Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

u mnie pierwszy tymaczas był niecały miesiąc............wszystko poszło gładko :D

więc namówiłam rodzinę na drugiego.... była sunia w potrzebie, miała iść pod igłę z rodowodem, rzadka rasa itd. a dodatkowo zgłosił się do adopcji taki koleś z forum molosów, więc stwierdziłam, że kilka tyg. i będzie po wszystkim :D

i kolejny :p a tu niespodzianka! Buba siedzi u mnie od połowy lutego do dzisiaj, przeszło pół roku i NIC

tym sposobem zablokowałam tymczas :/ zajebiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Kto moze dac DT temu malemu biedakowi.................


Piesek znajduje się teraz w Lecznicy Dr Małkowskiego w Laskach przy ul. 3-go Maja 98. W sprawie adopcji najlepiej kontaktować się z panem Piotrem Kościelskim pod nr tel 227210075 lub 60120535

Psiak nie ma wydarzenia na dogo.
[/QUOTE]
Ellig, moze ogloszenia porobimy w miedzyczasie, moze ds sie znajdzie. Psiaczek jest ładny, adopcyjny.
A moze plakaty porozwieszac w Laskach, piesek mogl zwiac z domu i szuka go wlasciciel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Ellig, moze ogloszenia porobimy w miedzyczasie, moze ds sie znajdzie. Psiaczek jest ładny, adopcyjny.
A moze plakaty porozwieszac w Laskach, piesek mogl zwiac z domu i szuka go wlasciciel.[/QUOTE]
Psiak ma wydarzenie na Fb, uruchomilam znajomych , ktorzy zawsze pomagaja , on musi byc w Dt bo jest po operacji a gmina oplaca tylko 14 dni pobytu w klinice a potem Biszkop pojedzie do kutna , mamy jeszcze tylko 5 dni.......................w Laskach byl oglaszany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Psiak ma wydarzenie na Fb, uruchomilam znajomych , ktorzy zawsze pomagaja , on musi byc w Dt bo jest po operacji a gmina oplaca tylko 14 dni pobytu w klinice a potem Biszkop pojedzie do kutna , mamy jeszcze tylko 5 dni.......................w Laskach byl oglaszany.[/QUOTE]
Dwie osoby zaoferowaly po 350 zl za utrzymanie malego na DT.

Link to comment
Share on other sites

Na Balonowe szczeniaki - zaglądajcie, bo fajne kosmetyki:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213661-Drogeria-balsamy-pr%C3%B3bki-dla-Szanti-i-maluch%C3%B3w-u-ataK-do-5-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/2136...-wrze%C5%9Bnia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']W sprawie tego psiaka nie mam pomysłu...
Santino, a tam gdzie Rudi zjadł kanapę to nie domowy tymczas?[/QUOTE]

Tam gdzie zjadł kanapę to jest hotel, też z kojcami, ale ja się dogadałam, że on będzie w domu właścicieli a nie w kojcu. Można spróbować się podpytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Do kojca z takim urazem to chyba jednak niekoniecznie :( Baloniarki kochane, żadnego wakatu nie macie?... U mnie niestety piesek odpada :([/QUOTE]

Może warto zadzwonić do tej Lidki, u której był Rudi i zapytać czy wezmą go do domu. warto spróbować. Z tym, że wolałabym żeby ktoś inny zadzwonił ---> ja mam słabą pozycję negocjacyjną, jako że "mój" pies zeżarł kanapę. Mogę podać nr do niej tylko nie wiem komu. No i ja płaciłam tam 450 zł/mc + karma

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie Witam Ciotki- Baloniarki po krótkiej nieobecności :lol:

[quote name='majowa']kochane cioteczki, żegnam się na 2 tygodnie, ale moze uda mi się zajrzeć z doskoku jak gdzieś zasięg złapię
będę trzymała kciuki za wszystkie BDT i postaram się jakies fanty na bazarki przytargać[/QUOTE]

majowa życzymy udanego wypoczynku a potem wracaj do nas :lol:

Cioteczki czytam o tym małym psiaku aż serce ściska :-( najlepszy byłby domowy tymczas ale 450zł/ miesięcznie+ karma i wszystko dodatkowo to jak dla mnie przegięcie i to spore :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam zobaczyć co u Was, a tu proszę, jak się wątek rozwinął. A co do ostatniego postu, to zgadzam się w całej rozciągłości! Są też tacy, co chcą zbić kasę na psim nieszczęściu i dobrych sercach dużo biedniejszych od siebie. To wydaje mi się być amoralne (no chyba, że chcecie tam wysłać słonia, a nie psa :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']i ja jestem po wczorajszej nieobecności :)

majowa - udanego wypoczynku :)


450zł + karma to na prawdę dużo za dużo............ jeszcze uszłoby, gdyby było to 450zł Z karmą, ale bez....... no masakra[/QUOTE]

fajnie że wróciłaś do nas :eviltong: 450 zł to jak dla mnie kosmiczna kwota nie do przyjęcia :roll:

[quote name='pola53']Wpadłam zobaczyć co u Was, a tu proszę, jak się wątek rozwinął. A co do ostatniego postu, to zgadzam się w całej rozciągłości! Są też tacy, co chcą zbić kasę na psim nieszczęściu i dobrych sercach dużo biedniejszych od siebie. To wydaje mi się być amoralne (no chyba, że chcecie tam wysłać słonia, a nie psa :))[/QUOTE]

cieszymy się z Twojej obecności :lol: odnośnie kasy za tymczasowanie to zgadzam się z tym w 100% i co więcej często czyta się że takie osoby poświecają się dla psiaka a także jeszcze się im za to dziękuje :roll:- normalnie śmiech na sali. Zastanawiam się jak Oni poświęcają się za pieniądze to co robimy my opiekując się tymczasowiczami za darmo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No właśnie sęk w tym, że chcemy wysłać mikro-psiaczka (podana cena jest za sporego psiaka). A tak właściwie to najchętniej wysłałybyśmy go do którejś z Baloniarek, ale żadna się jeszcze nie objawiła z propozycją :([/QUOTE]

Nutusiu a czy psiaczek ma wątek na dogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']fajnie że wróciłaś do nas :eviltong: 450 zł to jak dla mnie kosmiczna kwota nie do przyjęcia :roll:

[/QUOTE]

Ja ostatnio niestety tylko podglądam po roboty mam jakoś wyjątkowo i przytłaczająco dużo :( Też uważam, że to bardzo drogo, ale czasem nie ma innego wyjścia :(

Link to comment
Share on other sites

fakt - zgadzam się 450 zł bez karmy i weta, to za duża kwotna tym bardziej, że to nie jest olbrzymi pies.
ja na swojego psiaka wydaje w porywach 70 zł/msc plus ze 3 razy do roku fryzjer za 60 zł.
a gdzie się ma do tego 450 bez niczego?
Nie wiem kto to zaproponował, ale jest to aż nie do przyjęcia! :|

btw, proponuję dziewczęta zaprosić LILI8522.
co prawda nie jest JESZCZE bdt, ale już jutro nim zostanie.
Znalazła psiaka na ulicy i go chce wziaść do siebie, więc potrzebna jest pomoc w rozsyłaniu wątku i jakaś zbiórka na jego utrzymanie.
Dodatkowo psiak ma schowane jedno jąderko. trzeba będzie zrobić dodatkowe badania..
to wątek Farcika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213423-Panicznie-Wystraszony-Fart-siedzia%C5%82-na-ulicy-SCHRONISKO-czy-DT-Pom%C3%B3%C5%BCcie[/url]!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...