Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. oczywiście wybaczamy, a szczególnie ja, gdzie rozliczenia suni, którą księguję robię co 1,5 miesiąca; najważniejsze są świeże wieści o Bondziku, za które dziękuję:)
  2. o ile dobrze kojarzę nicki i osoby z fb to chyba Jej profil (tak na 99%): https://www.facebook.com/sabina.mitus?fref=ts
  3. właśnie doczytałam, to straszne, nawet nie wiem co powiedzieć:( tak bardzo, bardzo jest mi przykro:(
  4. o to też są moje marzenia:) życzę Ci ich spełnienia;
  5. bardzo szkoda mi Bostonka i każdej bidy, która spędza czas w schronie;
  6. Marudku, czy mamy w skarbonce, na tabletki? jeśli nie, to ile by brakowało?
  7. w tym miesiącu też wyślę grosik dla Areska
  8. nie zazdroszczę złamania:( bazarek z każdym fantem może znaleźć odbiorcę, a każdy grosik na wagę złota; życzę powrotu do zdrowia i oczywiście najlepszych domków psiakom
  9. ale tak, żeby włożyć pampersa do Karlosowych majtek, to chyba te najmniejsze będą ok?
  10. wygląda to na trudniejszy przypadek; Chanell na szczęście trafiłaś na Anioły w ludzkiej postaci;
  11. Ona jest piękna, oglądałam i oglądałam i w te i z powrotem:)
  12. jeśli pampersy, to takie najmniejsze dla noworodków, i one na pewno wyjdą taniej niż wkładki urologiczne:)
  13. jej jak pięknie od poniedziałku z rana przeczytać takie wieści:)
  14. tylko czy te majtasy utrzymają takie wkładki;)
  15. a mi ostatnio uciekły wpisy o Klusi, ale już nadrobiłam; z tym końskim preparatem mam to samo, skończył się u mnie i nie mogę na razie sobie pozwolić na kupno wielkiej butli, ech te finanse:( Klusiaku, wyglądasz kwitnąco;
  16. o wow, jaka wspaniała wiadomość, jeśli potrzeba jakiejś pomocy dla Leosia, to ja chętnie się dołożę, tylko proszę o info:)
  17. ja wciąż myślę o Leonku, tym malutkim powykręcanym piesku:(
  18. każdy pies do pokochania od zaraz; niech się ludzie obudzą!!
  19. super wiadomości, a Dusio szczęśliwy:)
  20. no i ja o tym pisałam nawet z moderatorem, że powinno się odp. na wątku względem rzeczy, które chciałoby się kupić, bo na priv właśnie taki ktoś może nas łatwiej oszukać; ale moderator nie zrozumiał mojej intencji;
  21. rzeczywiście nie wyraźne, ale i tak dobrze Go widzieć:)
×
×
  • Create New...