Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. [quote name='teresaa118']A ja przekaze p.Uli moja wygrana na bazarku-misz masz wejdz-zobacz. Mam nadzeje, ze karma przyda sie.[/QUOTE] Czy paczuszka doszla? - pyta cioteczka giselle
  2. Moj Bobi (13 lat) przyzwyczail sie w nocy wychodzic do ogrodu i jeszcze raz sie zalatwic. Dzieje sie to ok. 2 , 3 nad ranem. Podchodzi do lozka i tak dlugo drapie materac, az mnie obudzi. Nie jest to dla mnie przyjemne, ale jak chcialam udac, ze spie, to powedrowl w glab mieszkania i zrobil, co mial do zrobienia. Krzyczec czy wychowywac nic nie da. To jest jego potrzeba. Ostatnio karmie psy miedzy 16-17, a wieczorem i tak wychodza jeszcze do ogrodu. Mlodsza nie potrzebuje dodatkowego wychodzenia, ale Bobi, tak.
  3. Pies tez sam szuka sobie domku i miski, to i wedruje, moze znajdzie litosciwych ludzi...ech, szara rzeczywistosc!
  4. Kochanych pieniazkow nigdy nie jest za duzo. Czlowiek nie wie, co bedzie jutro i dlatego trzeba miec pare groszy w zapasie. Trzeba robic bazareczki, moze ciocie kupia "cosik".
  5. Od 22 lutego nie ma nowych wpisow na Facebook
  6. Cos sie robi niesmacznie. Czy wogole istnieja takie psy i czy sa wogole w potrzebie?
  7. Wyslalam pare groszy lacznie z 20 zl z bazarku cioci ewa gonzales na potrzeby psow dzielnej cioci DORA1020 z glaskami dla futrzastych
  8. [quote name='teresaa118']I poszlo pare groszy na potrzeby Suzi z zyczeniami szybkiego znalezienia domku[/QUOTE]Nie widze potwierdzenia wplaty, nie doszly moje pieniazki? Przelalam 25 lutego
  9. Ten Wietnamczyk pisal, ze otwiera prywatna restauracje. To oznacza w praktyce, ze gdzies w blokowiskach urzadzi lokal i na zaproszenie beda przychodzic do niego ludzie, jako prywatni goscie placacy za swoje jedzenie. Na umowiona godzine i reklama ma byc z ust do ust.
  10. Jestem rozczarowana, myslalam, ze zalezy bardzo wlascicielce psiakow na sterylizacji i kastracji. Poza tym chce ona ponoc wyadoptowac, a wiec powinna nas zaopatrzac w najnowsze wiadomosci i zdjecia. Mysle, ze nie sa to zbyt wygorowane prosby.
  11. Nic nowego od cioci przetrzymujacej psy? Co ze sterylizacja?
  12. A ja przekaze p.Uli moja wygrana na bazarku-misz masz wejdz-zobacz. Mam nadzeje, ze karma przyda sie.
  13. Kto jeszcze da pare groszy na kastracje?
  14. Masz racje ciociu, moze jeszcze ktos sie ulituje nad zwierzakami i pokieruje do dobrego zakonczenia. [B][U]Nie chcemy juz tak duzo szczeniakow![/U][/B]
  15. Szkola najwazniejsza, potem beda wieksze pieniazki. Mamy czas, a 8 marca tez niedaleko.
  16. Ciocie, wielka prosba, kto moze zajac sie techniczna strona sterylizacji i kastracji-wyslac prosbe o "zielone swiatlo"
  17. Mysle, ze to ostatnia wplata na potrzeby Dropsika w marcu. Niech szczesliwie laduje we wlasnym domku
  18. Podrzucilam pare groszy Bonikowi, aby nie glodowal...
  19. A tu juz marzec. Moja stala juz przelana
  20. Marzec. Poszla stala na Stiviego.
  21. Marzec.Moja stala juz powedrowala. A obiecane foteczki?
  22. No i jest moja wplata, a kto jeszcze chce na kastracje i sterylizacje wplacic?
  23. [quote name='Marysia O.']Trafiłam przypadkiem, piękne psiaki. W kwestii kosztów sterylki i kastracji to może warto zgłosić sunie akcji sterylizacji ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL]) i wtedy część pieniędzy już zebranych na sterylizację mogłaby pójść na kastrację psa:)[/QUOTE] Te psy prowadzi Fundacja Mondo Cane, nie wiem, czy maja uprawnienia do zwrotu kosztow. Co na to [I][B]ciocia lonuge?[/B][/I]
×
×
  • Create New...