Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. cudne obie, a Mirabelka też nie ma wzięcia, mała, z powłóczystą sierściom, co ludziom nie pasuje?
  2. Paula jak dobrze, że odgrzebałaś wątek Oskarka, gdzieś mi umknął w subskrypcjach; też jestem ciekawa czy Oskar nadal w schronisku?
  3. brąz brązem, ale bardzo, bardzo dużo siwego włosa Mu się rzuciło:(
  4. zachwycający jest Azorek niskopodłogowiec; a Puszek rzeczywiście nie ma nic z puszka:)
  5. przedwczoraj dosłałam obiecane 20 zł dla Zulusa, tylko nie wpisałam nicku;
  6. no właśnie nie chciałam likwidować stałej, aby do końca spłacić Karlosa, ale widzę, że Beta2010 się pospieszyła, czy w tym wypadku mam usunąć zlecenie stałe?
  7. a Gacuś dostaje coś na stawy? martwi mnie Jego łapeczka, a Tobie Murka współczuję konieczności obcinania psich pazurków, ja się strasznie boję tego;
  8. tak się cieszę, że coraz więcej osób przyłącza się do staruszkowej skarpety:)
  9. brzośka, a może założysz sobie konto np. w dawnym alior sync, a teraz timobail usługi finansowe, konto zakłada się samemu przez internet, obsługa konta jest bardzo intuicyjna, a kody do przelewów przychodzą na tel.; ja mam i jestem bardzo zachwycona:) w kwestii konta i deklaracji cierpliwie czekam, a jeśli chodzi o fanty na bazarek, to pamiętam i mam spakować, przepraszam za zwłokę, ale zachorowała mi sunia i jeździłam przez tydzień na kroplówki, także ogarniam się i przesyłam;
  10. tak jak obiecałam napisałam prośbę o pomoc do skarpety staruszkowej, przepraszam, że dopiero teraz,ale nie wyrabiam z czasem, na nic: http://www.dogomania.com/forum/topic/73552-skarpeta-imtalcott-pomaga-psom-staruszkom/page-169
  11. bardzo proszę o wsparcie dla Tyczki, psa można by rzec interwencyjnie odebrany ze swojego "domu", gdzie miłość do psów jest rozumiana zupełnie patologicznie, cyt. z wątku: "(....) Głoduja...nie tylko zwierzeta. Tyczka sunia-staruszka,niewidoma,bez zebow,z alergia na pchly potrzebuje pomocy. Dwa lata temu jak jeszcze widziala na jedno oko wydostala sie na ulice.Ktos do mnie zadzwonil,ze kolejny zaglodzony staruszek na bruku.Sama skora i kosci (.....) Teraz jak sunia calkiem stracila wzrok mieszka w nieogrzewanym pomieszczeniu (....) Chcialaby sie przytulac do czlowieka,nie marznac i nie byc juz glodna." udało uzbierać się deklaracje na dt, jednak jak zawsze na początku spore koszty generuje (prócz stałych kosztów) opieka weterynaryjna i na ten cel proszę o pomoc w kwocie 120 zł; poniżej wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/144716-niewidoma-staruszkatrzymana-w-zimnieglodnapilnie-ptrzebna-pomocdom/
  12. piękna Kropka, to takie niesprawiedliwe, że już tyle musiała przejść w życiu:(
  13. no właśnie tak się dopytywałam u Olena o schody, ale osoby znające Olena pisały, że stawy dają radę, to zawsze jest większa szansa dla Niego;
  14. jolantina, tak niestety jest wątek umiera śmiercią naturalną, jak brak jest informacji o głównym bohaterze:(
  15. tu na fb, jest podobny, ale piesek: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=828014533932212&set=a.828014490598883.1073741836.100001710202686&type=3&theater https://www.facebook.com/kamila.makowska.3/media_set?set=a.828014490598883.1073741836.100001710202686&type=1
  16. tak, właśnie zrozumiałam, że ze starości:(
  17. Gryfinek nie żyje:( przeczytałam na fb żegnaj kochany staruszku, nie udało się nam:( przepraszam
  18. codziennie zaglądam z nadzieją, że może ktoś już Go wypatrzył:)
  19. nadrabiam zaległości; nawet nie wiem jak to skomentować tzn.zachowanie Hałabajówki, pamiętam czasy jak była bardzo aktywna na dogo; ciekawa jestem, czy ktoś do Niej w realu zagląda, wielokrotnie zdarzało się tak, że chęci przerastały możliwości takich miejsc i niestety cierpiały na tym psy; taki brak wiadomości jest niepokojący; Olena Tobie nie zazdroszczę, tak jak napisałaś, zobowiązałaś się i nie zostawisz psiaka, ale tu to wygląda nieco na walkę z wiatrakami; też uważam, że dla Maksia jakiekolwiek wyjście to miejsce ze szkoleniowcem, tylko jak zwykle wszystko rozbija się o kasę:( czekam bardzo na wieści;
  20. to ja też się przyłączam do życzenia zdrówka Diselkowi:)
  21. odwiedzam Aresa; Aresiku gdzie ten Twój domek się schował?
  22. Muszka tak jak wyżej piszecie, wygląda na bardzo adopcyjną, a tu malutka zasiedziała się:(
  23. piękny wynik bazarku:) niezmiennie trzymam kciuki za Kropeczkę;
  24. wiecie co, a jak u Olenka ze stawami, bo labki z reguły mają z nimi problem, a z tymi Jego 16 laty; czy On rzeczywiście ma 16 lat, bo na tyle nie wygląda;
×
×
  • Create New...