Cudeńko nasze kochane :D
Niesyty wilgotna pogoda to przekleństwo dla nas. Nienawidzę przez to jesieni bo wszystko ciągle boli mimo leków przeciwbólowych.
Oby po rehabilitacji poczuł się lepiej.
Misiaczku nie bierz pasażerów na gapę bo to wredne typy są :/