Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Niestety miała weekend pracujący i dopiero teraz nadrabiał zaległości na dogo.
  2. Miałeś szczęście chłopaku :)
  3. ALE SIĘ ZNOWU POROBIŁO :( TRZYMAM KCIUKI ZA PSIACZKI!
  4. Może listopad będzie dla Miki dobrym miesiącem? Czasami warto się zatrzymać w tym życia pędzie, obejrzeć się za siebie i przystopować trochę.
  5. Czyli znowu dwa serduszka dostały szansę na zmianę swojego losu.
  6. Psiaki to małe mądrale. Wiedzą jak wzbudzić w nas poczucie winy ;) Te ich oczęta :)
  7. Będę w pracy ale nie przeszkodzi mi to trzymać za nie kciuki!
  8. Też aż mi dreszcze przeszły kiedy zobaczyłam,że na spacerku nie ma smyczy. Chyba mimo wszystko za szybko.
  9. Machający ogonek świadczy, że jest tam gdzie czuje się dobrze, gdzie ją kochają :)
  10. Takie zdjęcia cieszą najbardziej :)
  11. A co z Usią? Nadaje się jakiś domek dla niej?
  12. A chcesz ogłosić małą tylko na Wrocław? :) Mogę na innych portalach (choć jestem zdania,że OLX to najlepszy) mogę jej zrobić na Wrocław :)
×
×
  • Create New...