Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. No to powodzenia maluchu :)
  2. Trzymam kciuki za wszystkich ciachniętych i z innymi przypadłościami.
  3. Pewnie jak się już odezwie to bedzie to TEN domek i za to trzymam kciuki ! :)
  4. Już chyba pisałam o tym, że wspaniale oglądać Benitkę tak wyluzowaną a nie zwiniętą w kłębuszek. Miłego dnia Dziewczyny choć za oknem deszcz :D
  5. Zaglądamy i mocno trzymamy kciuki za dobre samopoczucie chłopaka. Niech trwa jak najdłużej!
  6. Durnych telefonów z ogłoszeń i mi los nie szczędzi - pocieszam Cię Justyś ;) Trafi maleńka na swojego...tylko pewnie tak jak u Miki ONI jeszcze tego nie wiedzą, że je chcą ;) Mimisiu oby takich zmian było jak najwięcej!
  7. Późno bo późno ale i ja tu trafiłam :) Cudny maluszek i nic dziwnego, że tak się telefony rozdzwoniły! Trzymam kciuki za PA !
  8. Elu nic Kochana nie szkodzi. Nie jest to dla mnie ważne :* Trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń i mocno za TEN domek! Olx mogłoby znowu zrobić tańsze wyróżnienie ogłoszeń ;)
  9. I Oskary wreczaja za role drugoplanowe. Poczekajmy jeszcze i Miska zostanie zauwazona!:)
  10. Jestem ...bo zaczynałam już miec głupie wizje :/ Wspaniałe widzieć chłopaka na łóżku ze swoim opiekunem :) Strasznie sie bałam żeby mu znowu nie wyrządzono krzywdy. Yucca bardzo Ci za pomoc dziekujemy,
  11. Niestety Elu jak nie w pracy po 12 godzin to teraz tydzień urlopu na opiekę nad wnukiem - miesiąc przerwy w przedszkolu - a,że mniejszy też w domu (15 miesięcy) to mam co robić,ciągle na chodzie :)
  12. Oby kocurek nie dokuczł reszcie. Pozdrowienia i życzenia milego nowego tygodnia zostawiam FK i calej reszcie:)
  13. Wiesci o Abi cieszą. Teraz aby tylko okazało się, że jest po kastracji.
  14. Oby łapinka szybko doszła do formy ...a sweter przetrwał wizyty u weta!
  15. Bo zazwyczaj życie jest wredne...a w życiu piękne są tylko chwile.
  16. Wszystko na temat pana zostało tu napisane a reszta została pomyślana. Szkoda chłopaka bo pewnie tęskni. Jeśli trzeba jeszcze zrobić na OLX jakieś ogłoszenie to dajcie znać.
×
×
  • Create New...