Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dużo byśmy chciały ale niestety niewiele możemy. Trzeba by wygrać jakiś milion albo ze dwa i może wtedy dało by się ustawić na równi chcieć i móc :) Od zawsze to piszę, że nie zazdroszczę Wam DT oddawania psiaków do adopcji. Sama bym -gdybym mogła- pewnie nie oddała do adopcji już pierwszego psiaka. Trzymam za WAS kciuki!
  2. Basiu wiem ,ze jesteś zabiegana ale czy możesz potwierdzić na tych mich bazarkach ,że pieniążki doszły do Ciebie? Z góry bardzo dziękuję :)
  3. Trzymajmy za to kciuki! :)
  4. Zaglądam do małej urwiski. Pogoda dzisiaj taka,że z domu nie che się wychodzić.
  5. Miałam dzisiaj zapytanie z ogłoszenia z Warszawy: Witam.Czy Abi znalazła juz dom????Pozdrawiam Joanna Może się p.Joanna odezwie...
  6. Pewnie chciała sobie zapuścić futerko na zimę a tu masz. Obcięte:)
  7. Hej FK :) Zapowiadają niby pod koniec miesiąca jeszcze po 20 stopni. Ciekawe czy się sprawdzi :) Pozdrowienia zostawiam :)
  8. Trochę się bała ,że mogą się dziewczyny nie dogadać ale jak widać świetnie im to idzie! A posłanko takie duże,że jeszcze jedna malizna by się tam zmieściła :D ;)
  9. Figunia wie co robi. Urabia, urabia,urabia domowników :)
  10. Na Poznań https://www.olx.pl/oferta/abinia-sunia-niesmiala-CID103-IDx9oA9.html I znowu tekst podkradłam Eli. Mam nadzieję,ze mi wybaczy :)
  11. Zaraz zrobię :) I oto wyniki: Statystyki: Wyświetleń: 613 Tel: 2 Obserwuje: 17
  12. Jestem na zaproszenie. Będę o suni pamiętać i jeśli tylko będę mogła coś na dziewczynę wpłacę. Joasiu podeślij mi PW z numerem .Mam ale jak będę miała PW to bedę pamiętać ,że obiecałam wspomóc.
×
×
  • Create New...