Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czyli czas z TZ na poważną rozmowę :) Nie będziesz musiała się już stresować ,że zadzwoni TEN domek...a małej pewnie nigdzie indziej nie będzie tak jak u WAS :)
  2. Szkoda,że nie udało się zmienić ich życia. Pewnie ciekawe nie będzie :(
  3. Jestem u kolejnych szczęściarzy.
  4. Gdyby jakiś DT zechciał je wszystkie trzy do siebie przyjąć może udałoby się znowu wspólnymi siłami im pomóc. Za mało nas na dogo za dużo zwierząt na pomoc czeka i coraz trudniej zebrać pieniądze potrzebne na ratowanie biedaków :(
  5. Choć nie wyraźne to jak cudne jest to zdjęcie :D
  6. No i jak go nie kochać? ta kręcąca pupa jest jedyna w swoim rodzaju (wiem ,że to przez potrącenie) i taka...słodka.
  7. I tutaj zostawię ślad mojej bytności. Czytam na bieżąco o losach rozrabiaki i cieszę się ,że trafiła na Jaguśkę :D
  8. Jestem cały czas na wątku. Czytam co piszecie. Głosu nie zabieram bo nie mam pojęcia o tym co piszecie. A pisać dla samego pisania nie lubię. Trzymam kciuki za dziewczynę, Mocno!
  9. Łzy się same kulają...ale niestety nie dam rady pomóc :((((( Ciężko ostatnio u mnie a i tak już przekroczyłam pulę pomocową w tym miesiącu. Mikusia mimo wyróżnień domku nadal nie ma a ja muszę zadbać o nią...i o Abi.
  10. Vanilka na Waniliowej :D A ja lubię flexki. Ale jak z 3 wychodziłam na raz to miały zwykłe smycze. Takie przepinane,że miały nawet po 2,20cm długości. Trzeba tylko uświadomić właścicielowi, że flexi łatwiej wypadnie z ręki niż zwykła i robi przy tym dużo hałasu. Nie jeden psiak ucieka przed nią jak wariat to prawda.
  11. Tym razem Mika ma tylko 4 wyróżnienia Jeśli macie gdzieś Miki ogłoszenie bez wyróżnienia podajcie miejscowość. Razem zdecydujemy, które jeszcze ogłosić. U mnie ma jeszcze na : Piotrków Trybunalski Zielona Góra Jelenia Góra Szczecin Kalisz Kraków Oprócz promowanych ma kilka innych ogłoszeń na OLX. Jak widać niestety zainteresowanie b.małe Mikusią. Pewnie gdyby była maleńka i do tego z kłaczkiem to już dawni by miała domek. Szkoda małej bo domek taki własny by jej się już przydał.
  12. I mnie i dziewczyny w pracy coś bierze. Nienawidzę być chora :( Zdrowia całemu nie tylko FK życze :)
  13. Moja jak tylko uda jej się dorwać chusteczkę higieniczną to ma radochę a ja sprzątanie. Porozrywa całą na maleńkie kawałeczki. może i oczka ma smutne ale wydaje mi się, że ma inne niż na początku. Zmieniły się na takie....ciekawsze otoczenia? A może tylko mi się wydaje...
  14. Miałam telefon o Mikę. Niestety dom z 3 dzieci. Nawet przez chwilę nie pomyślała,że mogę tam oddać Mikusię. Jej potrzeba spokojnego domku. Nadal czekamy. Eluś jak dasz radę proszę wyróżnij ogłoszenia Miki :):*
×
×
  • Create New...