-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Koteczka Anastazja (Kika) https://www.olx.pl/oferta/kika-szuka-domku-CID103-IDxdd9h.html
-
-
niestety nie mam nic tak małego .Zawsze nietrafione rozmiarami ubranka przesyłałam do Tagaa. Kiedyś awaryjnie zrobiłam z rękawa od polara ubranko.. Odcięłam rękaw na odpowiedniej szerokości i zrobiłam otworki na łapki. W koło szyi zrobiłam tunel i wciągnęłam tam szuter ze stoperami :) Może masz tam Aniu jakiś sklepik z używanymi . Nieraz bo gdzieś plama to za grosze idzie kupić. Byle tylko choć 1 rękaw był OK :)
-
Wagę mogę zmniejszyć .Napiszę około 7kg :) Co do szczekania...jeśli ktoś się zgłosi zawsze w rozmowie można o tym wspomnieć ,że zanim się pozna z ludzmi trochę szczeka. Przecież u Ciebie też tak było :) Jak wróci mąż wieczorem z wyjazdu to jej ogłoszenie wyróżnię znowu na tydzień. Niestety kody z banku przychodzą na jego telefon ;)
-
Ogłoszenie zrobione: https://www.olx.pl/oferta/usia-najmniejsza-w-schronisku-CID103-IDxcuEy.html
-
Oj Usia, Usiaa... Zrobię jej znowu ogłoszenie na Wrocław z tym Ani tekstem: Oto Usia - najmniejsza w schronisku. Przerażona tym miejscem, drżąca, zawijała się w kocyk , rozpaczliwie wypatrując ratunku. I ten ratunek przyszedł. Została zauważona i zabrana do domu tymczasowego, w którym szybko dochodzi do siebie. Już po kilku dniach okazała się przemiłą, mądrą , grzeczną i wesołą sunią . Jej wielką zaletą jest, że zostawiona sama w domu, nie szczeka i nie niszczy niczego. Buty, książki, gazety są przy niej całkowicie bezpieczne! Zachowuje czystość idealnie, od pierwszego dnia. Jest przymilną pieszczochą. Przytula się i lubi być jak najbliżej człowieka. Przyjaźnie podchodzi do innych piesków, ale lubi trochę poszczekać, jak na mikrusa przystało. Usia dostała od losu życiową szansę i stoi właśnie na progu do lepszego życia. Czeka na swój dom i dobrego, odpowiedzialnego człowieka. Może to właśnie Ty nim będziesz? Sunia jest wysterylizowana. Ma szczepienia. Zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna. Waga jej była 7,5kg?
-
Malutki Koko ma dom!! Zamieszkał w Warszawie.
b-b replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Odrasta - obrasta w swoje piórka :) Oby go teraz nie obcięli :/ -
Gdzie ta kobieta miała serce żeby tego okruszka nie wpuścić , nie dać jeść i ciepłego kąta :( Za oneczkę trzymam kciuki aby szybko się zaaklimatyzowała :) Mogę kotce też zrobić tylko na jakie miasto Tolu?
-
I ma na moim drugim "koncie" Na poprzednim zaczęli mi usuwać jej ogłoszenia :< https://www.olx.pl/oferta/delikatna-sunia-szuka-wyrozumialego-domku-CID103-IDvWWYF.html Aniu jak najedziesz na WYŚWIETLEŃ to pojawi Ci się takie okienko. Klikasz Wyczyść i po sprawie :) Statystyki Wyczyszczone 20:18, 24 października 2018 Wyczyść liczbę wyświetleń Wyświetleń: 7 Tel: 0 Obserwuje: 1
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Chłopak się już z niego zrobił duży :) Dostał szansę, można powiedzieć dzięki Tobie drugie życie! -
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
b-b replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że mogły razem iść do jednego domku. Razem wspierały się w niedoli, razem teraz zaczną swoje nowe wspaniałe życie :)