Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Tak bardzo chciałoby się wszystkim pomóc....
  2. Elu czekam na wiadomość od Murki. Na pewno w tym tygodniu. Ja też Anulko czekam i mam nadzieję,że nie będzie tak źle. Bardzo dziękuję . Ratujesz mnie po raz kolejny :) Abi w czwartek jedzie do Murki :)
  3. Co za maleństwa :( Serce się kraje...
  4. Czyli trzymamy cały czas kciuki :) Co do ptaszków. Niestety po powiększeniu zdjęcia nie idzie odszyfrować co to za ptice są. Wszystko się zamazuje. Oczywiście dla Beńk i FK jak zawsze pozdrowienia zostawiam :)
  5. Powodzenia chłopaku! :)
  6. Teraz najważniejsze aby zajechała do Murki ...i się okaże co w Abi siedzi. Dziękujemy,że z nami jesteś :)
  7. Ja również zapraszam prosząc o pomoc. Bez Waszej pomocy jest nam bardzo trudno Kochani !
  8. Jestem i ja u małej. Bardzo dziękuję Tolu,że jej pomagasz. Strasznie by mnie sumienie gryzło ,ze musiałaby zostać w schronisku Homerek ma już swój domek wiec proszę wpisać mnie na stałą na pół roku po 10zł. Jeśli wyrobię się finansowo to będę coś więcej wpłacać....ale zobaczymy.
  9. A u mnie dzisiaj coś nie halo z dogo :/ Albo coś się zaczyna sypać ... no bo chyba to jednak nic teraz nie robią? Benikto i FK pozdrowienia zostawiam i ...znikam do wieczora :)
  10. Z finansami tragedii nie ma bo teraz deklaracje przejdą na samą Mikę wiec damy rady a i z bazarków coś jeszcze zostało :) Wiem ,że od Miki za dużo oczekujemy, że to wszystko nie tak szybko idzie jak byśmy chcieli ale najwspanialsze jest to ,że już się na plus zmieniła...i ciągle przecież zmienia :) Na fakturę będziemy więc czekać - jak to mówią nie pali się ;) Zadzwonię jutro do Pani więc będą nowe wieści. Gdyby było coś nie tak już by pisała. Strasznie się cieszę,że Bobiś ma już swojego ludzia do kochania:)
  11. Abi zaraz po świętach może jechać do Murki! Wspaniale! :D Zaczynam rozsyłać konto do wpłat :)
  12. U mnie wszystko OK. Pewnie znowu coś dogo "robi:.
  13. Kochani! Murka mi napisała,że Abi już po świętach może do nich jechać :D
×
×
  • Create New...