Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. też ściskam kciuki za wizytę dla Bluu, a o dziewczynki cisza z telefonami..
  2. ja myślę, że ogólny brak dt to problem, nawet nie wiem, czy to się przekłada na wielkość psa:( choć ludzie chyba sobie tłumaczą, że łatwiej się zaopiekować małym psem, bo jest mniej kłopotliwy, a to przecież nie prawda:(
  3. no to niepokoję się o Bondzia, co to może być na tym pyszczaku?
  4. dwa grzejniki, kochane i taaaakie zmęczone:)
  5. nie udzielam się, ale regularnie staram się czytać wątki, które mam w subskrybcji i popieram Twoją decyzję, wyadoptowując psy, należy się kierować domeną, że oddajemy psa tylko tam, gdzie z czystym sumieniem, zostawilibyśmy na resztę życia swojego psa;
  6. matuniu jak Bartuś poczciwina biegusia, aż mi łzy popłynęły; przy tym jest taki dzielny;
  7. oj dobrze, że parówek już zdrowszy, wyobrażam sobie jak się zmartwiłaś, tym brakiem apetytu i sówką Liderkiem;
  8. ciekawa jestem jak sprawy Maksia się potoczą, na pweno wszystko i tak będzie z korzyścią dla Niego, teraz nie ma szans na osobowościowy rozwój i otworzenie się na człwowieka, a to przecież Jego być albo nie być, aby w przyszłości miał najprawdziwszy dom:)
  9. wielko dropiata Kama, dziękuję za zaproszenie;
  10. no i muszę jakoś załatwić kuriera do paczki, bo już drugi tydzień czeka, a ja się nie mogę zebrać, sorki
  11. ha to ja to jest wpłata stałej po 15 zł od początku roku:)
  12. Bartuniu wpadam do Ciebie i o zdrówko pytam:) i przesyłam głaski, choć wirtualne:)
  13. też już dostałam, jutro wyślę kaskę:)
  14. brzośka, niestety nic nie otrzymałam, więc pewnie ten błąd to uniemożliwił:(
  15. i ja przyleciałam podziwiać lepsze wieści o zdrowiu Kropki, no i pozdrawiam Frania;
  16. On w ogóle nie jest brzydki, jest cudownie oryginalny:)
  17. ha a ja akurat podziwiałam na fb, choć nie lubię fb, ale akurat trafiłam na aktualne zdjęcia Baksia idealnego - kulistego;)
  18. ale też kocie życie ma takie talony i chyba nie tylko w puli, ale na okrągło, tak mi się obiło o uszy;
  19. zapisuję sobie Rufiego, prześlijcie nr konta to po pierwszym skromnie wspomogę:(
  20. dziękuję za info, już piszę:)
  21. Witajcie, czy znacie może kogoś z Opola, na fb bezskutecznie poszukują kogoś do wizyty pa, i chyba dom psu przepadnie, bo nie ma wizytatora:( https://www.facebook.com/events/757401514346717/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular
  22. Lupuniu, wygląda najmłodziej z całej trójki, a Czaruś z Bartusiem, to sobie tak człapią wśród młodzieniaszków; dziękuję za filmy:)
×
×
  • Create New...