Sama słodycz bije od niego. Sądzę, że pogoda i jemu nie sprzyja.
Z doświadczenia mogę powiedzieć ,że przy wilgoci w powietrzu gorzej się czują moje wszystkie kości i ruch sprawia o wiele większy ból niż zawsze mimo brania ciągle leków przeciwbólowych.