Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wszystkie zwierzaczki są fajne...aż dziw bierze, że nikt nie dzwoni :(
  2. Chyba wszyscy mieliśmy malutką nadzieję, że uda się bardziej małemu pomóc. Jak widać kochany z niego chłopak :)
  3. Dobra opieka to dobre samopoczucie a to jak widać razem czyni cuda :)
  4. Też mam taką nadzieję , ze jeszcze będzie jej dane mieć własny kochający domek :)
  5. Wspaniałe wieści! :D Strasznie się cieszę, że jednak jest po kastracji. Cieszą też wieści z zachowania dziewczyny :)
  6. Oby już gorzej Basia się nie czuła a dolegliwości jak najszybciej dały choć bez bólu oddychać.
  7. Trzymam kciuki za zabieg i za ogłoszenie.
  8. Biedny misio :( Starość p.Bogu się nie udała a do tego pewnie i kontuzje swoje robią.
  9. No to czekamy na wieści. Ciekawe co też mała broi.
  10. Wody wszędzie brak ale nie na raz w takiej ilości jaka ostatnio spadła. Grunt nie jest w stanie tak szybko jej wchłonąć no i się bałagan zaczyna :/ Elu współczuję tego ciągłego oczekiwania co będzie dalej :( Trzymam kciuki aby już teraz było tylko coraz lepiej! Pozdrawiam FK i wszystkich miłych ludzi :)
  11. Żeby nie męczyć Basi wieloma SMS-sami i telefonami może ktoś już wie co u Niej?
  12. Cudnie te ślipka zrobiła :)
  13. Basieńko zdrowiej!:*
  14. Kasiu mam nadzieję, że szybko znajdzie się dla niej właściwy domek :)
  15. Jedyne co mogę teraz zrobić to słać ciepłe myśli dla chłopaka. Biedak pewnie strasznie cierpi z powodu tej rany:(
  16. Sama słodycz bije od niego. Sądzę, że pogoda i jemu nie sprzyja. Z doświadczenia mogę powiedzieć ,że przy wilgoci w powietrzu gorzej się czują moje wszystkie kości i ruch sprawia o wiele większy ból niż zawsze mimo brania ciągle leków przeciwbólowych.
  17. No właśnie? Czepia się i czepia ;) Na zdjęciach samo miodzio a duszyczka z różkami i podszyta strachem:D
×
×
  • Create New...