Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Nutka skacze jak taka piłeczka :) Faktycznie może zasugerować dla bezpieczeństwa suń kupno małego dywaniku?;)
  2. Też się poryczałam Raz na widok oneczki , drugi na widok bej biednej małej suni. Chyba przestanę tu zaglądać....
  3. Koteczka Anastazja (Kika) https://www.olx.pl/oferta/kika-szuka-domku-CID103-IDxdd9h.html
  4. Wyróżniłam na tydzień Usią
  5. niestety nie mam nic tak małego .Zawsze nietrafione rozmiarami ubranka przesyłałam do Tagaa. Kiedyś awaryjnie zrobiłam z rękawa od polara ubranko.. Odcięłam rękaw na odpowiedniej szerokości i zrobiłam otworki na łapki. W koło szyi zrobiłam tunel i wciągnęłam tam szuter ze stoperami :) Może masz tam Aniu jakiś sklepik z używanymi . Nieraz bo gdzieś plama to za grosze idzie kupić. Byle tylko choć 1 rękaw był OK :)
  6. Wagę mogę zmniejszyć .Napiszę około 7kg :) Co do szczekania...jeśli ktoś się zgłosi zawsze w rozmowie można o tym wspomnieć ,że zanim się pozna z ludzmi trochę szczeka. Przecież u Ciebie też tak było :) Jak wróci mąż wieczorem z wyjazdu to jej ogłoszenie wyróżnię znowu na tydzień. Niestety kody z banku przychodzą na jego telefon ;)
  7. Ogłoszenie zrobione: https://www.olx.pl/oferta/usia-najmniejsza-w-schronisku-CID103-IDxcuEy.html
  8. No to zdrowia chorującym Dziewczynom życzę :) A zwierzaczki niech smacznie w taką pogodę śpią :)
  9. Oj Usia, Usiaa... Zrobię jej znowu ogłoszenie na Wrocław z tym Ani tekstem: Oto Usia - najmniejsza w schronisku. Przerażona tym miejscem, drżąca, zawijała się w kocyk , rozpaczliwie wypatrując ratunku. I ten ratunek przyszedł. Została zauważona i zabrana do domu tymczasowego, w którym szybko dochodzi do siebie. Już po kilku dniach okazała się przemiłą, mądrą , grzeczną i wesołą sunią . Jej wielką zaletą jest, że zostawiona sama w domu, nie szczeka i nie niszczy niczego. Buty, książki, gazety są przy niej całkowicie bezpieczne! Zachowuje czystość idealnie, od pierwszego dnia. Jest przymilną pieszczochą. Przytula się i lubi być jak najbliżej człowieka. Przyjaźnie podchodzi do innych piesków, ale lubi trochę poszczekać, jak na mikrusa przystało. Usia dostała od losu życiową szansę i stoi właśnie na progu do lepszego życia. Czeka na swój dom i dobrego, odpowiedzialnego człowieka. Może to właśnie Ty nim będziesz? Sunia jest wysterylizowana. Ma szczepienia. Zostanie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna. Waga jej była 7,5kg?
  10. Odrasta - obrasta w swoje piórka :) Oby go teraz nie obcięli :/
  11. Gdzie ta kobieta miała serce żeby tego okruszka nie wpuścić , nie dać jeść i ciepłego kąta :( Za oneczkę trzymam kciuki aby szybko się zaaklimatyzowała :) Mogę kotce też zrobić tylko na jakie miasto Tolu?
  12. I ma na moim drugim "koncie" Na poprzednim zaczęli mi usuwać jej ogłoszenia :< https://www.olx.pl/oferta/delikatna-sunia-szuka-wyrozumialego-domku-CID103-IDvWWYF.html Aniu jak najedziesz na WYŚWIETLEŃ to pojawi Ci się takie okienko. Klikasz Wyczyść i po sprawie :) Statystyki Wyczyszczone 20:18, 24 października 2018 Wyczyść liczbę wyświetleń Wyświetleń: 7 Tel: 0 Obserwuje: 1
  13. Chłopak się już z niego zrobił duży :) Dostał szansę, można powiedzieć dzięki Tobie drugie życie!
  14. Wspaniale,że mogły razem iść do jednego domku. Razem wspierały się w niedoli, razem teraz zaczną swoje nowe wspaniałe życie :)
  15. Ja już to chyba pisałam o tym ,ze wspaniale,że dziewczynki dostały szansę na zmianę swojego życia, na szukanie wspólnego domu. To jest piękne kiedy los psiaka tak się zmienia. Bądźcie już teraz tylko szczęśliwe!
  16. No i jestem u szczęściarza :) Chwała Wam Kochane Dziewczyny za kolejnego uratowanego psiaczka. I dla niego coś w listopadzie postaram się podrzucić.
  17. Jestem i ja u dziewczynek :) Wspaniale,że dałyście im szansę na zmianę życia. Postaram się grosz w listopadzie podrzucić
×
×
  • Create New...