Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Kiedy wizyta? A Misiu z kotem zabawnie wygląda :) "no zabierzcie mi tego kota bo mi się na pyszczek pcha! :)"
  2. Elu może to promacja przy kolejnym wyróżnieniu? W takim razie idźmy za ciosem i jeszcze jedno Miki na Warszawę - też je zrobiła Julita :) https://www.olx.pl/oferta/do-adopcji-bardzo-mloda-delikatna-suczka-akceptujaca-psy-i-koty-CID103-IDt6TEw.html
  3. Bobi wyróżniony :) Witaj Bogda, Twoje ogłoszenie Ludziu przybywaj! zostało właśnie wyróżnione na OLX. Teraz masz dużo większą szansę na sprzedaż! Dobry wybór!
  4. Dziękujemy za radę. Przydadzą się! Szkoda, szkoda chłopaka. Dziękuję Trzymam za to kciuki. Jest mi bardzo przykro bo domek wydawał się wspaniały a tak łatwo i szybko się poddał. Elu jak Ci tak dobrze idzie to proszę jeszcze o wyróżnienie ogłoszenia Miki zrobione przez Julitę z Warszawy https://www.olx.pl/oferta/mloda-niewielka-suczka-potrzebuje-troskliwego-domu-pomoz-adoptuj-CID103-IDtc9K1.html
  5. Oj tak! Zaraz mi się Twoja Poker Giga jakoś przypomniała. Mam nadzieję,że Abi szybciej odpuści z pokazywaniem ząbków.
  6. I ja piątkowe pozdrowienia zostawiam choć dzisiaj piątek jakiś ciężki dla mnie będzie. Trzymaj się Beniu, korzystaj z ładnej pogody i łap myśli do ciebie płynące :) Dziewczyny miłego dnia no i zbliżającego się weekendu:) Musimy cierpliwie czekać :) Wzajemnie Elku :)
  7. Ogłoszenie dla chłopaka https://www.olx.pl/oferta/ludziu-przybywaj-CID103-IDtkhkW.html Elu proszę wyróżnij je z pieniążków psiaczków.
  8. Miałam nadzieję, że nie będzie pokazywać ząbków. Oby tylko przestała kiedy przekona się, że nic jej już nie grozi. Dziękuję Murko za wieści :)
  9. Elu ja używam chrome ale mam też Firefox. I niestety czasami to tu wszystko działa to tam. A okno z ogłoszeniami jest szerokie lub wąskie jak mu się chce. Niestety.
  10. No to trzymam kciuki za oba psiaczki . Oby małemu odrosły włoski a Pysia szczęśliwie przeszła operację...i nie rzucała się na rezydentów.
  11. Rozmawiałam z Hanią i u Nich tak nie robił. Ogłoszeń już nie ma i proszę Ciocie, które mu je robiły o powtórkę. Wyróżnimy ogłoszenia z pieniążków psiaków a ja postaram się teraz zrobić bazarek na spłatę tych przewozów i na ogłoszenia...no i Abi jeszcze będzie funduszy potrzebować. Coś cały czas nie pozwalało mi się do końca cieszyć tą adopcją. Jeszcze dzisiaj miałam koszmary o wężach, robakach no i wyszło szydło z worka jak widać. Myślałam ,że to przez Abi te zmory mnie męczyły.
  12. zie z niej ślicznotka :D Poker naprawdę BARDZO DZIĘKUJĘ!!! Dziękuję Kochane,że jesteście na wątku Abi. Strasznie się cieszę,ze udało się ją wyciągnąć ze schroniska. Teraz będziemy czekać na wieści od Murki :) A z takich mniej wesołych rzeczy...to Bobi wraca z adopcji. Niestety chyba jednak żle oceniłam domek. Poddał się bez walki. Niestety.
  13. Kochani niestety Bobi wraca do Hani. Co się stało? Jestem zła i jest mi strasznie żal chłopaka,że wraca,że to jednak nie ten domek. Pani od czasu przyjazdu chłopaka była z nim cały czas. Na święta była u Rodziców a kiedy po wróciła do swojego mieszkania i poszła do pracy Bobi się rozwył. Podobno przeraźliwie wył prawie 9 godzin. Dzisiaj był z Rodzicami Pani ...i jak się obudził podleciał do drzwi i znowu wył choć w pokoju obok był ojciec pani. Chociaż się pokazał to Bobi niby jeszcze płakał pod drzwiami, piszczał. Kiedy Pani wychodzi z domu zaczyna wyć. Pani nie może wsiąść teraz urlopu aby przyzwyczaić chłopaka do zostawania samemu...w rozmowie nie było woli walki , nic.
×
×
  • Create New...