Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='necianeta89']fakt - zgadzam się 450 zł bez karmy i weta, to za duża kwotna tym bardziej, że to nie jest olbrzymi pies.
ja na swojego psiaka wydaje w porywach 70 zł/msc plus ze 3 razy do roku fryzjer za 60 zł.
a gdzie się ma do tego 450 bez niczego?
Nie wiem kto to zaproponował, ale jest to aż nie do przyjęcia! :|
[/QUOTE]

Dziewczyny, tylko żeby uściślić ;) Ja napisałam, jakie były warunki za Rudiego, nie wiem czy takie same byłby za małego psa i w ogóle jakie by były i napisałam tylko w kontekście, że ewentualnie można tam zapytać, ale broń Boże nie optuję za tym miejscem, bo też uważam, że to bardzo drogo! :) A poza tym tutaj mamy promować BDT i im pomagać!!! :)

Więc to tak tylko informacyjnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Dziewczyny, tylko żeby uściślić ;) Ja napisałam, jakie były warunki za Rudiego, nie wiem czy takie same byłby za małego psa i w ogóle jakie by były i napisałam tylko w kontekście, że ewentualnie można tam zapytać, ale broń Boże nie optuję za tym miejscem, bo też uważam, że to bardzo drogo! :) A poza tym tutaj mamy promować BDT i im pomagać!!! :)

Więc to tak tylko informacyjnie ;)[/QUOTE]

Sama mam 2 duże psy (35 i 40 kg) i wiem ile na nie wydaję miesięcznie. Mam więc porównanie. Rozumiem, ze jest to jakaś forma zarabiania pieniędzy, szanuję to, ale nie powinno to byc zdzierstwo! Nawet za Rudiego to za dużo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Kto moze dac DT temu malemu biedakowi.................

[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295943_1884879334016_1602377320_1526902_5328284_n.jpg[/img]

W piatek, 19 sierpnia, na rondzie w Laskach został potrącony piesek. Ma złamane udo w dwóch miejscach z przemieszczeniem :(( Bardzo cierpi. Dziś jest juz po operacji, ma dwie śruby w nóżce. Około 4 tygodni musi być zaśrubowany, po tym czasie będą usunięte te zabezpieczenia. Łapka była roztrzaskana, dlatego nie ma pewności, ze ten czas wystarczy na prawidłowe i całkowite wygojenie :((

PILNIE potrzebny dom dla pieska, miejsce, w którym dojdzie do siebie.
Mamy 7 dni ( tyle czasu piesek dostał od gminy ) na pomoc maluchowi, po tym czasie zostanie zabrany do schroniska pod Kutnem :((((((((((
Nikt mu tam nie pomoże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stan ogólny pieska jest stabilny, ale wymaga troskliwej opieki, na razie nie może w pelni chodzić
Jest to 1-2 letni maciupki piesulek, wazy ok. 7kg
[B]Rozmawiałam jeszcze z weterynarzem i piesek waży ok. 7 kg. Gwóźdź, który ma w nodze trzeba wyjąć za ok. 6 tygodni. Do tego czasu piesek nie może zbyt dużo chodzić. Do pełnej sprawności dojdzie po ok. 6-8 tygodniach."
Kto pomoze cudownemu psiakowi , kruszynce!!!!!!!!!!!????????????[/B]


Piesek znajduje się teraz w Lecznicy Dr Małkowskiego w Laskach przy ul. 3-go Maja 98. W sprawie adopcji najlepiej kontaktować się z panem Piotrem Kościelskim pod nr tel 227210075 lub 60120535

Psiak nie ma wydarzenia na dogo.
[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/299693_1885043858129_1602377320_1527222_6655522_n.jpg[/img]

[B][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100000488649320"]Kasia F.[/URL]
widziałam tego pieska wczoraj, jest śliczny i tuli się do ludzi, jak kotek, cieszy sie na widok dzieci.[/B][/QUOTE]
Biszkopcik do soboty zostaje w lecznicy, w niedzielę, jeśli nic się nie zmieni adoptują go państwo, którzy są w Polsce na kontrakcie, mieszkają w Wawie i tutaj Biszkopcik zostaje/. Mają swojego pieska, którego Biszkpot już poznał i zaprzyjaźnił się z nim.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Umarł dziś w lecznicy :( To jeden z moich szczonków tymczasków, chorowały od tygodnia...[/QUOTE]

