Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. I ja przesyłam słoneczne pozdrowienia :) Słoneczko świeci ,wiaterek wieje nic tylko na spacerek się wybrać...a nie do pracy ;) Miłego dnia Fan Klubowi i podczytującym też ;) Benitko ślicznej urody z ciebie sunia jest :D Nie wiem jak to możliwe - to znaczy przypuszczam z wiedzy jaką mam od syna ;) - dlaczego dogo w jednej przeglądarce ma zubożałe meni okienka a np. w innej wszystko jest OK Okienko wszystko ma, wielkość wpisów widoczna przy 100% prawie na cały ekran i zaraz lepiej się wszystko czyta bez tego pasa z boku :/
  2. Jak nie jak tak ;) Trzymajmy kciuki aby Abi dała sobie pomóc! Najbardziej między 13.00 a 14.00 :)
  3. Niestety mimo tak wielu ogłoszeń jakie ma Mika miałam dopiero dwa telefony. Nic co bym mogła przekierować dalej do Julity. Czekamy na TEN telefon z nadzieją,że odezwie się niebawem bo Mikusia potrzebuje swojego domku aby dalej rozwijać swe skrzydełka :)
  4. Dzisiaj doszły wpłąty od: Poker - 100zł p. Irena z Katowic 20zł agat21 - 10zł Bardzo z Abi dziękujemy! :)
  5. Pewnie na chwytak...i pewnie znowu panicznie się bała bidulka :( Zaraz uzupełnię dzisiejsze wpłaty . Dziękuję Poker!
  6. Doczekać się nie mogę kiedy Hania będzie pisać i podeśle pierwsze zdjęcia suń u nich :)
  7. Czyli zostałaś rudą przez pomyłkę?
  8. Elu zmiany muszą być aby Kika miała swój domek. Nie będzie Wam z początku łatwo ...to zrozumiałe...ale wierzę,że małej jeśli domek nie wzbudzi Twoich zastrzeżeń to i Kukini będzie tam po czasie aklimatyzacji dobrze. Ja trzymam za to kciuki! :)
  9. Witam Kochani! Życzę ciepłego,słonecznego dnia a dla Benitki ślę ciepłe myśli :) Ja mam już od 5 lat parę gołębi na wielkiej choince co roku na wiosnę sobie przylatują. Nawet nie wiem co to za gołębie bo tylko je słychać a nie widać.
  10. Boję się Elu , nie chcę zapeszyć. Pani nic nie mówiła o zmianie tylko wciąż Bobik, Bobiś :) A Mikusia cudnie się zmieniła i oby nadal tak robiła leżąc na kolorowych kapach :)
  11. Pysia ogłoszona na Poznań :) https://www.olx.pl/oferta/9-lat-to-wcale-nie-duzo-CID103-IDtgyi7.html Od: dzisiaj Do: 3 maj 9 lat to wcale nie dużo! podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Odśwież za 1zł Wyróżnij Statystyki Wyświetleń: 9 Tel: 1 Obserwuje: 0 Jak chcesz Poker to zrobię jej na innych portalach na Poznań ale powiem szczerze, że najbardziej jednak wierzę w olx.
  12. Strasznie nie lubię mieć zaległości ale niestety nie zawsze pasuje wejść na bierząco na dogo :( Rozmawiałam dzisiaj z Panią Bobisia. Jest dobrze...a nawet powiem po cichu,że bardzo dobrze :) Bobi zdobył serca Rodziców Pani. Jest grzeczny i kochany. Zaczyna się już powoli bawić, podskakuje przy zabawie. Pani już go kocha. Zadzwonię znowu za 7-10 dni i wtedy będzie już chyba można na 100% powiedzieć, że chłopak ma już swój domek! :)
  13. Nie ma to jak wspólna pomoc :)
  14. Bożenko ale ekspres!
  15. Przyszły kolejne wpłaty: mdk8 - 20zł terra - 20zł nesiowata - 20zł Bogusik -10zł Anula - 10zł Bardzo dziękujemy! :)
×
×
  • Create New...