Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wiadomość od Pani: "Dzień dobry :) wlasnie wczoraj wróciliśmy z urlopu z Polski. Pieski były na wizycie u weta, wszystko Ok. Bobis jest teraz szczęśliwym psiakiem, który chce łapać zające na spacerze ! W wolnej chwili wyślę zdjęcia :D Pozdrawiam serdecznie" "I chciałam dodać, ze juz sie oduczył płakać za nami jak wychodzimy :) z Gabi sie dogaduje, a na inne pieski jest agresywny, ale mamy wszystko pod kontrola ! :D" Czekam na zdjęcia i mam nadziejęze tym razem dojdą:)
  2. Tytuł zmieniony :) Adnotacja była zrobiona w pierwszym poście z chwilą kiedy Abi miała założony nowy wątek a zapomniałam zmienić tytuł co poprawiłam teraz. Przy tej okazji chciałam jeszcze raz podziękować wszystkim osobom, które złożyły deklarację na Abi ,że dalej ją jej przekazują. Bardzo Wam dziękuję kochane Dziewczyny!
  3. Zagladam, czytam nowe wiadomosci...i nie wiem vco napisać bo wszyscy chyba liczyli, ze uda sie jakoś pomóc chłopakowi.
  4. Sie madrala do walizki sam zapakował:)
  5. Wspaniale oglądać takie zdjecia psiaka, który jeszcze nie tak dawno bal się własnego cienia?
  6. Nestorku (*) Choc smutek w sercu to jednak cieszy, że swe ostatnie dni życia spędziłem wśród ludzi, którym na tobie zależało.
  7. Fajne zdjecia! Mam nadzieje,że szybko ktoś ją pokocha.
  8. Biedna sunia. Pewnie tez jej nic ciekawego w zyciu nie spotkało.
  9. Benitka całkiem juz inaczej wygląda i to bardzo cieszy:) Chorym powrotu do zdrowia azmęczonym odpoczynku życzę. FK milego wtorku.
  10. Mialam telefon w sprawie Miki. Pani ma sie jutro odezwać ale jakos w to nie wierzę bo w czasie rozmowy trochę ją "zatkalo" kiedy powiedziałam , że Mika jest w Łodzi. Chyba nie doczytala tego w ogłoszeniu. Kochani czy ktoś jest na FBI na tyle jest tak oblatany żeby pooglaszac gdzies tam Mikę.?
  11. Przy okazji zamieszczenia tego pieknego zdjecia Abi chcialam jeszcze raz SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTORZY PRZYCZYNIAJĄ SIĘ DO TEGO, ŻE SUNIA JEST TERAZ BEZPIECZNA I MA SZANSĘ NA TO ABY STAĆ SIE SIĘ PSIAKIEM, KTÓRY BĘDZIE UMIAŁ ŻYĆ PRZY BOKU CZŁOWIEKA.
  12. Joasiu Ty wiesz jak wycisnąć z moich oczu łzy. Dobrze, że to łzy radości :)
  13. Jeśli to faktycznie rozrost tego świństwa to szczęśliwa chwilo trwaj wiecznie. To wspaniałemu chłopakowi chłopakowi się należy!
  14. Przed Abi długa droga. Musi się teraz nauczyć, nadrobić wszystko to czego nie dane jej było w schronisku.Czy jest to możliwe? Pewnie niestety nie do końca. Najważniejsze, że dzięki pomocy ma szanse na to aby przyswoić pewne zasady i stać się na tyle ogarniętym psiakiem żeby resztę swojego życia móc spędzić z człowiekiem a nie w schronisku. Dostała szanse na taką zmianę i jak czytam wszystkie wieści o niej to serce się raduje i wierzę,że taka szansa z każdą wiadomością się zbliża. Przepraszam za literówki jeśli takie sa bo pisze z telefonu. Wnuk właśnie zasnął na spacerze i mogę troche pobuszować na dogo.
  15. I tutaj bardzo bardzo chciałam podziękować za pomoc dla Miki! Powodzinia Canisku wcswoim domku!
  16. To wielkie wyróżnienie dla mnie, że Mika, ktora jest pod moja opieką otrzymała pomoc i to aż w takiej wysokosci! Bardzo dziękuję Caniskowi i wszystkim osobom, które przyczynily się do zebrania tej kwoty oraz osobom decyzyjnym za pieniazki dla suni.
  17. Trzymam kciuki i za psiaczki i za kotki! Oby udało się pomóc jak największej ilości maluchów.
  18. Mała jest urocza . Mam nadzieję,że państwo zdecydują się aby miała towarzysza.
  19. Czyli to nie byli CI ludzie. Oby następni okazali się godnymi małej.
×
×
  • Create New...