Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. no i Kurek na minusie:( czy Kuruś dostał kiedyś dofinansowanie ze staruszkowej skarpety?
  2. dziewczyny co u Zekkiego?
  3. i ja poproszę [email protected] może jakiś bazarek z kompletem najczęściej używanych, acz potrzebnych umów by stworzyć:) takiego chyba jeszcze nie było:)
  4. nadrobiłam zaległości o Duszku; sen uff nie zazdroszczę, na pewno umęczyłaś się; waga Duszka cieszy mnie ogromnie:) a co do łapinek, to może jeśli u Was była sól posypana na drodze, jak ew. był śnieg? a jeśli to alergia na kurczaka, to współczuję, mam to samo z moją Lisą, ale ona nie wygryza nic, za to ma biegu.... nki; no i kurczaka nie dostaje; Duszeńku jesteś uroczym malutkiem:)
  5. no właśnie, tak sobie pomyślałam, że im więcej wiemy tym możemy szukać (czy. ogłaszać) domu z najlepszymi warunkami dla Niego:)
  6. cudowna wiadomość, sympatia do staruszków zatacza coraz szersze kręgi:) w to mi graj; kochajmy staruszeńki!!
  7. wiadomość najlepsza ze wszystkich wczorajszego dnia; co do Sabiny zaczynam się martwić, czy coś Jej się nie stało? zapytam Bambino, Ona miała do Niej nr tel. czy coś wie;
  8. ja też tak myślę, nie ważne łysy, "ślepy", kulawy, jakikolwiek najważniejsze, żeby pies był szczęśliwy;
  9. to czekamy jak z pdt u Bambino, u Kioku ostatnio był komplet;
  10. Florentyna napisz proszę co masz na myśli, ja się gubię na fb, żeby nadążyć za komentarzami; i proszę napisz, czy może jeśli to Ty jesteś administratorem wydarzenia, napisałaś może priv z prośbą do os. deklarujących wsparcie na poprzednim wydarzeniu o ich potwierdzenie na nowym wydarzeniu; może już nie zaglądają na wydarzenie Pianki i Kukurydzy i nie wiedzą, że los choć jednej z suniek ma się odmienić?
  11. i jak czy Bambino dała znać? To byłby dla Tyczki dobry dt
  12. na fb przeczytałam, że Balbinka pojechała do dt:)
  13. niesamowite, tyle czekały i mają takie wspaniałe domy:(
  14. też chętnie bym się dowiedziała
  15. a czy wiemy ewentualnie jak Ares reaguje na koty i dzieci, coby można jakoś zachęcić do adopcji rodziny z dziećmi i kotami? i jeszcze czy On musi, czy tylko powinien mieszkać w domu ze schodami, czy raczej jedynie płaski teren, ew. winda?
  16. paula_t jakbym miała minimum czasu, to może coś bym spłodziła, a tak pewnie mi się nie uda; ale może ktoś z weną wpadnie?
  17. a ja zapisuję sobie Miśkę i będę kibicować Jej w drodze do wymarzonego domu:)
  18. Pepe może się poczuć jak w naszej służbie zdrowia, zamiast zdrowieć, wiecznie się czeka i czeka i czeka; dobrze, że może czekać u Makili:) dziadeczku trzymam kciuki, żeby operacja odbyła się możliwie szybko, biedaczku;
  19. pewnie Pauluś nie śpiesz się, ale na co będziesz ślubować? mam nadzieję, że nie na wieki;)
  20. dziewczyny powodzenia, oby było jak najbardziej super:) Anica maile oczywiście wyślę, mam nadzieję, że odzew będzie większy i siła większa niż przy uboju rytualnym:(
  21. dziewczyny powodzenia, oby było jak najbardziej super:)
  22. zapisuję się u Pianki, i mam nadzieję, że prażona kukurydza też dostanie taką szansę; kciuki zaciskam
×
×
  • Create New...