Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Wyslalam pare groszy na potrzeby psa.
  2. [quote name='Fundacja Jamniki Niczyje']Piesek zmęczony ale nie jest tak źle jak się wydawało. Rozmawiałam z Kasią około 18.00 właśnie byli na spacerze. Nóżki troszkę słabiutkie. Chłopak zmęczony, dużo spi. Jutro wykonamy badania, trzeba pobrać też mocz bo z penisa ropna cuchnąca wydzielina więc może być jakiś stan zapalny.[/QUOTE] Ten wyciek z penisa moze oznaczac powiekszona prostate. Moj pies tez tak mial(zielonkawa wydzielina), po zoperowaniu jest juz spokoj.
  3. Moj syn jedzie w podanym kierunku dopiero 27 maja, szkoda, zabral by PanaJamnika
  4. TYLE CZEKALISMY TO I JESZCZE POCZEKAMY. Najwazniejsze, ze rodzina dalej chce psy. Wiemy, ile ma problemow Drops i ze tak szybko nowa rodzinka nie znajdzie sie. Dajmy im jeszcze czas do konca czerwcam a potem pomyslimy inaczej.
  5. Nici z nowego domku. Nowa pancia wpadla w histerie, jak Stivi usilowal poznac jej wnuka no i kazala zabrac go jak zepsuta zabawke na gwarancji.. Halabajowka pol drogi sama go wiozla do siebie. Na poczatku Stivi byl smutny(wlasny dom i nagle?....nic). Ale teraz znowu cieszy sie dobrym zyciem u opiekunki. To takie streszczenie tragicznej adopcji
  6. Ufff,ciezko, Next jest trzy miesiace do tylu
  7. Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze normy tolerancji powinny byc znizone. Np. u ludzi jest norma od 0,2 - 4,0 , a nowoczesni lekarze twierdza, ze juz przy wyniku 2,0 i wystepujacymi problemami chorobowymi nalezy juz zadzialac.Wypadanie wlosow, siersci to jedno z pierwszych objawow chorobowych. Zmienic lekarza i jeszcze raz pod tym katem(tarczyca) zbadac krew. Mysle, ze choroby skory sa wykluczone? Tarczyca jest tez za alergie odpowiedzialna - tez z wlasnego doswiadczenia
  8. Ja proponuje przyjrzec sie tarczycy. Mam wprawdzie papiliona w domu (13 lat) ale ten jest zakudlaczony na max.
  9. Zagladnelam na ten watek z mojej okolicy z nadzieja, ze nareszciecos siedzieje, a tu od 3 miesiecy interesejaca cisza. Schronisko zostalo zamkniete, czy ciocie powymieraly?
  10. I co dalej u Pani Uli i jej zwierzakow? Wyadoptowala juz?
  11. Fajne pole, wlasnie dla moich pszczolek. Wspolczuje z powodu psa. Musial slicznie wygladac. Wspaniale futro
  12. [quote name='ocelot']U mnie jakoś wychodzi, że za czerwiec:)[/QUOTE] Wedlug moich wyliczen jest tak : X,XI,XII +extra 100 zl I - 30 II -30 III - 30 IV - 30 V - 3o - tyle do tej pory wyslalam na Bajeczke
  13. A ja notuje sobie watek. Wlasnie moja podopieczna Dunia ma leczone uszy, ktore byly zaniedbane od lat. Sporo kosztuje. Ale mysle, ze wszystko bedzie dobrze. Wetka jeszcze nie wypowiedziala sie. Policze grosiki z mojej emeryckiej skarbonki
  14. Popatrze w archiwum bankowym
  15. Ja tez mam sunie ze schroniska. Strasznie ulegla, kochana.Ale tez bojaca sie. I jest juz u nas trzeci rok. Powolutku akceptuje obce dzwieki(musi sie ich nauczyc, tak ja czlowiek pierwszy raz w hotelu), obcych ludzi i obce psy. Jeszcze nie jest pewna, ze zostaje u nas na zawsze. Przywiozl ja do mnie moj syn, w tamtej chwili (2 dni)uwazala go za Pana.Teraz przywita sie, ucieszy, ale jak widzi, ze wyjezdza, chowa sie w domu i udaje, ze jej nie ma. Bron boze, zeby tylko nie zabral jej z powrotem. Miej cierpliwosc broodzio, my nie wiemy, co one myslaly podczas tulaczki a potem zamkniecia w boksie. Na pewno byly to straszne przezycia. Nie stresowac sie, brac Gapcie wszedzie, gdzie moglaby poznac nowe sytuacje, ludzi i psy. Ale do niczego nie zmuszac, aby jej nie zrazic. Sam wiesz, jacy ludzie sa okrutni, a do wolno przechodzacego, zebrzacego psa - podwojnie. To i sie nauczyla obchodzic ludzi i wojownicze psy ogromnym lukiem. Wszystko minie. Czas leczy rany...
  16. Zagladam i melduje, ze stala na maj zostala dokonana. Wyczochrac moja "malutka" od cioci.
  17. U mnie juz maj i dlatego poszla stala dla Stiviego z porcja glaskow
  18. Dla mojego najpiekniejszego psa z Dogomani poszla stala za maj. A kto wyglaszcze siersciuszka od cioci teresaa118?
  19. A tu niespodzianie poszedl przelew na maj ze stala i pare groszy extra(wlasciciel konta wyjezdza na pare dni do Afryki) oczywiscie z cala masa glaskow
  20. Na pewno sie zmieni. Teraz dla niego wszystko nowe. Majowa stala jest juz dokonana z cala masa glaskow dla "pluszaczka".Co nowego u niego?
  21. Majowo u mnie to i przelalam juz na Misiaczka moja stala z glaskami
  22. Dla Urgusia na maj poszla stala z mala nadwyzka. Niech ma sobie nasz chlopak na" lizaka" od cioci. Masa glaskow dla seniora
  23. Na Dropsia poszlo juz na maj z glaskami i zyczeniami szybkiej przeprowadzki:thumbs:
  24. Dla Bajeczki-milusinskiej wplacilam juz na maj z glaskami, ma sie rozumiec.
×
×
  • Create New...