Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='necianeta89']aktualnie przebywam na podbeskidziu, ale jak będę wybierać się na dolnyśląsk mogę i twojej ferajnie porobić jakies fotosy ;)[/QUOTE]

dziękuję!
zapraszam raczej towarzysko, do adopcji niewiele z mojej gromadki się nadaje, więc i nie ma kogo fotografować
mój byle jaki aparat jakoś radzi sobie z fotkami do ogłoszeń, choć profesjonalne z pewnością profesjonalne dałyby lepsze efekty

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :loveu:

W ramach zaproszeń -anita_happy i Zosia fajnie że zajrzałyście :lol:
Kasumi no ładnie czego tu się dowiadujemy o Niej- szuka Kogoś do wykorzystania:eviltong:
necianeta89 jestem z kujawko-pomorskiego kawał drogi nas dzieli-choć chciałabym bardzo bo potrzebujemy na już nowych zdjęć Nesiuli :lol:
mari23 idę sobie poczytać o maluchach :lol:
ataK trzymamy mocno kciuki za Twoje psiaki by wróciły do zdrowia :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']dziękuję!
zapraszam raczej towarzysko, do adopcji niewiele z mojej gromadki się nadaje, więc i nie ma kogo fotografować
mój byle jaki aparat jakoś radzi sobie z fotkami do ogłoszeń, choć profesjonalne z pewnością profesjonalne dałyby lepsze efekty[/QUOTE]

Możesz zdjęcia dodać potem do albumu podopiecznych ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dzieki Igielko za zaproszenie.
Jestem po urlopie i sie jeszcze nie ogarnelam, wciaz mam wylaczone procesy myslenia...ale moge podpowiedziec kto jeszcze pomaga i podejmuje sie opieki za przyslowiowe dary :)
0ooCzarNaoo0
adkaaaaa5
fochu[/QUOTE]

Witaj Cioteczko wspaniale że zajrzałaś :lol: dzięki za podpowiedzi-zaraz wpisze na próbną :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam na stronę z listą klubowiczów i przyszło mi do głowy, że jak już lista będzie w miarę pełna, trzeba by było ją podzielić na województwa - wtedy ktoś kto zajrzy, szybciej odszuka osoby ze swojego regionu i u nich (albo dla nich) będzie szukał pomocy. A i nam będzie łatwiej namierzyć "bratnią duszę z sąsiedztwa" :)
Pozdrawiam Koleżanki Baloniki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Zajrzałam na stronę z listą klubowiczów i przyszło mi do głowy, że jak już lista będzie w miarę pełna, trzeba by było ją podzielić na województwa - wtedy ktoś kto zajrzy, szybciej odszuka osoby ze swojego regionu i u nich (albo dla nich) będzie szukał pomocy. A i nam będzie łatwiej namierzyć "bratnią duszę z sąsiedztwa" :)
Pozdrawiam Koleżanki Baloniki :)[/QUOTE]

Też o tym pomyślałam zaglądając na mapę DOGO, w sumie szkoda, że nie aktualną :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Zajrzałam na stronę z listą klubowiczów i przyszło mi do głowy, że jak już lista będzie w miarę pełna, trzeba by było ją podzielić na województwa - wtedy ktoś kto zajrzy, szybciej odszuka osoby ze swojego regionu i u nich (albo dla nich) będzie szukał pomocy. A i nam będzie łatwiej namierzyć "bratnią duszę z sąsiedztwa" :)
Pozdrawiam Koleżanki Baloniki :)[/QUOTE]

tak, świetny pomysł, bo np. ktoś napisze o zdjęcia, a tu się okaże, że to drugi koniec Polski ://

