Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Kaja69 już uzupełniłam Cię w te nasze wyjątkowe-baloniarskie szeregi :)

tylko wiecie wprowadzę tutaj dyscyplinę i trzymajcie się na baczności także jeszcze raz przemyślcie te głosowanie i wybierzcie spośród siebie :diabloti:

[quote name='mari23']jasne!!!
mąż mi to codziennie powtarza, kiedy na dzwonek przy drzwiach rozpoczyna się.... no i brak słów, żeby ten hałas opisać ....:shake:
a jak witają mnie, kiedy wracam z pracy - jest to samo, tylko w "radosnej tonacji"... i komentarz męża ten sam:evil_lol:[/QUOTE]
najważniejsza jest pasja w życiu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']jasne!!!
mąż mi to codziennie powtarza, kiedy na dzwonek przy drzwiach rozpoczyna się.... no i brak słów, żeby ten hałas opisać ....:shake:
a jak witają mnie, kiedy wracam z pracy - jest to samo, tylko w "radosnej tonacji"... i komentarz męża ten sam:evil_lol:[/QUOTE]

hahah, u mnie to samo...mieszkam w bloku i jakikolwiek odgłos roznosi się po całej klatce...., no to wtedy mój tymczas szczeka za 5 :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Kaja69 już uzupełniłam Cię w te nasze wyjątkowe-baloniarskie szeregi :)

tylko wiecie wprowadzę tutaj dyscyplinę i trzymajcie się na baczności także jeszcze raz przemyślcie te głosowanie i wybierzcie spośród siebie :diabloti:

[/QUOTE]

Cóż do prowadzenia każdego domu wariatów potrzeba twardej reki ;)

Link to comment
Share on other sites

Ojejku!
Ile miałam czytania!
I wszystko jednym okiem bo padam na cycuszki.
Od białego świtu przywitałam drzwi weterynarza, bo mój osobisty psiak choruje :(
Tymczas ma się bardzo dobrze ;)

Co do głosowania... Hm.
Też jestem za tym, żeby założycielka zasiadła na tym stołku ;)
Inaczej sobie tego nie wyobrażam ;)

Btw. dopiszcie proszę, że mogę transportować psiaki w okolicach Bielska Białej, bo tu aktualnie przebywam, samochodem. za free.
ewentualnie jeśli trzeba będzie na trasie bielsko-wrocław i spowrotem ale pociągiem. (za zwrot biletu)

I co chcę więcej powiedzieć? Nie wiem. Muszę iść spać bo nie kojarzę co się dzieje aktualnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']Cóż do prowadzenia każdego domu wariatów potrzeba twardej reki ;)[/QUOTE]

no rzadne dosłownie rzadne argumenty do Nich nie przemawiają -ehh co to się robi na tym świecie

necianeta89 trzymam mocno kciuki za zdrowie psiaka i serduchem tam jestem z Wami :)

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZĘTA!!!!!!!!!!

Znacie jakieś ciotki od wyżłów weimarskich?!

W mojej okolicy jest do oddania 10miesięczna suuunia z rodowodem!
Szkoda by mała się zmarnowała u nie odpowiedniej osoby!

[url]http://www.wujekfranek.pl/2,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,38736,wyzel-weimarski-10-m-cy-oddam-w-dobre-rece,ogloszenie,ogloszenia.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']DZIEWCZĘTA!!!!!!!!!!

Znacie jakieś ciotki od wyżłów weimarskich?!

W mojej okolicy jest do oddania 10miesięczna suuunia z rodowodem!
Szkoda by mała się zmarnowała u nie odpowiedniej osoby!

[url]http://www.wujekfranek.pl/2,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,38736,wyzel-weimarski-10-m-cy-oddam-w-dobre-rece,ogloszenie,ogloszenia.html[/url][/QUOTE]


łooooo k...... ale piękności :loveu:

trzeba zgłosić na wyżły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']szkoda że tam takie zasady-może napisz pw do tej Osoby z prośbą o pomoc co podałam- albo napisz na wyżłach -forum-rasy-grupa7-wyżeł weimarski[/QUOTE]

dobra, dobra, działam. napisałam do tej osoby, jeszcze do innej na fb i zaraz wpadam do grup.
Dzięki dziewczęta!

