Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Czy pieniadze doszly na potrzeby Plotki? Co nowego u suni?
  2. Moj Papilion byl samotnym psem ponad 10 lat. Byl malym ksieciem w domu, Z chwila, kiedy doszedl drugi pies, Bobi strasznie ozywil sie, zainteresowal sie bardziej swiatem. Zaczal ochraniac nasza dziewczynke przed innymi psami (mimo, ze ta byla 5 razy wieksza od niego). Lepiej zaczal jesc. Na spacerach solidarnie wywachuja te same krzaczki no i oczywiscie zgodnie podlewaja. Mimo, ze Bobi starszy jest, to wiele zwyczajow przejal od Fifi i odwrotnie. Kiedy wychodzimy na imprezke czy na basen, siedza razem na lozku i czekaja.Maja zajecie przy obserwacji ulicy i jak jedno wrzasnie na alarm, drugie biegnie i doklada sie do pyskowki. Teraz Bobi ma 13 lat i podupada na zdrowiu. Ciesze sie, ze mam drugiego psa.
  3. teresaa118

    kotka i pies

    U mojej corki kot spal na poslaniu labradora, a ten musial lezec obok. Teraz spia razem. Kot bedacy juz w domu zaakceptuje szczeniaka, a jak nie bedzie mial ochoty na jego towarzystwo, wskoczy na szafe lub okno i pies moze tylko oblizac sie
  4. No to ja zaczynam nie oddychac.....czekam.... na dobre wiesci
  5. Czy wiadomo juz cos blizszego o chorobie suni? Moze to tylko karma(brak) wywolala wylysienia. Cieczka, to tylko problem na najblizszy miesiac z "kawalerami". Juz wyslalam pare groszy na jej potrzeby
  6. [quote name='Pipi']Piekna i widac, ze szczesliwa. Bardzo bardzo dziekuje. Zapomniałam, ze jest ten wątek. Powinnam tu pisac co sie dzieje, bo dzieje sie duzo. W tej wsi znowu masakra, pełno psow. Ostatnio taki jeden pan spotkawszy mnie przy okazji nie omieszkał poinformowac mnie o psach tam wałęsających sie. A drugi z tej wsi swoją terierke rozmnozył, dla zysku i teraz przyjechał do mnie zebym wzieła dwa malce, bo suki sprzedał a pieski zostały. Kiedy mowiłam mu, ze pomoge suke wysterylizowac, to mnie wysmiał i powiedzial, ze to rasowa i on bedzie dzieciaki sprzedawac i nie chciał. Teraz przyjechał jak zbity pies i prosi o zabranie szczeniakow i juz zgadza sie na kastracje suki. Tylko, ze ja teraz to nie mam mozliwosci ani szczeniakow wziac ani suke wykastrowac. Ostatnio za dwie suki od ponad miesiaca nie mam czym zapłacic, ze wetowi w oczy nie mam jak spojrzec. Echhh, słów brak. A Piesek, syn Milki, wciaz wisi na krotkim łancuchu u staruszkow. Pokazywałam go wyzej.[/QUOTE] Czy rachunek jest juz zaplacony, a terrierkowata wysterylizowana?
  7. [URL]https://secure.avaaz.org/de/petition/Andro_Vlahusic_Lassen_sie_die_Tiere_im_Tierheim_Dubrovnik_nicht_verhungern/?aODGQhb[/URL] ciocie, prosze podpiszcie petycje, glodujace psy w Dubrowniku
  8. [URL]https://secure.avaaz.org/de/petition/Andro_Vlahusic_Lassen_sie_die_Tiere_im_Tierheim_Dubrovnik_nicht_verhungern/?aODGQhb[/URL] ciocie, podpiszcie petycje, psy gloduja w Dubrowniku
  9. [URL]https://secure.avaaz.org/de/petition/Andro_Vlahusic_Lassen_sie_die_Tiere_im_Tierheim_Dubrovnik_nicht_verhungern/?aODGQhb[/URL] ciocie, podpiszcie petycje, psy gloduja w Dubrowniku
  10. [URL]https://secure.avaaz.org/de/petition/Andro_Vlahusic_Lassen_sie_die_Tiere_im_Tierheim_Dubrovnik_nicht_verhungern/?aODGQhb[/URL] ciocie, podpiszcie petycje, psy gloduja w Dubrowniku
  11. Przesliczna psina. W przyszlym miesiacu zagladne do mojej skarpetki rencistki, a po drodze chetnie popodziwiam nowe zdjecia Ploteczki
