-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
[quote name='Anula']Wczoraj wieczorem na TTV w Expressie była,krótka wzmianka i pokazanie boksów psiaków a w nich m.in.chyba dwóch szczeniaków,Szamana tam nie widziałam.Wypowiedzi bardzo były króciutkie Pani- właścicielki posesji i dwóch Pań z ZP.Zrozumiałam,że ZP chce wszystkim psiakom pomóc ale to będzie zależało od władz.Konkretnego reportażu w tej tylko sprawie na razie nie ma. Te biedne psiątka tak bardzo chciały wyjść z tych kojców,prosiły całe sobą.[/QUOTE] Szaman, Ast i wilczasty zostaly juz zabrane przez organizacje to i nie bylo widac w boksie
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
teresaa118 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Zycie jest czasami okrutne. Taki piekny pies, prawie aniol w psiej skorze i nie ma wlasnego "ludzia". Czy to nie jest skandaliczne? -
Zima, mieszkanie przegrzane a syn byl juz ubrany do wyjscia. Nie chcialam, aby przegrzal sie i przeziebil. To sa takie male problemy, gdy sie ma male dzieci i psa.
-
Opowiem wam historyjke o psie i synku. Mialam pudla miniature (7 lat) i synka 2 latka. Syna ubrala, wystawilamna korytarz, a do reki dalam mu smycz z Tinka i kazalam czekac na mame, az sie ubiore. Trwalo to nie wiecej niz 10 min. Wychodze na korytarz, przed dom(parter), a moich basalykow nie widu, nie slychu. Obieglam cale osiedle. Nie ma. Po pol godzinie podjezdza moj maz na maszynie do posypywania oblodzonych nawierzchni i przywozi dziecko z psem z pretensjami, ze ten przyszedl sam do bazy. Prosze sobie wyobrazic, ze dziecko wedrowalo prze miasto majac psa na smyczy i nikt nie zainteresowal sie tym. Odleglosc wynosila 2, 5 km. Tyle tylko, ze znal ta droge, bo wedrowalismy czesto. I dlatego mysle, ze trzeba baaardzo uwazac na dzieci i na psy i stale miec je na oku.
-
Dlaczego piszecie, ze psy zostaly wykradzone zbieraczce, ja to odczuwam jak wyzwolenie. Ast potrzebowal opieki medycznej juz od dawna, Szaman z racji wieku tez musi byc pod kontrola weta. Spacery, socjalizacja itd. a one siedza caly dzien i noc zamkniete, bo pancia znalazla nowe mieszkanie. Czy ktos myslal o wlascicielu domu, w ktorym mieszkaja psy? Dom ten otrzyma po wielu latach zasyfiony, tylko do remontu. Czas zabrac wszystkie psy z tej posiadlosci. Yumanij nie jest w stanie tego juz ogarnac. Rzeczywistosc przegonila ja. Brac do hotelikow, oglaszac psy jako pozostalosc po yumanji i szukac sponsorow. Mnie macie juz do placenia.
-
Gracja za TM. Spij bez bólu, maleńka.
teresaa118 replied to dziuniek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='dziuniek']Z Gracji, zrobili Gracjana-samca, chyba babka w recepcji była głucha albo zestresowana (bo świeżo zatrudniona). Ale to na pewno jej wyniki, potem dane poprawiłam. Opinia lekarza też będzie, ale w końcu mi nie wydrukowali.[/QUOTE] W opisie lekarza nie znalezino macicy. A moze to rzeczywiscie Gracjan? -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
teresaa118 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='AGA35']Zdrowych i pogodnych świat dla wszystkich obecnych i nie obecnych na watku Nexta . Wielkiego Zająca dla Nexta . Dla nas one takie nie będą ;-([/QUOTE]A dlaczego ciociu? Wiosna, pare dni wolnego, wszystko bedzie dobrze.... -
No to ja tez wtrace moich pare uwag. Przy malym dziecku nie wyobrazam sobie wyprowadzac jeszcze psy. Z 4 pietra spuscic wozek z dzieckiem i do tego 2 psy i to 2-3 razy dziennie. To moze dopiero zadzialac, gdy dziecko bedzie mialo 3-4 lata. A wiec w mieszkaniu- samotnie -widze czarno. Jesli tesciowie przejma na te 3-4 lata obowiazki, a wy nie stracicie kontaktu z psami, to byloby wspaniale. Ale najlepsze rozwiazanie dla psow byloby - adopcja. Psy wychowane w domu beda tesnic za obecnoscia czlowieka. Naturalnie, pies przyzwyczai sie do wszystkiego i wszystko wybaczy.Trzeba tez pamietac o tym, ze dziecko lub Ty moze byc chore. Trzeba isc do lekarza, zakupy... Wiadomo, ludzie teraz niechetni do adopcji. Ale cuda zdazaja sie. Chyba masz jeszcze czas do rozwiazania problemu. A jak duze sa, beda te psy? Czy ich siersc pozwoli na zycie w kojcu, budzie?
