-
Posts
23786 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maciek777
-
Coś mi mówiło, że Maksiu zostanie u Hałabajówki, ale takiego zakończenia się nie spodziewałem :D
-
Więc jednak był to pies w szafie ;) Widzę, Że Maksio i Pirat nie są miłośnikami kotów :( Chciałem powiedzieć, że już lecę, a on już nieczynny. Ale błyskawicznie się skończył :unsure: Wracaj do zdrowia :( Ale datek - super :D Ja swoim daję Cortaflex...dla koni: http://new.cortaflex.pl/cortaflex-regular-solution-zapas-p-5.html?cPath=2_13 Na jednego działał super (już za TM), na drugiego chyba też bo od roku nie ma problemu ze stawami, a miał poważne, ale na trzeciego to chyba słabo, albo po prostu zwyrodnienie już tak wielkie bo ma (wg weta) 17 lat. Mogę przesłać trochę. Jest bardzo wydajny - 15 ml na 500 kg konia ;) Co daje 0,3 ml na 10 kg psa na dobę. Tylko, że ja nie biorę odpowiedzialności za jego działanie. Moim nic po nim nie jest, a w necie można spotkać tylko i wyłącznie pozytywne opinie na temat podawania go psom. Ja nie znalazłem żadnych negatywnych opinii dlatego kupiłem moim i nie żałuję. No proszę jaka ładna koleżanka mu się trafiła :)
-
Ale mam zaległości... Przede wszystkim najlepsze życzenia dla Dziesięciolatka :D Świetne! :) http://i58.tinypic.com/1491dom.jpg http://i58.tinypic.com/2ltt5b5.jpg http://i58.tinypic.com/25gqyxl.jpg http://i58.tinypic.com/20i85tz.jpg http://i59.tinypic.com/macu4x.jpg http://i57.tinypic.com/i1guo6.jpg
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Maciek777 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
I ja się przyłączam do najlepszych życzeń dla Kasi i by kontynuowała rodzinną tradycję pomagania zwierzakom :) -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
Maciek777 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak ja się cieszę, że Parys już w domu :D Powodzenia :) Nie wiem czy da się odzwyczaić go od gonienia kotów na zewnątrz. Co prawda tu są cenne rady, ale raczej tyczą się zwierząt przebywających ze sobą w domu: http://www.psy24.pl/1609-Jak-przyzwyczajac-zwierzaki-do-siebie-nawzajem.html -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
Maciek777 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Długo tu nie zaglądałem i w pewnym sensie żałuję, że to zrobiłem. Nie wiedziałem, że jest aż tak źle. Strasznie mi szkoda Lizy. Zobaczymy co środa przyniesie. Nie wiem co myśleć. Liczy się przed wszystkim dobro Lizy...jakkolwiek by ono nie wyglądało. -
Możesz zawodowo pisać kryminały :D Dopiero co wczoraj szukałem naturalnych środków na pchły i kleszcze i zalecano tam podawanie psu czosnku i/lub cebuli. Później na jakiejś (niby) weterynaryjnej stronie przeczytałem, że pies może się tymi warzywami nawet zatruć :/ Niedługo będziesz miała Owcę na wypasie ;)
-
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Maciek777 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podczytuję, a tu nie najlepsze informacje :( -
Elenka już w DS :) Powodzenia sunieczko kochana :* :)
Maciek777 replied to Martika&Aischa's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze, że są postępy i oby tak dalej :) Bardzo poważna... i z klasą :) -
Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]
Maciek777 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się całkowicie... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Maciek777 replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Niestety ja nie wiem niczego więcej w tym temacie niż Ty. Jest mi po prostu szkoda psa i nic więcej... -
Bezdomne koty spod Kobierzyc błagają o pomoc
Maciek777 replied to happy_animals's topic in Kotki już w nowych domach
Moje gratulacje! :) BARDZO się cieszę :) (ten post miał wyjść już dawno temu i zapomniałem :/ ) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Maciek777 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ale cisza u Pana Romana :unsure: -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Maciek777 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ale mnie tu dawno nie było :huh: Murzynka :D i to tylko gdy sobie zasłuży :rolleyes: Dziękujemy :) Saszce przeszło, ale nie do końca. Jeszcze ją trochę słychać jak oddycha. Jest na innym antybiotyku, a chyba w poniedziałek kontrola. Trochę dużo tych antybiotyków w ostatnich miesiącach :unsure: Dzięki za opinię :) Baj też odporny na krople. Dopiero Fiprex podziałał (prawie) dobrze. Pani w sklepie proponowała obroże Beaphar. Skuteczność 3 miesiące, ale myślę, że u psów nadwornych można je zmieniać co 2. Pamiętam,że kiedyś je stosowałem i byłem zadowolony, ale wtedy mieszkałem w mieści więc to było inaczej. Myślę, że kupię je na próbę. Albo dla Baja Foresto, a małym krople... Sam już nie wiem :wacko: Na pewno na początku miesiąca coś dostaną... Znalazłem właśnie taki cudo. Nawet jeszcze się nie doczekało żadnego opisu po polsku: http://allegro.pl/seresto-bayer-nowosc-data-waznosci-2016-2018-i5214259543.html Lub coś takiego, o czego istnieniu nigdy nie słyszałem :lol: http://allegro.pl/elektryczny-grzebien-na-pchly-fleazapper-i5212586942.html -
Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS
Maciek777 replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo :) Kontrola wagi ;) 02.02.2015 - 38,5 kg 25.03.2015 - 39,1 kg W granicach normy choć troszkę mniej mogłoby być... -
Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]
Maciek777 replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
Kontrola wagi ;) 02.02.2015 - 29,6 kg 25.03.2015 - 29,5 kg Utrzymuje się na idealnym poziomie :) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
Maciek777 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
U Sidneja wszystko dobrze :) Kontrola wagi ;) 02.02.2015 - 26,7 kg 25.03.2015 - 26,3 kg Powolutku spada i dobrze bo lato idzie ;)