  12. Ja chce dalej podziwiac fotki z Szafrankiem. Bajo moze tez byc . Wszystkie psy sa kochane.
  13. Ja tez kontroluje watek, ale nic sie u niej nie dzieje. Moze narozrabiala, albo tylko puscila "baka". To by byla sensacja do sfotografowania. Ciocie, modelka potrzebuje nowe zdjecie do ochow i achow.
  14. Mysle, ze ciocie pomoga nakarmic tak duza bande "puchaczy". Dobrze by bylo, aby ciocia pomyslala o wirtualnej adopcji. Mysle, ze kazdy znajdzie cos dla siebie do kochania platonicznie. Caly brud i choroby zostawimy nieustraszonej cioci mortens.
  15. Mam nadzieje, ze podzieli sie z innymi
  16. [quote name='Kwiaciarenka']Krótkie wiadomości z ostatniej chwili.Lunka pojechała wczoraj do nowego domku w Wieliszewie a dziś mały pręgusek dostał imię Kubuś i odleciał do Pomiechówka z bardzo miłą rodzinką.Migrena nie daje mi żyć.Jakieś pomysły na pokonanie tego cholerstwa.[/QUOTE] Moja babcia wiazala na czole opatrunek z czystej welny owczej (nie jestem pewna, czy to byla welna juz czyszczona, czy tez jeszcze z lojem) zawiniety w plotno lniane. A migreny miala gigant.Moja corka bierze tylko leki. Ja mam od czasu do czasu maly atak, moja mama nie miala. Mowia, ze migrena jest dziedziczna,ale przeskakuje pokolenia
  17. Czy zamowic dla Bajeczki psie ciasteczka?Wlasnie jest bazarek. Jesli tak, prosze podac adres do wysylki
  18. Czekam na nowy watek. A po drodze przypomne sie o konto. Obiecalam, ze pomoge, nie moge uwierzyc, ze mortens zrealizowala swoj "utopijny" plan. Cenie ludzi za ich upartosc
  19. Ja dalej bede wplacac na Szafranka, a co bedzie ciocia opiekunka robila z pieniedzmi, to jej sprawa. Poprostu ufam psiolubnej cioci. Nie chce zostawic mojego najukochanszego psa bez srodkow do zycia. Oczywiscie, teoretycznie. Bazarki, jak to bazarki wypalaja albo nie. Moj piesio musi miec swoje alimenty. Nie mam nic przeciw Bajo, ale moje serce pika tylko dla Szafranka.
  20. Nam nie potrzeba chaosu, pies potrzebuje nowej charakterystyki: wiek, zachowanie, dolegliwosci. Przegladnelem caly watek, ale nigdzie nie jest dokladnie podany wiek. W maju 2011 napisano raz, ze piesek ma 10 lat i wiecej nie bylo to weryfikowane. Na moje skromne mozliwosci arytmetyczne to Szafranek zaczyna 14 rok zycia. Ma prawo zachowywac sie jak stetryczaly stary kawaler i pokazywac, co lubi i co nie lubi. Moje kochane pychole....:loveu:
  21. No dobrze, juz dobrze. Ja tylko tak.... kazdy pies zasluzyl na czlowieka, ale nie kazdy czlowiek zasluzyl na psa... No i ciesze sie jak glupi do sera.:thumbs:
  22. Cioteczko, przypominam sie!!!
  23. Czy moge juz krzyknac ?huuurrrrraaaa!!!!!!
×
×
  • Create New...