-
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
teresaa118 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mam wlasnie podopieczna owczarke, ktorej leczy sie uchole. Najpierw byl zrobiony antybiogram, ktory wykazal, ze psica ma Proteus Mirabilus. Bakteria ta jest na wiele antybiotykow odporna. W chwili obecnej psica dostaje Cerufoksyna, Xorimax500,Zinnat i do plukania Aurum3 a na zakonczenie plukania pare kropel Gentamycyna. Dosc drogie leczenie i sa male szanse na 100% wyleczenie. Ale walczymy, wlasciciel psicy widzi juz poprawe i to cieszy. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252097-Próbki-psie-i-kocie-(nie-tylko)-na-Waszkowe-sznupy-Do-30-04-(godz-20-00[/URL]) kwiaciarenko, ciocie dzisiaj wyslaly na podany adres, mysle, ze przed swietami bedziesz miala troche zabawy z probkami, prosze o potwierdzenie na podanym watku -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Karma dla kastratow, to wymysl przemyslu. Ludzie kupuja, bo mysla, ze rzeczywiscie jest mniej kaloryczna. Ale cala sucha karma, to malo kaloryczne zboze, warzywa. Mialam kiedys kota, ktory dostawal tylko puszki. Dostal takiego uczulenia, ze skora mu zeszla w formie rany. Zaczelam podkarmiac go szyneczka, serem zoltym, gotowanym miesem, resztkami ryby i po miesiacu miejsce zaroslo futrem. Kazdy producent chce sprzedac swoja karme, a zwierzeta sa im obojetne. Jak kazdy ssak, potrzebuja zwierzeta roznorodnosci. -
Pierwsza wplata na Henia za kwiecien poszla - oczywiscie dolaczone sa glaski dla slicznej mordki. Oby szybko znalazl odpowiedni domek.
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Ech, polska rzeczywistosc! -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
O jakiego psa walczylas kwiaciarenko? -
A ja deklaruje sie miesiecznie 50 zl.Prosze o konto
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
teresaa118 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Znowu opiekunki musza sie sprezyc. Podopieczny jest glodny. -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
teresaa118 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Psy wiecej rozumieja, niz nam sie wydaje. Pewnie zaskoczyl, ze nareszcie ma wlasny domek z wlasnym"ludziem", a tu nagle wrzask i zabranie z domku. To jest i smutny...Pani pewnie kierowala sie emocjami, a nie pomyslala, ze trzeba dac mu szanse i przedewszystkim czas na zapoznanie sie z nowym domkiem. Czekamy na ten wlasciwy. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Oj, to Szafranek potrzebuje gotowki. Trzeba bedzie zwiekszyc stala o 10 zl. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Paczuszka z Dabrowy Gorniczej z probkami karm przyjdzie w najblizszym czasie. Zycze smacznego -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']Ciasteczka ja zawiozłam - ale wcześniej ktoś też prosił o wysłanie adresu bo na jakimś bazarku ktoś coś tez zakupił - i adres wysłałam wtedy :) w domku przejrzę wątek i napiszę kto bo teraz nie pamiętam :) myśłałam że Ty :)[/QUOTE] Wyslalas bezposrednio do S[I][B]unia2000 [/B][/I] -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252097-Próbki-psie-i-kocie-(nie-tylko)-na-Waszkowe-sznupy-Do-30-04-(godz-20-00)?p=22027535#post22027535[/URL] a tu byly smaczki, nie sa potwierdzone na watku -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Ostatnie to byla dostawa osobista z ciasteczkami.A adres byl podany bezposrednio do osoby prowadzacej bazarek przed ciasteczkami -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252097-Próbki-psie-i-kocie-(nie-tylko)-na-Waszkowe-sznupy-Do-30-04-(godz-20-00)?p=22027535#post22027535[/URL] tutaj znowu kupilam cos dla[FONT=arial black] kwiaciarenki [/FONT]- poprosze adres do wysylki