-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Z bazarku dla Abi Uzbierało się 159,10zł Wpłacam pieniążki do skarbnika Abi Eli i jak zawsze proszę o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki dojdą na konto :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ja zostawiam tak na zapas bo jutro jadę opiekować się wnukami i we wtorek wracam. Mam nadzieję,ze nie będę tak padnięta i dam rady wlatywać na dogo :) -
Jak zawsze coś pod górkę. Trzymam kciuki za taki prawdziwy i wspaniały!
-
Cudna ta maleńka i aż dziw bierze,że jeszcze swojego domku nie ma.
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Samego szczęścia maleńka :) -
Wpadam do małej bo dawno mnie tu nie było:) Dobrze,że dziewczynka zrezygnowała z demolki ;) Oby tak dalej maleńka!
-
Tak strasznie szkoda tych wszystkich psiaków...a ta bezradność dobija :(
-
Dopiszę do ogłoszeń Miki :) Eluś wybór zostawiam Tobie :) :) No i git:) Dziękujemy!!! :* Ja Was bardzo przepraszam, że teraz jestem jak jestem...czyli mnie prawie nie ma. W pracy już nie po 10 - 11 godzin tylko teraz po 12-13 siedzę. Dwie dziewczyny na chorobowym, dwie nowo przyjęte, które muszę wszystkiego uczyć i jeszcze swoje zrobić. Przyjeżdżam do domu i padam na twarz. Ogłoszenia Miki https://www.olx.pl/oferta/mikusia-mlodziutka-suczka-czeka-na-swoja-pania-CID103-IDsfNc9.html https://www.olx.pl/oferta/psia-dama-w-typie-collie-wielka-lagodnosc-i-delikatnosc-CID103-IDwnsSH.html https://www.olx.pl/oferta/wciaz-czekam-zabierz-mnie-do-domku-prosze-CID103-IDtou8T.html https://www.olx.pl/oferta/ach-zeby-tak-miec-swojego-pana-CID103-IDuPWvH.html https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-przytul-adoptuj-CID103-IDutuw9.html https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html https://www.olx.pl/oferta/czekam-tylko-na-ciebie-CID103-IDszJfJ.html https://www.olx.pl/oferta/zwykla-niezwykla-milka-CID103-IDuOfnD.html https://www.olx.pl/oferta/ja-czekam-wciaz-czekam-na-ciebie-moj-przyjacielu-CID103-IDwp9nZ.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html https://www.olx.pl/oferta/marze-o-domku-CID103-IDuUQMH.html https://www.olx.pl/oferta/mila-szuka-domu-CID103-IDuFLVD.html https://www.olx.pl/oferta/mloda-delikatna-wysterylizolwana-suczka-szuka-kochajacych-opiekunow-CID103-IDwrnef.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html I już uprzedzam pytanie,że nikt nie dzwonił :( No i muszę napisać do domku Bobika, że nie doszły obiecane zdjęcia chłopaka.
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
49 kiedy zakłada się konto a 39zł kiedy się już je ma a chce tylko zarejestrować nowego psiaczka. Kochane ile będzie wynosić szczepienie na wirusówki Abi? Tak bardzo się cieszę,że dziewczynka coraz ładniej się zachowuje, Strasznie się cieszę! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na wieści o Benitce. na wieści od weta i wieści czy Ela jest zdrowa. Uściski dla FK zostawiam ! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eluś oby NIE!!! Pozdrawiam wszystkie FK i przepraszam,że tak mnie mało ostatnio :( -
Przepraszam,że nic nie napisałam. Sarcia bardzo przywiązała się do państwa a Oni do niej. Mała jest oczkiem w głowie. Kaszelek minął . Ma dostać nowe szeleczki - te które były w sklepie były dla nie za duże, czekają na dostawę mniejszych - mocniej wycięte aby kiedy na spacerze trochę ciągnie nie dusiły ją w szyję. No i Pani Krysia bardzo dziękowała za Sarcie,że to taki kochany i wspaniały piesek. Teraz czekam na zdjęcia ale pewnie p.Krysia czeka na córkę bo mówiła,że niestety ona i elektroniczna poczta to dwie różne bajki :)
-
Nic. Totalnie nic :( Kochane dopatrzyłam się ,że Mika ma wyróżnione dwa ogłoszenia i niestety oba są na Kraków :( https://www.olx.pl/oferta/mikusia-mlodziutka-suczka-czeka-na-swoja-pania-CID103-IDsfNc9.html https://www.olx.pl/oferta/mloda-delikatna-wysterylizolwana-suczka-szuka-kochajacych-opiekunow-CID103-IDwrnef.html