ja wpadam z życzeniami, szczególnie zdrowia i domów dla staruszków;
a ponadto bardzo proszę o wsparcie dla Zuluza, psa wyciągniętego z palucha, tak o Nim mówiła wolotariuszka:
"Ten pies to obraz nędzy i rozpaczy, a jednocześnie jest wielką przytulanką, lgnie do człowieka, chce iść na spacer. Ma chyba coś neurologicznego, trzyma ciągle głowę przechyloną, wczoraj pisnął, jak dotknęłam, nie wiem, czy boli go w ogóle, czy coś tam się pojawiło"
teraz pies przebywa u Niej teraz więcej wiemy:
"ma zmiany w kręgosłupie, również w odcinku szyjnym oraz w stawach kolanowych, dlatego źle chodzi i ma przekrzywiona głowę. Ma powiększone węzły chłonne śródpiersia oraz stan zapalny nerek, co razem, jeśli przyczyną nie jest zapalenie oskrzeli, dobrze nie rokuje;"
obecnie Zulus, aby ulżyć Mu w bólu poddawany jest akupunkturze i już widać, że Mu pomaga, i na ten właśnie cel proszę o wsparcie w kwocie 120 zł;
wątek Zulusa:
http://www.dogomania.com/forum/topic/143038-zulus-na-cito-potrzebuje-pomocy/page-2