-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Tu właśnie o to chodzi żeby ustalić leki, dawki aby cukier nie skakał jak szalony. A na to niestety potrzeba czasu w szpitalu. Moja Babcia była kilka lat temu chyba 1o dni zanim wszystko udało isę unormować. Najważniejsze,że psiaczki będą zaopiekowane :)
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Jeśli będą zbierane pieniążki daj mi znać na PW .Teraz często wpadam na dogo jak po ogień i nie mam czasu odwiedzać wszystkich obserwowanych wątków. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ma być cieplej ale pilnuj się teraz bardziej Kochana |:) -
Trzymam kciuki za Usią :)
-
To teraz themagda będzie spokojniejsza :)
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Aniu i ja coś dorzucę. Nie możemy tak tego zostawić :( -
Będzie zupka jeżynowa? :O :O :O A taka niunia maleńka była :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Teraz to by Ci się ktoś przydał to wychodzenia z psiakami i dopilnowania Ciebie. Wiem ,że mi łatwo powiedzieć ale chyba o grobach to możesz na razie zapomnieć. Zdrowie teraz najważniejsze a z płucami to już nie żarty. -
Witaj Aniu:) A ja wyprzedzę pytania czy coś się z ogłoszeń ruszyło. Odpowiem ,że niestety nic. Cisza. Jak Ela wróci poproszę ja o wyróżnienie jeszcze z 3-4 ogłoszeń małej w innych miastach. Tak jak pisałam już powyżej fajnie by było gdyby ktoś znający się i będący na FB ogłosił gdzieś Mikę na grupach czy czymś podobnym aby małą pokazać. Może tam skradłaby czyjeś serducho bo przecież śliczna z niej sunia :)
-
Musimy wierzyć, ze się uda. Moja sunia to też taka szczekaczka. Jak zacznie to nie wie kiedy skończyć. ale my mieszkamy w domu wiec obcym to nie przeszkadza. W bloku z nią byśmy nie mogli chyba mieszkać.
-
Do tej pory nie mogę zrozumieć jak ta pani miała sumienie patrzyć na niego tyle dni zza płotu i nie dać mu schronienia i pożywienia :( Ogłoszenie zrobię jak już będą zdjęcia i tekst dla malucha :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kochana bo to Ci się chyba dość długo ciągało . może to pokłosie tego przeziębienia załapanego...dobrze pamiętam? Od brata? Zadbaj teraz o siebie bo tu już nie ma żartów. Zdrowia życzę!:) Zobaczysz Elu jak sytuacja będzie wyglądać na miejscu. Nawet jeśli zdecydujesz,że to TEN domek to powinnaś o tym decydować Ty a nie ktoś inny. -
Wątku oczywiście nie opuszczę. Jestem pełna podziwu dla osób, które mają, pomagają takim zwierzakom. Ich wola walki i Wasza opieka to piękna rzecz . Ja tylko skromnie mogę wspomóc grosikiem. A tym wszystkim zwyrodnialcom to był nogi z 4 liter powyrywała za to co zrobili. Czekać będę niecierpliwie za wieściami w poniedziałek.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Biedna Ela. Nie miała prawa oddać kotka bez porozumienia z Tobą :( -
Nie waż mi się nic oddawać! Trzymaj kciuki aby się domek szybko znalazł! Ja też będę :D