Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. A to się mała dominatorka z niej zrobiła. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy w ogłoszeniach to daj znać. Z tym ,że podkradnę Twój tekst ;)
  2. Trzymam kciuki za zdrowie p.Magdy i WSZYSTKICH zaangażowanych w sprawę psiaczków :)
  3. Choroba mnie rozłożyła więc nawet nie bardzo mi się chce wchodzić na wątki. Spieszę tylko donieść ,że miałam telefon o Mikusię ale pani chciała iśćz nią na spacer. Kiedy uświadomiłam jej ,ze Mika jest w Łodzi zrezygnowała. Pewnie nie doczytała w ogłoszeniu o tym.
  4. A któryś z sąsiadów nie ma pożyczyć lampki nocnej? Ściągnąć żyrandolek aby się nie przegrzał i może się palić cały czas.
  5. Chyba zacznę odczyniać jakieś uroki nad Mika bo się dziewczyna zasiedziała :/
  6. I u nas 8 zawitała na termometrze. Biedne te wszystkie zwierzaczki co nie mają gdzie się schować.
  7. Niestety tym, którym uda się pomóc to tylko wciąż malutki procent . Ale dobrze,że chociaż te mają się bezpiecznie dzięki WAM Eluś :):*
  8. Wspaniale,że obie sunie wychodzą i zmienią swój żywot:)
  9. Kolejny szczęśliwy psiaczek :) Powodzenia maleńka :D
  10. Rozczulający widok. Powiem Wam ,że zastanawiałam się nad adopcją małej :) Tylko jak przemyślałam za i przeciw to doszłam to wniosku ,że lepiej aby trafiła na lepszy domek niż nasz :) Fajnie ,że ma towarzystwo i to jakie! :D
  11. Moja suchej karmy nie ruszy. Będzie dwa dni chodzić koło niej aż żółcią zwymiotuje a i tak nie ruszy. Muszę jej mieszać mokre z suchą. Jak jest mniej głodna to większość granulek powylizuje z mokrej karmy a jak głód dopisze to wcina wszystko :)
  12. Jestem pewna,że Dziewczyny będą to robić bez proszenia o to :) Zwierzoluby już takie są ;) Pani Magdo niech się Pani już nie przejmuje bo Dziewczyny dadzą sobie radę a Pani musi się podleczyć dla swoich psiaczków :)
  13. Wspaniałe wiadomości:) Szkoda,że ciągle takich nie ma .
  14. Rozczulający widok :)
  15. Wspaniale,że się nie poddaliście!
  16. Dobrze ,że buty a nie sunię ;)
×
×
  • Create New...