Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Nie dobrze mi się zrobiło z samego czytania. Co za baba.
  2. Joasi chodziło o to,że gdy mały był u psiego fryzjera to ta go strasznie opitoliła :/ Mały nie wyglądał ładnie. Teraz zaczyna przypominać siebie :)
  3. Eluniu szybkiego załatwienia ważnych spraw i zdrowia dla małej abyś w końcu mogła trochę zwolnić! Miłego tygodnia FK :)
  4. Te jego uszolki są niesamowite :D
  5. Zdrowiej maluchu! Sama bym postrzelała do tych co strzelają do zwierząt :/
  6. Oby pomagało a łapeńki dalej śmigały :)
  7. Cudeńko nasze kochane :D Niesyty wilgotna pogoda to przekleństwo dla nas. Nienawidzę przez to jesieni bo wszystko ciągle boli mimo leków przeciwbólowych. Oby po rehabilitacji poczuł się lepiej. Misiaczku nie bierz pasażerów na gapę bo to wredne typy są :/
  8. Czekam na obiecany na PW telefon do ogłoszeń ale jak widzę chyba nie będą potrzebne bo ruch i tak jest :)
  9. Słodziaki .A Joy fajnie małymi gireczkami przebiera :D
  10. Fajnie,że Państwo dali domek kolejnej biedulce. Byłam, pooglądałam i popłakałam sobie. Człowiek to straszne zwierze jest.
  11. Haniu chcemy zobaczyć Misię leżącą na boczku:)
  12. Od kiedy? A jak z jej szczekaniem?:)
  13. Moje kciuki wciąż zaciśnięte :)
  14. Też tak myślę ;) Zresztą widać po zdjęciach jak dziewczynka urabia wciąż swoich opiekunów :) Wie co robi czarodziejka mała :D
×
×
  • Create New...