Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Jeśli mam zrobić ogłoszenie małemu to proszę Tolu podaj na jakie miasto Z ogłoszeniami też tak miałam ,że po nocach rozbawione towarzystwo dzwoniło :/
  2. No to oby tak dalej! Zdrówka życzę!!! :D
  3. Mogę zrobić ogłoszenie .Tylko proszę Poker podaj na jakie miasto i nr kontaktowy też poproszę :) Szczenienie przeciw wściekliźnie ma a resztę?
  4. Jeszcze nie tak dawno porzucona ,niechciana a teraz ze swoją przyrodnią siostrą szczęśliwa w swoim wspaniałym domku!
  5. A ja miałam znowu dwa zapytania o Usią i odesłałam ludzi do Ciebie Aniu:) Nie ma jak informacje u źródła :)
  6. No jak Ty masz wyzdrowieć ? Lanie jak nic! Miałaś uważać i dbać o siebie :) A FK pozdrawiam życząc zdrowia i miłego wtorku:)
  7. Dobrze,że wszystko ładnie się goi. Teraz tylko aby wynik był OK! Fajnego weta macie :)
  8. Aniu pytałam o wiek Usi bo dzisiaj miałam znowu zapytanie o małą. Napisałam ,ze około 2 latek i kazałam dzwonić do Ciebie ;)
  9. Gdyby ta agresja mu przeszła to psiak na 102 z niego by był :)
  10. Ciężko czyta się takie wieści. Tym bardziej ,ze każdy z nas mimo guzów na listwie miał nadzieje na lepsze.
  11. ile Usia ma latek?
  12. A to ci dominatorka. Mam nadzieję,że obędzie się bez zwad i onka da spokój Twoim rezydentom.
  13. To teraz tylko Tolu tekst i jedziemy z ogłoszeniami :)
  14. Prawie jak york biewer. Telefony będą się urywać!
  15. Trzymam kciuki Elu. Jak się skończy promowanie to daj znać jeśli zmienisz link . Jeśli nie to Ela po wygaśnięciu wszystkie je znowu odnowi.
×
×
  • Create New...