Link to comment
Share on other sites

1/4 z puli zgarniętej :)) z kalendarzy jakie Chcemy drukowac i sprzedac będzie przeznaczona na BDT :)
Balonowe Domy tymczasowe

tzn.
na karmę, weta :)

oby sie to wszystkoo udałooo

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213492-KALENDARZ-2012-METAMORFOZY-FIRST-edition-ZG%C5%81OSZENIA-do-15-wrze%C5%9Bnia?p=17510610#post17510610[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']1[B]/4 z puli zgarniętej[/B] :)) z kalendarzy jakie Chcemy drukowac i sprzedac [B]będzie przeznaczona na BDT [/B]:)
Balonowe Domy tymczasowe

tzn.
na karmę, weta :)

oby sie to wszystkoo udałooo

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/213492-KALENDARZ-2012-METAMORFOZY-FIRST-edition-ZG%C5%81OSZENIA-do-15-wrze%C5%9Bnia?p=17510610#post17510610[/URL][/QUOTE]

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Super pomysł, już tam byłam :)

Fajnie, że na razie pomysły wychodzą. Pomalutku stworzy się coś ... już się stworzyło, bo się baloniarki zebrały w jednym miejscu :)[/QUOTE]

Balonowe Domy Tymczasowe.... ależ mi sie nazwa spodobała !

a metamorfozy mam dwie takie az niewiarygodne, udokumentowane fotkami, bo niektórych nie ma.... mam Kropkę jeszcze, Albina i Misia...
ale super - pomysł !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Balonowe Domy Tymczasowe.... ależ mi sie nazwa spodobała !

a metamorfozy mam dwie takie az niewiarygodne, udokumentowane fotkami, bo niektórych nie ma.... mam Kropkę jeszcze, Albina i Misia...
ale super - pomysł ![/QUOTE]
To idźmy na całość:
Balony Dające Tymczas ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Baloniary :loveu:

Rodzą się nowe pomysły -wspaniale :lol:
Nutusiu propozycja jest super tylko jeszcze troszkę poczekamy na zapełnienie listy :sweetCyb:
anita_happy niech kalendarz okaże się strzałem w 10 :Rose:
Ciocie co robimy z Baloniarskim Funduszem ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ano stąd, że ktoś mi kiedyś powiedział (czy napisał), że BDT najłatwiej zrobić w balona! :) Hotel to "instytucja" - nie płacisz, zabierasz psiaka, więc na wątkach "płatnych" wszyscy się dwoją i troją, żeby kasę uzbierać na hotel, na karmę, na transport do weta i całą resztę. A na wątkach gdzie się "umieściło" psiaka w BDT, z dniem jego umieszczenia wszyscy znikają, bo pies już bezpieczny i niech sobie zrobiony w balona radzi sam w zdobywaniu środków na swojego podopiecznego. A przypieczętowaniem "baloniarstwa" była akcja z moją Luną, którą zgodziłam się przyjąć na weekend, a w niedzielę - co było do przewidzenia - "podrzucająca" się... nie pojawiła, czyli klasycznie zrobiła mnie w balona :razz: Ja na szczęście mam znajomości wśród innych baloniarek lub też popierających tę akcję, więc nie narzekam, tymczasy głodne i chore nie chodzą. Ale są tacy, którzy naprawdę maja z tym problem i trzeba im pomóc, bo... WARTO!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ano stąd, że ktoś mi kiedyś powiedział (czy napisał), że BDT najłatwiej zrobić w balona! :) Hotel to "instytucja" - nie płacisz, zabierasz psiaka, więc na wątkach "płatnych" wszyscy się dwoją i troją, żeby kasę uzbierać na hotel, na karmę, na transport do weta i całą resztę. A na wątkach gdzie się "umieściło" psiaka w BDT, z dniem jego umieszczenia wszyscy znikają, bo pies już bezpieczny i niech sobie zrobiony w balona radzi sam w zdobywaniu środków na swojego podopiecznego. A przypieczętowaniem "baloniarstwa" była akcja z moją Luną, którą zgodziłam się przyjąć na weekend, a w niedzielę - co było do przewidzenia - "podrzucająca" się... nie pojawiła :)[/QUOTE]

bolesna prawda... i o ile ja nie mam wiekszego problemu, bo mam jednego psiaka na tymczasie i jakos dajemy rade, to cioteczki zapsione po uszy sa w bardzo trudnej sytuacji :( Szkoda, ze zapomina sie o pomocy dla nich...

