Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Fajnie,że już się szykują :) W sobotę choć w pracy będę myślami przy Was :) U nas ta adresatka ciągle sie sama rozkręcała aż w koncu pewnego dnia wróciliśmy ze spaceru bez zawartości i jednej części.
  2. Ja wierzę,że istnieje bo takiego też szukam dla Mikusi. Mogłyby sobie z Mimi łapki podać.
  3. Niestety coraz więcej takich sytuacji mamy... Trzeba wszystko przetrzymać aby odebrać kiedyś właśnie ten właściwy :)
  4. I ja się dzisiaj normalnie ;) przywitam życząc FK dobrego czwartku i Benitce też. Życzyłabym Wam również ochłodzenia ale z tego co widzę po mapach nic z tego. Nie wiem ja Wy ale ja powoli czuję się ugotowana . Niestety w pracy temp. dochodzi do 30 stopni :( Klimy nie wyrabiają niestety. Elu powodzenia w łapaniu!
  5. Wspaniale Kasiu,że dzięki Tobie jej życie całkowicie się zmieniło! Powodzenia maleńka :)
  6. Mam nadzieję,ze dzisiaj chłopak będzie się czuł też lepiej :)
  7. Też tak sobie pomyślałam że pewnie będziesz go ciachać ;) On nawet nie wie jakie ma w życiu szczęście, że na takie Ciocie na swojej drodze trafił :)
  8. Oczywiście wspaniałego domku :D
  9. Trzymam kciuki za to aby ta chwila nadeszła jak najszybciej!
  10. Wspaniałe wieści! Bądź już teraz maleńka na zawsze szczęśliwa :)
  11. Zaciskam kciuki za Funcika!
  12. Wszyscy ślemy pozytywna energię dl aa Abi i cały czas trzymamy kciuki za nia i oczywiście p.Jolę.
  13. Pozdrawia ☺ ja w drodze do pracy dziubie na telefonie. U nas niestety tez gafa od rana...To nie jest polskiej lato ...Niestety. Mimo wszystko miłego dnia życzę.
  14. Niech się wszystko pięknie goi! A wróżce wielkie podziękowania :)
  15. No to powiodzenia w łapance :) Miłej środy - znowu z przyspieszeniem ;)
  16. Dziękuję Joasiu za cynk ;) Dziękujemy Julitko za zdjęcia Mikusi :) Wiem kochana ,że Mikusia potrzebuje TYLKO wspaniałego domku:)! Najlepszego i cały czas mam nadzieje, że w końcu zadzwoni TEN telefon i ktoś ją pokocha taką jaka jest :) Miałam dzisiaj telefon w pracy. Odebrałam bo akurat nie było klientów. Niestety krótko mówiąc to nie ten domek. Nawet rozmowy nie mam co przytaczać bo szkoda czasu.
×
×
  • Create New...