-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Takie wiadomości zawsze cieszą :) -
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
b-b replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Fajnie,że już się szykują :) W sobotę choć w pracy będę myślami przy Was :) U nas ta adresatka ciągle sie sama rozkręcała aż w koncu pewnego dnia wróciliśmy ze spaceru bez zawartości i jednej części. -
Niestety coraz więcej takich sytuacji mamy... Trzeba wszystko przetrzymać aby odebrać kiedyś właśnie ten właściwy :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
I ja się dzisiaj normalnie ;) przywitam życząc FK dobrego czwartku i Benitce też. Życzyłabym Wam również ochłodzenia ale z tego co widzę po mapach nic z tego. Nie wiem ja Wy ale ja powoli czuję się ugotowana . Niestety w pracy temp. dochodzi do 30 stopni :( Klimy nie wyrabiają niestety. Elu powodzenia w łapaniu! -
PCHEŁKA znaleziona w lesie - mała suczka w typie cavaliera
b-b replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wspaniale Kasiu,że dzięki Tobie jej życie całkowicie się zmieniło! Powodzenia maleńka :) -
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Mam nadzieję,ze dzisiaj chłopak będzie się czuł też lepiej :) -
Też tak sobie pomyślałam że pewnie będziesz go ciachać ;) On nawet nie wie jakie ma w życiu szczęście, że na takie Ciocie na swojej drodze trafił :)
-
Oczywiście wspaniałego domku :D
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe zdjęcie! :) -
Zaciskam kciuki za Funcika!
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Wszyscy ślemy pozytywna energię dl aa Abi i cały czas trzymamy kciuki za nia i oczywiście p.Jolę. -
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Misiaczku kochany zdrowiej... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to powiodzenia w łapance :) Miłej środy - znowu z przyspieszeniem ;) -
Dziękuję Joasiu za cynk ;) Dziękujemy Julitko za zdjęcia Mikusi :) Wiem kochana ,że Mikusia potrzebuje TYLKO wspaniałego domku:)! Najlepszego i cały czas mam nadzieje, że w końcu zadzwoni TEN telefon i ktoś ją pokocha taką jaka jest :) Miałam dzisiaj telefon w pracy. Odebrałam bo akurat nie było klientów. Niestety krótko mówiąc to nie ten domek. Nawet rozmowy nie mam co przytaczać bo szkoda czasu.