Link to comment
Share on other sites

[B]1[/B] ulvhedinn, Wrocław, dolnośląskie
DT nastawiony przede wszystkim na zwierzaki kalekie, ranne, chore, niesprawne itp.. Psy, koty, gryzonie, ptaki i co się akurat trafi ;)

tel. 609325217 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (i tak wszędzie wisi ;) )

[B]2[/B] Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje- w tej chwili OGŁOSZENIA dla kotów!!!!!

[B]3[/B] Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu
-transport Wrocław i okolice, dalsze trasy za zwrotem paliwa
-wsparcie merytoryczne w kwestiach opieki nad pogryziencami, połamańcami, paralitkami itp
-wsparcie przy różnych akcjach na terenie Wrocławia i okolic (w zaleznośi od pracy)
-wizyty p/adopcyjne (j.w.)
-.... zobaczymy co będzie potrzebne ;)

-[B]4 [/B]wątek podopiecznego lub ogólny:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206287-Bezpłatny-DT-ulvhedinn-Dramatyczna-sytuacja-wszyscy-chorują-Pomoc-potrzebna[/URL]!!!!! (zbiorczy)

[B]5 [/B]nowe pomysły dotyczące Klubu ????

Link to comment
Share on other sites

Igielka -prezesem ok, tylko najpierw niech wyczysci skrzynke prywatna mailowa:)Prezes musi byc dostepny:)
Zastepca - mmd, twardo stopajaca po swiecie i nie majaca BDT, bo musi na to wszystko patrzec ktos kto nie prowadzi BDT
I dobrego dnia!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']DZIEWCZĘTA!!!!!!!!!!

Znacie jakieś ciotki od wyżłów weimarskich?!

W mojej okolicy jest do oddania 10miesięczna suuunia z rodowodem!
Szkoda by mała się zmarnowała u nie odpowiedniej osoby!

[url]http://www.wujekfranek.pl/2,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,38736,wyzel-weimarski-10-m-cy-oddam-w-dobre-rece,ogloszenie,ogloszenia.html[/url][/QUOTE]

ja jestem na wyzelteam.pl mogę ją tam wstawić , a dalej to już się nią zainteresują weimarowcy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Igielka -prezesem ok, tylko najpierw niech wyczysci skrzynke prywatna mailowa:)Prezes musi byc dostepny:)
Zastepca - mmd, twardo stopajaca po swiecie i nie majaca BDT, bo musi na to wszystko patrzec ktos kto nie prowadzi BDT
I dobrego dnia!:)[/QUOTE]

Popieram!!!! :)

Co do wyżła - nie wiem czy czasem tanitka (albo tatinka --> nie pamiętam teraz) nie jest wyżłowata...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Igielka -prezesem ok, tylko najpierw niech wyczysci skrzynke prywatna mailowa:)Prezes musi byc dostepny:)
Zastepca - mmd, twardo stopajaca po swiecie i nie majaca BDT, bo musi na to wszystko patrzec ktos kto nie prowadzi BDT
I dobrego dnia!:)[/QUOTE]

Oczywiście ,ze tak :) Prezes bezdyskusyjnie musi być dostępny :) I oczywiście ,ze ktoś kto nie ma BDt na zastępce,bardzo rozsądnie...mmd spełnia te kryteria,więc jestem za :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Igielka -prezesem ok, tylko najpierw niech wyczysci skrzynke prywatna mailowa:)Prezes musi byc dostepny:)
Zastepca - mmd, twardo stopajaca po swiecie i nie majaca BDT, bo musi na to wszystko patrzec ktos kto nie prowadzi BDT
I dobrego dnia!:)[/QUOTE]
santino-skarbnik oczywiscie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...