Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mimiśka słyszała od górali ,że ma być ciężka zima to sobie drewna na opał szykuje ;)
  2. Jak już chyba pisałam przy takiej pogodzie wszystko boli.. Nawet mi nic oprócz przeciwbólowych leków nie przynosi ulgi. Ból dzięki tabletkom nie mija ale chociaż jest do wytrzymania i myślę,że u Misia jest tak samo. Mi rehabilitacje już dawno nie dają poprawy, ulgi w bólu. Trzymaj się Misiaczki. Byle do wiosny ;)
  3. Jestem i ja u chłopaka :)
  4. A Lalunia była u weta? Oby się bardziej nie rozchorowała :(
  5. zakończony
  6. Nic tylko tulić i całować. Popłakałam się. Cudna z niej sunia!! Kochane Dziewczyny. Możliwe, że odezwał się do mnie przyszły domek Miki. Szukam kogoś bardzo dobrego do przeprowadzenia PA koło Zielonej Góry - Przylep. Trzymajcie kciuki! Chociaż nie chcę się nakręcać i robić sobie nadziei to domek brzmi dla mnie b.dobrze.
  7. Dziękuję Dziewczyny,że pamiętacie o Mikuni . Niestety ona potrzebuje szczególnego domku, który będzie ją akceptował z jej zahamowaniami. Niestety jak do tej pory z telefonów nic dla Mikusi nie wynika. Albo nie doczytano ogłoszenia albo za daleko. Ciągle mała czeka na SWOICH ludziów.
  8. Zostawiam pozdrowienia dla FK Niestety z czasem coraz gorzej. Brak go powoduje sporadyczne wlatywanie na wątki czego bardzo żałuję :(
  9. Poker Ty lubisz trudne przypadki i wierzę ,że znowu Ty, I mąż i oczywiście Twoje stadko nauczy sunię życia z człowiekiem :)
  10. Wspaniale,że Poker udało się namówić znowu koleżankę na psiaczka :)
×
×
  • Create New...