Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. D\zisiaj dzwoniła do mnie pani Krysia mamusia Sabci - Sary :) Mam obiecane zdjęcia. Jestem ciekawa jak teraz mała wygląda :)
  2. Wieści z domku Teośka :) "Dzień dobry! U nas wszystko dobrze i jak zawsze wesoło. Teo zadowolony i szalony, nie tak dawno sami go podszczygliśmy, ale znowu zamienia się w misia. Przesyłamy parę zdjęć łobuza i ślemy pozdrowienia :)"
  3. Jeśli faktycznie wpadła im w oko to na ich miejscu spróbowałabym jeszcze raz spotkać się z sunią. Powodzenia maleńka.
  4. Dziękuję za zaproszenie do chłopaka. Proszę podaj mi nr konta po 10.07 coś wpłacę. Biedulek. Dobrze, że na jego drodze stanęli wspaniali ludzie.
  5. Nikt nie mówił ,że będzie łatwo...ale te wszystkie wieści strasznie cieszą i oby Abi dalej tak szła tą drogą, którą tworzy dla niej p.Jola
  6. jak znajdę sprzedającego to dam znać. Nie zapomnę Joasiu! Eluś biedulo faktycznie potrzeba Ci na gwał więcej czasu <tuli> Podasz link>Zapiszę do ogłoszeń Miki :)
  7. Jestem i ja choć mało się odzywam to codziennie czytam Oby mała nie była szczenna
  8. Trzymajmy kciuki za Abi i ślijmy ciepłe myśli p,Joli i suni aby nauka cały czas szła do przodu! Dziękuję Kochane za relacje ze spotkania:)
  9. Słodko wyglada misio pysio mały:) Czekamy na wieści.
  10. Ogłoszenia Miki: https://www.olx.pl/oferta/mikusia-mlodziutka-suczka-czeka-na-swoja-pania-CID103-IDsfNc9.html https://www.olx.pl/oferta/psia-dama-w-typie-collie-wielka-lagodnosc-i-delikatnosc-CID103-IDwnsSH.html https://www.olx.pl/oferta/wciaz-czekam-zabierz-mnie-do-domku-prosze-CID103-IDtou8T.html https://www.olx.pl/oferta/ach-zeby-tak-miec-swojego-pana-CID103-IDuPWvH.html https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-przytul-adoptuj-CID103-IDutuw9.html https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-delikatna-mila-pragnie-miec-swojego-czlowieka-CID103-IDuck5X.html https://www.olx.pl/oferta/czekam-tylko-na-ciebie-CID103-IDszJfJ.html https://www.olx.pl/oferta/zwykla-niezwykla-milka-CID103-IDuOfnD.html https://www.olx.pl/oferta/ja-czekam-wciaz-czekam-na-ciebie-moj-przyjacielu-CID103-IDwp9nZ.html https://www.olx.pl/oferta/to-dla-ciebie-mocno-bije-psie-serce-CID103-IDr62HF.html https://www.olx.pl/oferta/marze-o-domku-CID103-IDuUQMH.html https://www.olx.pl/oferta/mila-szuka-domu-CID103-IDuFLVD.html
  11. Witajcie FK! Ciekawe co tam u Benitki:)
  12. A ja będę wciąż jutro patrzeć na zegarek w pracy żeby w końcu wieczorem przyjść na wątek i poczytać wieści od Dziewczyn!
  13. Jestem ciekawa jak tam dziewczynka się ma. Mam nadzieję, że równie dobrze co siostrzyczka :)
×
×
  • Create New...