napisałam prośbę o informację co z Azorkiem na fb, poniżej pyt i odp:
witajcie, napiszcie proszę na dogomanii, jak się sprawy mają w Azorku, bo tam się ludzie dopytują, pierwszy post nie jest aktualizowany:( nie wiemy który psiak ew. znalazł dom;
Witam, niestety nie mam konta na Dogomani:-( sprawy Azorka będą teraz zależały od tego kto będzie Burmistrzem, nam sprzyja obecny Burmistrz - Tomasz Szrama. Ziemia jest już wyznaczona, gminy chętne do budowy też mają wybory, więc za tydzień - półtorej wszystko będzie wiadomo.... A co do psów - to najświeższe wiadomości są na naszej stronie: www.azorek.obornikionline.pl Zawsze może Pani do nas pisać, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.