Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. super Lupusku, oby jak najdłużej Ci się dobrze żyło:)
  2. extra, czyli Chanell jest potrzebny dom z psem; tylko psem który ją zaakceptuje i czegoś nauczy; wyślę Wam grosik, czy ten sam nr konta co na Rudiego?
  3. proszę napiszcie o co chodzi, o bazarki tego nicku?
  4. Amber kochana powodzenia, wierzyłam w Twój szybki oraz oby najlepszy dom
  5. kupię kalendarz książkowy, tylko taki, który jak się rozłoży strony obejmuje cały tydzień;
  6. bardzo się bałam dziś tu wejść, ostatnio nie miałam złego przeczucia, a dziś tak:( strasznie, ale to strasznie jest mi przykro; na sam koniuszek życia miałeś bardzo, bardzo dużo szczęścia, dziękujemy Ci Aga; :-(
  7. no i dziękuję:)
  8. i co teraz z Nią będzie, wraca do schronu???
  9. ale co to oznacz, że "zwracają" psa, bo co się od wczoraj zmienił?
  10. a Leoś jest gdzieś ogłaszany na fb, może? z Niego straszna bida:(
  11. Kieł jest niesamowity,a w życiu ma takiego pecha:(
  12. załamuje mnie ten świat; Leosiowi trzeba znaleźć jakiś kąt:(
  13. a może Cię omijają bo masz dość wymowny wpis w profilu?? nie chcieć dostawać zaproszeń na bazarki oraz ew. próśb o głosowanie, to tak jak nie chcieć pomagać, bo w dużej mierze to na tym forum na tym polega, a dodatkowo ostrzeżenie o raportowaniu jako spam - może to odstrasza, aby zapraszać Cię na bazarki :niewiem: , hmmm a nawet :hmmmm: na pewno!! Gacuniu cudowny słodziaki buziaki dla Ciebie parówczaku:)
  14. cieszę się, że chłopaki mają się jako tako, a gdzie choć zdjęcie Lupuska i jakieś info :mad:
  15. też czekam na jakieś informacje;
  16. skarbnika Kiry proszę o przekazanie nr konta do asikowska ze staruszkowej skarpety;
  17. super, już proszę o przekazanie do Ciebie nr konta skarbnikowi Babuleńki
  18. szukam książki: Kiedy Pani Złość przychodzi z wizytą Erika Meyer-Glitza
  19. do tych psów powyżej, jeszcze widzę na fb trzeba dodać Grega:( dosłownie nie wiadomo, komu w pierwszej kolejności pomagać :(
  20. myślę, myślę i nic mi do głowy nie przychodzi, gorzej, że nie tylko nic ładnego, ale nic kompletnie:(
  21. matulu całe życie w schronisku:( ryczeć się chce, ale to im nie pomoże; może uda się Je wyciągnąć, tak żeby choć kilka lat nacieszyły się domem??
  22. no Bartuniu jak ja Ci zazdroszczę tego wylegiwania się w łóżku:)
  23. ok.dziękuję, zaraz przesyłam kaskę:)
×
×
  • Create New...