Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. oby każda zła historia, która się wydarzyła mogła mieć takie zakończenie
  2. mam wrażenie, że cancer43 robi jakiś bazarek i tam był zegar ścienny:)
  3. oj szkoda, że majtasy przymaławe, cóż; cieszę się, że Karlosek się u Ciebie szybko regeneruje Makila; dziękuję:)
  4. rozumiem Cię, fakt że One są łatwym celem:( może np. na fb jest ktoś z tamtych okolic takim aktywnym zwierzolubem, tak żeby go wyłowić, nie rozgłaszając wszem i wobec, że tam są bezbronne bidy?
  5. a gdzie można ogłosić "nabór" na wolontariuszy w pobliżu? coś wymyślić trzeba, ja jestem z wrocławia, ale w pobliżu może znajdzie się ktoś kto sprzyja psiakom?
  6. sunia2000 przypominam się z nr konta, bo mam wrażenie, że nic nie dostałam?
  7. a to jeszcze nie zima, ale czas zbiera swoje żniwo:(
  8. tak bardzo, bardzo mi żal Ciebie i staruszków, i tych wszystkich nieszczęśników, o których myślę co noc, że marzną, i wiszą na jakimś łańcuchu u chłopa, bez nadziei:(
  9. szkoda, tak mi przykro, że tak krótko psiaki były poza schronem, to jak mrugnięcie okiem w stosunku do czasu, który spędziły w zimnym schronie:(
  10. napisałam prośbę o informację co z Azorkiem na fb, poniżej pyt i odp: witajcie, napiszcie proszę na dogomanii, jak się sprawy mają w Azorku, bo tam się ludzie dopytują, pierwszy post nie jest aktualizowany:( nie wiemy który psiak ew. znalazł dom; Witam, niestety nie mam konta na Dogomani:-( sprawy Azorka będą teraz zależały od tego kto będzie Burmistrzem, nam sprzyja obecny Burmistrz - Tomasz Szrama. Ziemia jest już wyznaczona, gminy chętne do budowy też mają wybory, więc za tydzień - półtorej wszystko będzie wiadomo.... A co do psów - to najświeższe wiadomości są na naszej stronie: www.azorek.obornikionline.pl Zawsze może Pani do nas pisać, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.
  11. już teraz widzę każde jedno, piękne są te nasze stworzenia, dlaczego nikczemnicy je tak krzywdzą?:( ja zacałowałabym każdego z osobna i wszystkie razem;
  12. ja nie widzę ani pół zdjęcia; trzymam kciuki za dogadanie się chłopaków Leo i Kodaka:)
  13. Witaj, ja jestem z wrocławia, ale fundacja zwierzęca arkadia jest z pszczyny, a to niedaleko katowic, może do nich napiszesz, dziewczyny to: avilia i klaudus masz zapchaną skrzynkę:(
  14. jak słyszę ten argument to wszystko mi opada:(
  15. poproszę o nr konta, małym grosikiem trójłapka wesprę;
  16. no właśnie nie wiem czy coś się złego nie stało; spróbuję wysłać pw, ale obawiam się, że może mieć skrzynkę pozapychaną:(
  17. zgodnie z obietnicą poprosiłam skarpetę staruszkową o wsparcie naszej Babulinki;
  18. witam, proszę o wsparcie wrocławskiej staruszki, którą w ostatniej chwili udało się wyciągnąć ze schronu, miała mieć dt, ale wycofał się, bo sunia jest mocno schorowana m.in. nerki, obecnie jest u ulvh, proszę o wsparcie 120 zł; poniżej link do wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/143510-babulinka-w-dt-zbiera-pieni%C4%85%C5%BCki-na-leczenie/
  19. to Macia proszę o nr konta, to wpłacę cosik na tę resztę długu:)
  20. :) Rudzielcu ciocie Cię nie zostawiły:)
  21. wpłacę coś na Zulusa, tylko niech mi wpłyną pieniądze po 10 tym; a Zulusowi tylko zdrowia i spokoju, aby rozjaśnić te Jego dni poza schronem;
×
×
  • Create New...