-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
Trzeba pomoc, bo zginą!!!!!Kolejny do uratowania, musi zniknąć. . .
teresaa118 replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Wyslalam pw. nikt nie odpowiedzial!!!!! -
Moj Papilion byl samotnym psem ponad 10 lat. Byl malym ksieciem w domu, Z chwila, kiedy doszedl drugi pies, Bobi strasznie ozywil sie, zainteresowal sie bardziej swiatem. Zaczal ochraniac nasza dziewczynke przed innymi psami (mimo, ze ta byla 5 razy wieksza od niego). Lepiej zaczal jesc. Na spacerach solidarnie wywachuja te same krzaczki no i oczywiscie zgodnie podlewaja. Mimo, ze Bobi starszy jest, to wiele zwyczajow przejal od Fifi i odwrotnie. Kiedy wychodzimy na imprezke czy na basen, siedza razem na lozku i czekaja.Maja zajecie przy obserwacji ulicy i jak jedno wrzasnie na alarm, drugie biegnie i doklada sie do pyskowki. Teraz Bobi ma 13 lat i podupada na zdrowiu. Ciesze sie, ze mam drugiego psa.
-
U mojej corki kot spal na poslaniu labradora, a ten musial lezec obok. Teraz spia razem. Kot bedacy juz w domu zaakceptuje szczeniaka, a jak nie bedzie mial ochoty na jego towarzystwo, wskoczy na szafe lub okno i pies moze tylko oblizac sie
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
teresaa118 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
No to ja zaczynam nie oddychac.....czekam.... na dobre wiesci -
Trzeba pomoc, bo zginą!!!!!Kolejny do uratowania, musi zniknąć. . .
teresaa118 replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Piekna i widac, ze szczesliwa. Bardzo bardzo dziekuje. Zapomniałam, ze jest ten wątek. Powinnam tu pisac co sie dzieje, bo dzieje sie duzo. W tej wsi znowu masakra, pełno psow. Ostatnio taki jeden pan spotkawszy mnie przy okazji nie omieszkał poinformowac mnie o psach tam wałęsających sie. A drugi z tej wsi swoją terierke rozmnozył, dla zysku i teraz przyjechał do mnie zebym wzieła dwa malce, bo suki sprzedał a pieski zostały. Kiedy mowiłam mu, ze pomoge suke wysterylizowac, to mnie wysmiał i powiedzial, ze to rasowa i on bedzie dzieciaki sprzedawac i nie chciał. Teraz przyjechał jak zbity pies i prosi o zabranie szczeniakow i juz zgadza sie na kastracje suki. Tylko, ze ja teraz to nie mam mozliwosci ani szczeniakow wziac ani suke wykastrowac. Ostatnio za dwie suki od ponad miesiaca nie mam czym zapłacic, ze wetowi w oczy nie mam jak spojrzec. Echhh, słów brak. A Piesek, syn Milki, wciaz wisi na krotkim łancuchu u staruszkow. Pokazywałam go wyzej.[/QUOTE] Czy rachunek jest juz zaplacony, a terrierkowata wysterylizowana? -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
[URL]https://secure.avaaz.org/de/petition/Andro_Vlahusic_Lassen_sie_die_Tiere_im_Tierheim_Dubrovnik_nicht_verhungern/?aODGQhb[/URL] ciocie, prosze podpiszcie petycje, glodujace psy w Dubrowniku -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[URL]https://secure.avaaz.org/de/petition/Andro_Vlahusic_Lassen_sie_die_Tiere_im_Tierheim_Dubrovnik_nicht_verhungern/?aODGQhb[/URL] ciocie, podpiszcie petycje, psy gloduja w Dubrowniku -
[URL]https://secure.avaaz.org/de/petition/Andro_Vlahusic_Lassen_sie_die_Tiere_im_Tierheim_Dubrovnik_nicht_verhungern/?aODGQhb[/URL] ciocie, podpiszcie petycje, psy gloduja w Dubrowniku
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
teresaa118 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[URL]https://secure.avaaz.org/de/petition/Andro_Vlahusic_Lassen_sie_die_Tiere_im_Tierheim_Dubrovnik_nicht_verhungern/?aODGQhb[/URL] ciocie, podpiszcie petycje, psy gloduja w Dubrowniku -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ja chce dalej podziwiac fotki z Szafrankiem. Bajo moze tez byc . Wszystkie psy sa kochane. -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
teresaa118 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, ze podzieli sie z innymi -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
teresaa118 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
[quote name='Kwiaciarenka']Krótkie wiadomości z ostatniej chwili.Lunka pojechała wczoraj do nowego domku w Wieliszewie a dziś mały pręgusek dostał imię Kubuś i odleciał do Pomiechówka z bardzo miłą rodzinką.Migrena nie daje mi żyć.Jakieś pomysły na pokonanie tego cholerstwa.[/QUOTE] Moja babcia wiazala na czole opatrunek z czystej welny owczej (nie jestem pewna, czy to byla welna juz czyszczona, czy tez jeszcze z lojem) zawiniety w plotno lniane. A migreny miala gigant.Moja corka bierze tylko leki. Ja mam od czasu do czasu maly atak, moja mama nie miala. Mowia, ze migrena jest dziedziczna,ale przeskakuje pokolenia -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
teresaa118 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Czy zamowic dla Bajeczki psie ciasteczka?Wlasnie jest bazarek. Jesli tak, prosze podac adres do wysylki -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ja dalej bede wplacac na Szafranka, a co bedzie ciocia opiekunka robila z pieniedzmi, to jej sprawa. Poprostu ufam psiolubnej cioci. Nie chce zostawic mojego najukochanszego psa bez srodkow do zycia. Oczywiscie, teoretycznie. Bazarki, jak to bazarki wypalaja albo nie. Moj piesio musi miec swoje alimenty. Nie mam nic przeciw Bajo, ale moje serce pika tylko dla Szafranka. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Nam nie potrzeba chaosu, pies potrzebuje nowej charakterystyki: wiek, zachowanie, dolegliwosci. Przegladnelem caly watek, ale nigdzie nie jest dokladnie podany wiek. W maju 2011 napisano raz, ze piesek ma 10 lat i wiecej nie bylo to weryfikowane. Na moje skromne mozliwosci arytmetyczne to Szafranek zaczyna 14 rok zycia. Ma prawo zachowywac sie jak stetryczaly stary kawaler i pokazywac, co lubi i co nie lubi. Moje kochane pychole....:loveu: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
teresaa118 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
No dobrze, juz dobrze. Ja tylko tak.... kazdy pies zasluzyl na czlowieka, ale nie kazdy czlowiek zasluzyl na psa... No i ciesze sie jak glupi do sera.:thumbs: -
Cioteczko, przypominam sie!!!
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
teresaa118 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Czy moge juz krzyknac ?huuurrrrraaaa!!!!!!