-
Posts
10472 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mattilu
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Mattilu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Gajulec sliczny jak zwykle, ale jesieni u Was nie widac ;) -
Zoja - wypad z rodziny bo dziecko ma alergię...
Mattilu replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Kciuki zacisniete -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mattilu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pięknie tam u Was :) -
Tak jest, kciukamy za Hugonka
-
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
Mattilu replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
A co z załatwianiem się w domu? behawiorysta coś mówił? -
Zoja - wypad z rodziny bo dziecko ma alergię...
Mattilu replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Melduję się u labci -
Fanta - nasza celebrytka - zamieszkała w Łomiankach :)
Mattilu replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
super! -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wiesz, Pola ma trochę tak jak Gapcia. Ona też sika ze strachu i wybiera najczęściej dywaniki, posłanka lub łóżko do tego celu.A wczoraj nie wiedzieć czemu walnęła trzy kupy w domu w odstępie kilku godzin, wszystkie na świeżo wypranym dywanie. Chciałam Cię pocieszyć ;) -
Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak
Mattilu replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
Mi się wydaje, tak jak Nutusi, że jeśli ta kobieta chce ją trzymać i tylko potrzebuje pieniędzy na leczenie Sary, to lepiej wspierać ją finansowo w tym leczeniu, ale pies niech z nią zostanie. Ale ja się nie znam, Wy macie więcej doświadczenia. -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Mattilu replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
My z dziewczynami też zaglądamy do naszej ulubionej Ovki :) -
Też się cieszę i po cichu jednak liczę, że Ares stanie się psem zupełnie domowym :)
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nooo, jeszcze potrwa zanim będzie tak ;) Postępy są, ale małymi kroczkami robione. Też tak myślę ;) Żebyś wiedziała kochana Amigo, ile razy przejeżdżam przez dwa ronda, z których każde ma wyjście na autostradę, które Hopcia musiała przebiec, tyle razy nie mogę wyjść z podziwu nad jej mądrością, że nie wylazła na autostradę i ze po drodze nie wpadła pod żaden samochód. -
Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak
Mattilu replied to DoPi's topic in Już w nowym domu
No i co Ty z tą boksią zrobisz...bo coś mi się zdaje, że jej nikt szukał nie będzie... -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Pola robi postępy! ale o ich wielkości przekonujemy się dopiero, gdy odwiedza nas ktoś obcy. Tak się złożyło, że w sobotę i niedzielę mieliśmy gości (w sobotę tych polsko-luksembursko-francuskich państwa, którzy z nami tak ofiarnie szukali Hopci) i dopiero wtedy było widać, jak Pola się zmieniła w stosunku do nas. Gdy przychodzą obcy ludzie pies się zaszywa w swoim posłaniu, lub pod łóżkiem i żadne smaczki ani cmokania go stamtąd nie wywabią. Za to do nas przychodzi zawołana zawsze :) (jeśli oczywiście tych strasznych obcych nie ma w domu). Co więcej przychodzi już też niewołana, oczywiście częściej w porze posiłku, niż kiedy indziej, ale jednak (a gdy stuknę michami to są w trymiga obydwie pod nogami). I nawet wzorem Hopki ustawia się przy jednym lub drugim krześle człowieka pracującego na kompie i dopomina się z lekka o głaski merdając ogonkiem - choć nie tak "nachalnie" jak Hopka, która trąca człowieka nosem w rękę lub kolano a potem wręcz wspina się na kolana (to ostatnie tylko TZowi, u mnie wie, że nie można). Rano na dźwięk budzika Pola wskakuje do łóżka jeszcze przed Hopką i wywala się od razu do góry kołami. Na kanapę trzeba ją sobie przynieść. Wtedy cierpliwie znosi karesy i po jakimś czasie sobie idzie. Daje się nosić na rączkach Zosi, siedzi w posłanku w pokoju Zosi w czasie lekcji z panią od francuskiego - czyli rozpoznaje już osoby regularnie przychodzące do domu i choć do nich nie podchodzi, to jednak od nich też nie ucieka. Nauka polecenia "siad" metodą Joli_li idzie opornie, ale dwa razy do smaczka już usiadła (choć nie wiem, czy nie przypadkiem ;) ). No i na koniec: przy przechodzeniu przez ulicę na moje "stój!" staje jak wryta i rusza dopiero na "idziemy!" - robią to obie i pewnie wynika to z naśladownictwa. W każdym razie to już zupełnie inny piesek, niż ta warcząca pod łóżkiem kupka nieszczęścia :) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I teraz się o tym dowiedziałaś? przykro mi :( -
Ja Ci chętnie wszystko udostępnie na FB, tylko niczego nie widziałam :( A poza tym moi FB znajomi zupełnie nie zwierzęcy są :(
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
Mattilu replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyli Kejciu nie może się leczniczo przytulać do brzóz ;) Witaj w domu malagosie :)