Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Na czerwiec poszla stala i pare groszy extra z glaskami dla pechowca
  2. Stala za maj i czerwiec poszla na potrzeby Kamy. Niech nam szybko zdrowieje i ucieka do wlasnych "ludziow"
  3. Stala za czerwiec zostala przelana z cala masa glaskow
  4. Stala za czerwiec poszla dla Misiaczka. A gdzie jego domek?
  5. Zaplacone za czerwiec. A ciocie kiedy poplaca swoje rachunki u sylwiaso?
  6. Od tego miesiaca wplacam 40 zl miesiecznie z glaskami dla zagubionego w ludzkim swiecie psiaka
  7. U mnie juz czerwcowa wplata poszla, glaski dla szorsciaka
  8. Melduje sie z pomoca.Wysle pieniazki na porzadna karme.
  9. A czy ta wesola banda dostala swoje ciasteczka z wypieku cioci kejciu?
  10. Mysle, ze organizm czysci sie z narkozy. Czy ma suchy nosek, albo jest ospala, lejaca na rekach? Czy dalej razno tupta i probuje skakac?
  11. Poczekac na ogledziny lekarskie. Mam wrazenie, ze rana ciagnie. Tak bylo z moja sunia. Dlugo nie mogla usiasc na pupie. Bedzie wszystko dobrze. Czas goi rany
  12. Czytaja, ale nie maja nic do powiedzenia. Za daleko do pomocy, tylko finansowo, ale to jeszcze nie na tym etapie.
  13. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236066-Potrzebujemy-pomocy-dla-naszego-Owczarka-Niemieckiego[/URL] Dunia zostala wyleczona, ale najpierw zostal zrobiony posiew, jakie bakterie zamieszkuja uszy. Prosze poczytac watek, a lekarstwa tez sa wymienione
  14. Fajna piesica. Zasluzyla na ostatnia szanse. Na wlasnego "ludzia". No to wyciagamy
  15. Prosze o szybka prezentacje Miki wraz z portretem
  16. [quote name='AgataP']Skoro już tu mowa o pseudohodowlach, to trafiłam na następną:[URL]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=9502440[/URL] kilka ras psów, rozmnażane często, co można wyczytać z komentarzy. Najbardziej kłują w oczy takie :"Byłem na miejscu hodowli duża rodnorodność piesków rasowych z profesjonalnie czysto prowadzonej hodowli." - świadomość niektórych jest porażająca... różnorodność piesków? czystość hodowli? masakra:angryy:[/QUOTE] I dalej sprzedaja w Kutnie, pod tym linkiem na allegro mozna kupic trzy rasy. Ech...tylko plakac z bezsilnosci. A ten wpis byl dokonany w 2011 roku
  17. Przydreptalam na wezwanie. Konkretnie bez achow i ochow - 50 zl stale. Jesli juz ktos sie nia zainteresowal, no to trzeba sprawe dalej ciagnac. Moze rzeczywiscie wyleczona znajdzie swojego "ludzia"
  18. Ja jakas nienasycona. Myslalam, ze ciocie juz zaplacily za maj. A jak wygladaja ogloszenia?
  19. Dla kochanej morduchy poszly obiecane grosiki
  20. Tez doloze 100 zl na szczescie dla Sancza,ciesze sie , ze ma juz wlasnego "LUDZIA", a jego mordka jest wspaniala
  21. Wyslalam pare zetow dla Pana Jamnika. A watrobka jest dobra na wszystko, nawet kawaleczek surowej nie zaszkodzi.
×
×
  • Create New...