a jeszcze prosze o objasnienie BDTzD

Qrcze, i psina nadal jest u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']bolesna prawda... i o ile ja nie mam wiekszego problemu, bo mam jednego psiaka na tymczasie i jakos dajemy rade, to cioteczki zapsione po uszy sa w bardzo trudnej sytuacji :( Szkoda, ze zapomina sie o pomocy dla nich...

a jeszcze prosze o objasnienie BDTzD

Qrcze, i psina nadal jest u Ciebie?[/QUOTE]

Cioteczko :lol: kwestia jest jeszcze tego czy Osoba prowadząca BDT mająca nawet więcej tymczasowiczów ma stałą pracę jeśli ma taką to wówczas pomimo wielu podopiecznych łatwiej jest Jej zadbać by zapewnić Im to czego potrzebują. Natomiast jeśli Osoba ma nawet tylko wydawałoby się jednego tymczasowicza na BDT i nie ma żródła stałego dochodu to jest dopiero tragedia. Stara się - szuka czasem uda się i znajdzie dorywcze zajęcie ale to rozwiązanie na krótką metę bo co będzie dalej? Zazwyczaj ci co umieszczą psiaka na BDT zapominają o Jego istnieniu i przestają się interesować. Niektórzy mają dobrych Znajomych i otrzymają pomoc gdy bardzo jej potrzebują- i to jest piękne bo prawdziwa przyjażń jest na dobre i na złe.
Czasami dobrzy ludzie- Nieznajomi zainteresują się losem Osoby w wielkiej potrzebie i wyciągną pomocną dłoń - łatwiej stanąć na nogi gdy ma się oparcie w drugim człowieku.

Ciocia BDTzD- Bezpłatny Dom Tymczasowy za Dary ( mogą to być psie akcesoria, żywność dla Ludzi itp.)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Kochane - sprawa bardzo pilna!
Jasza wyciągnęła ze schronu jakiś czas temu ślepą sunię, która trafiła do schronu wraz z innymi psiakami od osoby, która musiała iść do szpitala i już nie jest w stanie się nimi opiekować. Przypadek Duni był najpilniejszy, bo wszystkie wiemy jak się ma w schronie niewidome psiątko. Jasza stanęła na głowie, znalazła DT (niestety płatny - u Mamy Jaaga) i zebrała naprawdę potężną kwotę na operację oka, żeby Dunia mogła znów widzieć. Operacja jest wyznaczona na 16.09, wszystko niemal dopięte na ostatni guzik, a tu dziś jak grom z jasnego nieba spada wieść, że do 4.09 Jasza ma zabrać Dunię z DT, bo Dunia płacze, zniszczyła drzwi (też bym zniszczyła, gdyby mnie zamknęli samą w pokoju, a zamknięta być musiała z powodu cieczki) i Mama Jaagi już nie ma siły do opieki nad nią. Jednym słowem, nie da się zrobić w balona i sunię każe zabierać...
Tylko gdzie?!?!?!?!?!? Rozważają hotel i płatne DT, bo są na to uzbierane pieniądze, ale czy nie lepiej byłoby te pieniądze przeznaczyć na operację drugiego oczka?...
Baloniarki Kochane - błagam o pomysły!!!! Pomóżmy Jaszy, która też powinna do nas dołączyć, bo choć nie daje BDT bo jej psiaki nie znoszą konkurencji, czyni cuda dla psiaków. I pewnie dołączy, ale teraz za dużo na nią spadło - zwrot z adopcji jednej suni, teraz wymówienie hotelowania drugiej...

Aaaaa... zapomniałam wstawić wątek bidniusiej Dunieczki...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Male%C5%84ka-%C5%9Blepa-DUNIA-musi-opu%C5%9Bci%C4%87-DT-jeszcze-przed-operacj%C4%85...co-robi%C4%87?p=17515859#post17515859[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...