sytuacji.No cóż , ja mam inne poglądy.ALe sie cieszę ,że mnie rozumiecie.Wcale nie czuję ,że zachowałam się nietaktownie w przeciwieństwie do innych osób łącznie z wykorzystaniem swojej pozycji.ę
Muszę umieścić w podpisie ,że nie wspomagam PDT, bo jak napisałam ,nie będę opłacać czyjegoś " serc".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Mestudio - sytuacja wygląda trochę inaczej, znam sprawę z bliska. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, daj znać, napiszę na PW.
Cenię Cię bardzo i szanuję, ale nie osądzaj proszę pochopnie.[/QUOTE]
Najbardziej nie lubię, jak się dwie fajne osoby poróżnią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Mmd Ty, stara? :crazyeye: No prosze Cie..........chyba jakis "licznik" tu wprowadzimy:evil_lol:
Proponuje:

1. 0- 18
2. 18-30
3. 30-50
4. 50-100 :diabloti:
5.Stara Baba[/QUOTE]

nio to ja jestem w trójeczce, ale.. jak dołączę moją bliźniaczkę - krakowianka.fr - i ona + ja (obie ciążozaury teraz) połączymy siły to będziemy już daleko poza połową grupy 4 :)
hehe, szybko byśmy się postarzały, gdybyśmy działały w grupie :)

[quote name='Nikaragua']Czyli rozumiem że wszystkie 3 zaliczamy do bdt :)[/QUOTE]

[quote name='Roszpunka']My tak ;)
Ale czy naprawdę powinnyśmy przejmować się ludźmi, którzy tylko klepać posty potrafią?[/QUOTE]

nie należy się chyba tym przejmować - my wszyscy sobie pomagamy, to najważniejsze ! :)

[quote name='necianeta89']znalezione na allegro
[url]http://allegro.pl/dorosle-pieski-oddam-i2124724103.html[/url]
treść:
"Polecam na mej aukcji dorosłe pieski ;-,labrador- sunia czekoladowa ,syberian huski sunia, sunia berneński pies pasterski z rodowodem , jedną sunię goldenkę z rodowodem,chow how sunię z rodowodem i dwa szczeniaki czarne podpalane Spaniela Angielskiego T 608 300 515.Oddaję z powodu przeprowadzania się i braku miejsca dla tylu sztuk.TEL 6 0 8 3 0 0 5 1 5 NIE ODPOWIADAM NA MAILE Pozdrawiam."[/QUOTE]

nie cierpię tego kogoś..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Mestudio - sytuacja wygląda trochę inaczej, znam sprawę z bliska. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, daj znać, napiszę na PW.
Cenię Cię bardzo i szanuję, ale nie osądzaj proszę pochopnie.[/QUOTE]

Roszpunko, po tym jak potraktowano Poker właściwie wyganiając ją z tamtego wątku tak to odbieram. Dla mnie zasady ustala się na początku, a zmiana taka radykalna w czasie gry jest dla mnie niewyobrażalna. Ja bym się wstydziła nawet gdyby mi zabrakło na podpaski jak to określiła Poker pytając co się stało (a swoją drogą mi kiedyś i na to brakowało, nie wspominając już o mieszkaniu całą zimę w domu gdzie było 3 stopnie ciepła). Ja bym nie zrobiła czegoś takiego bo bym nie umiała bez względu na sytuację, taka ze mnie durna baba.
Uważam, że Poker potraktowano jak natręta, zamiast chociażby na pw wyjaśnić o co chodzi. Na to chyba zasługiwała skoro ofiarowała swój czas i pieniądze?
Nie muszę znać sprawy z bliska bo mam tyle złych doświadczeń życiowych, że mogłabym napisać thriller i wiem, że różnie bywa, a Poker należało się wyjaśnienie na PW już po jej pierwszym pytaniu, a nie opiernicz.

W ogóle jest to trudna sytuacja i nieelegancko rozwiązana na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Najbardziej nie lubię, jak się dwie fajne osoby poróżnią...[/QUOTE]

Nie poróżniam się:-) ani trochę, wyraziłam tylko swoje obawy, a nie osąd. Poker ma rację, że można to było inaczej rozwiązać skoro brakuje do czegoś tych 230 zł miesięcznie.
dorci44 przed zimą brakowało na węgiel i się na forum złożyliśmy i dostała węgiel.
Ja zaraz dostanę rachunek za gaz - cholera masakra jakaś. Ratunku!!!!

Roszpunko nie denerwuj się moim rozpisywaniem, ale każdy z nas ma inne podejście do tych samych spraw.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane - z różnicy zdań nie wynika wcale, że mam Was mniej lubić albo coś ;)
Znam po prostu sytuację DT, ale nie zamierzam stawać po niczyjej stronie.
Stało się, jak się stało (niefajnie) i nie będę wszczynać tutaj sporów w temacie, który mnie bezpośrednio nie dotyczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']I ci sądzisz na ten temat? Czy rzeczywiście popełniłam wielki " grzech"? Wydaje mi się ,ze nie wywlekałam żadnych spraw dziewczyny , bo przecież ich nie znam.[/QUOTE]

Oczywiście że nie popełniłaś żadnego grzechu napisałaś poprostu swoje zdanie i poglądy każdy ma do tego prawo i każdy pomaga komu chce.
Sytuacja z DT dziwna.
Ja również nie popieram PDT za co dostałam ostatnio po głowie ehhh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Ja bym się wstydziła nawet gdyby mi zabrakło na podpaski jak to określiła Poker pytając co się stało (a swoją drogą mi kiedyś i na to brakowało, nie wspominając już o mieszkaniu całą zimę w domu gdzie było 3 stopnie ciepła). Ja bym nie zrobiła czegoś takiego bo bym nie umiała bez względu na sytuację, taka ze mnie durna baba. [/QUOTE]

Mestudio, nie żadna durna baba, tylko zawołana i zdeklarowana Baloniarka! :)

A ja uprzejmie donoszę, że moją siedemnastą tymczasowiczkę Luśkę zostawiłam dziś w 8 najlepszych rękach, w jakich mogłam - ma dom jak z najpiękniejszych dogomaniackich snów! :)
Zatem niebawem zgłoszę się tu z kolejną (lub nawet kolejnymi ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...