Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Abi na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-abi-CID103-IDx7UPe.html A może zrobić jeszcze na Poznań?
  2. Napiszę i tutaj ;) WSPA- NIA-LE!!! I ZACISKAM KCIUKI:d
  3. Mojej udaje się przemycać tabletki w pasztetowej. Biedna nie wie co się z nią dzieje i przez to taka niespokojna. Pewnie też i boli :(
  4. I szkoda tylko ,że takich osób jest wciąż za mało to tych wszystkich skrzywdzonych, lękliwych psiaków.
  5. No przecież widać po oczach ,że tak :D
  6. Ja chciałam przez syna konto się rozgryźć FB. Okazało się ,że TO mnie przerosło :( Z ogłoszeń cisza. Chociaż wczoraj dzwoniła Pani . Myślała ,że Mika to córka jej suni , którą "dała" jakiemuś chłopakowi z Katowic. Chciała się upewnić czy to ona.
  7. Mogę ogłosić Abi tylko podajcie na jakie miasto zrobić ogłoszenie?
  8. I ja się zjawiam i pozdrowienia oraz jak zawsze życzenia dobrego dnia - tym razem miłego weekendu zostawiam. Tradycyjnie idę do pracy ;)
  9. Basiu zakończyłam moje dwa bazarki Trochę grosika się uzbierało :) Proszę podeślij mi namiary na swoje konto :)
  10. Wszystkich szkoda kiedy tracą swój dom. Mam nadzieję, ze znajdzie i chłopak swój już na zawsze dom!
  11. Kochana czarnulka ma w końcu swoją Rodzinkę :)
  12. Żeby było dobrze czasami musi być "źle" Oby dziewczynka otworzyła się na świat już bez takiego wielkiego strachu!
  13. Wszystko wskazuje na to ,że Vanilka ma domek. Jeśli nic się nie zmieni to od listopada będę wpłacać 10zł stałej dla Laluni:)
×
×
  • Create New...