Cioteczko bardzo nam przykro :-( żegnaj malutki*


[quote name='Ellig']Biszkopcik do soboty zostaje w lecznicy, w niedzielę, jeśli nic się nie zmieni adoptują go państwo, którzy są w Polsce na kontrakcie, mieszkają w Wawie i tutaj Biszkopcik zostaje/. Mają swojego pieska, którego Biszkpot już poznał i zaprzyjaźnił się z nim.:)[/QUOTE]

wspaniałe wieści oby więcej takich dobrych ludzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

a moge i ja? :)

[B]Klubowiczdeklarujący pomoc ale z różnych względów nie mogący zajmować się bezpośrednio podopiecznymi jako BDT/BDTzD: :loveu:[/B]

[COLOR=purple][B]1 [/B].wadercia woj. Warmińsko-Mazurskie
[B]2[/B] [/COLOR][COLOR=purple]. staram się pomóc w ogloszeniach. Chętnie wykonam allegro dla psiaka (zainwestowałam w nowy szablon specjalnie na zamowienie:roll: ) wystawiam bazarki, specjalizuje się w bazarkach ogłoszeniowych na dane cele (pomagam w spłatach długu) oraz psy. Kolejke mam ustawioną do października, w zaleznosci jaką kwotę ktoś oczekuje. Z chęcią pomagam fizycznie przy psach. Transport dwa razy w tygodniu na trasie Olsztyn- Gdańsk. W razie ogromnej potrzeby dojezdzam za zwrot kosztów (pociąg bilet studencki) do 250 km. W przyszlość z pewnością BDT :razz:
[B]3.[/B][/COLOR][COLOR=purple] Nowe pomysły - raczej brak :( [/COLOR]
[COLOR=seagreen]
[/COLOR][COLOR=seagreen]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']a moge i ja? :)

[B]Klubowiczdeklarujący pomoc ale z różnych względów nie mogący zajmować się bezpośrednio podopiecznymi jako BDT/BDTzD: :loveu:[/B]

[COLOR=purple][B]1 [/B].wadercia woj. Warmińsko-Mazurskie [/COLOR]
[COLOR=purple][B]2[/B] [/COLOR][COLOR=purple]. staram się pomóc w ogloszeniach. Chętnie wykonam allegro dla psiaka (zainwestowałam w nowy szablon specjalnie na zamowienie:roll: ) wystawiam bazarki, specjalizuje się w bazarkach ogłoszeniowych na dane cele (pomagam w spłatach długu) oraz psy. Kolejke mam ustawioną do października, w zaleznosci jaką kwotę ktoś oczekuje. Z chęcią pomagam fizycznie przy psach. Transport dwa razy w tygodniu na trasie Olsztyn- Gdańsk. W razie ogromnej potrzeby dojezdzam za zwrot kosztów (pociąg bilet studencki) do 250 km. W przyszlość z pewnością BDT :razz:[/COLOR]
[COLOR=purple][B]3.[/B][/COLOR][COLOR=purple] Nowe pomysły - raczej brak :( [/COLOR]


[/QUOTE]

Witaj :lol: pewnie że możesz tutaj Każdy mile widziany co lubi pomagać :lol:

EDIT: Ciociu jeszcze potrzebny tel do Ciebie( możesz wysłać na pw)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borderterrier']Potzrebny DT w Warszawie !!! Dla psinków. Chociażby 1. Pomocy!!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/213805-Biedaki-z-Izabelina.-Potrzebne-pieniążki-!?p=17544421#post17544421[/URL][/QUOTE]

rozumiem że potrzebna jest tam pomoc i zaraz zajrzę jednak prosimy pamiętać o tym że:
[B][COLOR=black]Bardzo prosimy o nie wklejanie próśb na wątek żeby dać BDT do któregokolwiek Klubowicza- Klub ma służyć BDT/BDTzD już istniejącym a jeśli oczywiście Ktoś będzie chciał i miał miejsce przyjąć kolejnego podopiecznego to inna sprawa. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Reklamuje obiecany dla kasumi bazarek ogloszeniowy... :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213924-Bazarek-og%C5%82oszeniowy%21-Mamy-tylko-103-pakiety-do-wykorzystania%21-Zapraszam."]http://www.dogomania.pl/threads/213924-Bazarek-og%C5%82oszeniowy!-Mamy-tylko-103-pakiety-do-wykorzystania!-Zapraszam.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...