-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Biedulek...
-
Elu Ula pojechała do swojego domku. Mam nadzieję, ze nic się nie zmieni i tak zostanie. Jeśli tak to od sierpnia przeniosę na chłopaka 10zł stałej tak jak u Uli na pół roku. Później zobaczę jak będę stała finansowo.
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Jakoś się ostatnio przyzwyczaiłam ,że jak wchodziłam to było zdjęcie Misiaczka...a dzisiaj zonk ;) -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Mama z szynkiem wspaniałe krasnalki. Oby im nic nie było. Haniu...tulę kochana...Cypisku [*] -
Moja jak doniósł mi TZ dzisiaj nie chciała wcale wychodzić a jak już wyszła to si i ko i do domku. Nie chciała na dworze zostać. Jak przed pracą w tygodniu z nią na spacer przed 7.00 idę to przejdzie kawałek , zrobi co ma i staje wymownie się patrząc, że ona już co miała to zrobiła i do domu już chce iść. Nawet ciągnięcie jej na smyczy nie pomaga .Zapiera się jak może i dopiero kiedy wracam w kierunku domu łaskawie rusza za mną. Misiu głaski maleńka zostawiam :)
-
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
b-b replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Kokusiu w nowym domku. Jak widać już cie tam kochają....i to nawet na równi z babcią ;) -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Jesteście niesamowite Dziewczyny! Już nie mogę się doczekać zdjęć z hoteliku:) -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Podusia pod głową, podusia pod łapkami :) Pełen luksus! :D -
Wszystko jest OK Joasiu :) Bardzo dziękuję :* Nie powiem, że nie chciałabym już aby Mikusia miała już swój kochający domek choć tam gdzie jest ma wspaniale :) Bardzo Ci Julito za to dziękuję za opiekę i czas na naukę z małą :*:*:* Czeka Mikusia i czeka ale ja wierzę,że w końcu trafi na TYCH i będzie już wtedy wszystko wiadomo :)
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
b-b replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
I ja przełączę się do pozdrowień i życzeń :) -
Waleczny Lolo pilnuje swej Mamuśki przed złymi ;)
-
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Nic tylko go kochać! Cud, miód .malina!!! :D:* -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze miłego piątkowego wieczoru pożyczę i przy okazji dobrej soboty. Chciałabym Wam życzyć mniejszego upłau ale z tego co słyszałam to ma być w weekend jeszcze gorzej :( A ja jutro w pracy caaaały dzień....ale za to podobno niedzielę mam mieć wolną :) -
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
b-b replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Joasiu wiem ,że nie jest to łatwe ale trzeba wierzyć,ze będzie dobrze. Inaczej byśmy na głowę dostały :/ Będziemy trzymać kciuki za to aby rodzinka okazała się najnajnja :D Co za uśmiech ;)