Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Coś mi mówiło, że Maksiu zostanie u Hałabajówki, ale takiego zakończenia się nie spodziewałem :D
  2. Więc jednak był to pies w szafie ;) Widzę, Że Maksio i Pirat nie są miłośnikami kotów :( Chciałem powiedzieć, że już lecę, a on już nieczynny. Ale błyskawicznie się skończył :unsure: Wracaj do zdrowia :( Ale datek - super :D Ja swoim daję Cortaflex...dla koni: http://new.cortaflex.pl/cortaflex-regular-solution-zapas-p-5.html?cPath=2_13 Na jednego działał super (już za TM), na drugiego chyba też bo od roku nie ma problemu ze stawami, a miał poważne, ale na trzeciego to chyba słabo, albo po prostu zwyrodnienie już tak wielkie bo ma (wg weta) 17 lat. Mogę przesłać trochę. Jest bardzo wydajny - 15 ml na 500 kg konia ;) Co daje 0,3 ml na 10 kg psa na dobę. Tylko, że ja nie biorę odpowiedzialności za jego działanie. Moim nic po nim nie jest, a w necie można spotkać tylko i wyłącznie pozytywne opinie na temat podawania go psom. Ja nie znalazłem żadnych negatywnych opinii dlatego kupiłem moim i nie żałuję. No proszę jaka ładna koleżanka mu się trafiła :)
  3. Ale mam zaległości... Przede wszystkim najlepsze życzenia dla Dziesięciolatka :D Świetne! :) http://i58.tinypic.com/1491dom.jpg http://i58.tinypic.com/2ltt5b5.jpg http://i58.tinypic.com/25gqyxl.jpg http://i58.tinypic.com/20i85tz.jpg http://i59.tinypic.com/macu4x.jpg http://i57.tinypic.com/i1guo6.jpg
  4. I ja się przyłączam do najlepszych życzeń dla Kasi i by kontynuowała rodzinną tradycję pomagania zwierzakom :)
  5. Jak ja się cieszę, że Parys już w domu :D Powodzenia :) Nie wiem czy da się odzwyczaić go od gonienia kotów na zewnątrz. Co prawda tu są cenne rady, ale raczej tyczą się zwierząt przebywających ze sobą w domu: http://www.psy24.pl/1609-Jak-przyzwyczajac-zwierzaki-do-siebie-nawzajem.html
  6. Długo tu nie zaglądałem i w pewnym sensie żałuję, że to zrobiłem. Nie wiedziałem, że jest aż tak źle. Strasznie mi szkoda Lizy. Zobaczymy co środa przyniesie. Nie wiem co myśleć. Liczy się przed wszystkim dobro Lizy...jakkolwiek by ono nie wyglądało.
  7. Niech już pozostanie zdrowa :) Na fotkę ni mogę się napatrzeć :D To na pewno nie on zrobił tylko jakiś inny podobny pies ;) Się wyrobił :D Ciesze się :)
  8. Możesz zawodowo pisać kryminały :D Dopiero co wczoraj szukałem naturalnych środków na pchły i kleszcze i zalecano tam podawanie psu czosnku i/lub cebuli. Później na jakiejś (niby) weterynaryjnej stronie przeczytałem, że pies może się tymi warzywami nawet zatruć :/ Niedługo będziesz miała Owcę na wypasie ;)
  9. Podczytuję, a tu nie najlepsze informacje :(
  10. Olenku jak dobrze Cię widzieć w domowej scenerii :D Zwłaszcza na ostatnim zdjęciu :lol: Dziękujemy za zdjęcia :) Oby właśnie w ten sposób opustoszało całe Twoje schronisko jak i wszystkie inne ;) Myślę, że chyba już czas na zmianę tytułu i pożegnanie z banerkiem :)
  11. Najważniejsze, że są postępy i oby tak dalej :) Bardzo poważna... i z klasą :)
  12. Zgadzam się całkowicie...
  13. Niestety ja nie wiem niczego więcej w tym temacie niż Ty. Jest mi po prostu szkoda psa i nic więcej...
  14. Moje gratulacje! :) BARDZO się cieszę :) (ten post miał wyjść już dawno temu i zapomniałem :/ )
  15. No właśnie. W sumie mi nie wypada - macho man i te sprawy... ;) Jednak na prawdę uczucie jest niesamowite gdy na pozór pies bez szans nagle zostaje adoptowany przez niezwykłych ludzi :) Cóż mogę jeszcze powiedzieć... :)
  16. Ale mnie tu dawno nie było :huh: Murzynka :D i to tylko gdy sobie zasłuży :rolleyes: Dziękujemy :) Saszce przeszło, ale nie do końca. Jeszcze ją trochę słychać jak oddycha. Jest na innym antybiotyku, a chyba w poniedziałek kontrola. Trochę dużo tych antybiotyków w ostatnich miesiącach :unsure: Dzięki za opinię :) Baj też odporny na krople. Dopiero Fiprex podziałał (prawie) dobrze. Pani w sklepie proponowała obroże Beaphar. Skuteczność 3 miesiące, ale myślę, że u psów nadwornych można je zmieniać co 2. Pamiętam,że kiedyś je stosowałem i byłem zadowolony, ale wtedy mieszkałem w mieści więc to było inaczej. Myślę, że kupię je na próbę. Albo dla Baja Foresto, a małym krople... Sam już nie wiem :wacko: Na pewno na początku miesiąca coś dostaną... Znalazłem właśnie taki cudo. Nawet jeszcze się nie doczekało żadnego opisu po polsku: http://allegro.pl/seresto-bayer-nowosc-data-waznosci-2016-2018-i5214259543.html Lub coś takiego, o czego istnieniu nigdy nie słyszałem :lol: http://allegro.pl/elektryczny-grzebien-na-pchly-fleazapper-i5212586942.html
  17. Kontrola wagi ;) 02.02.2015 - 32,2 kg 25.03.2015 - 33,9 kg Dziwne bo dostawała mniej karmy. Jednak wizualnie nie wydaje się gruba, a żebra bez problemu są wyczuwalne. Będziemy odchudzać choć trochę.
  18. Proszę bardzo :) Kontrola wagi ;) 02.02.2015 - 38,5 kg 25.03.2015 - 39,1 kg W granicach normy choć troszkę mniej mogłoby być...
  19. Ale tu dawno nie zaglądałem... Z łapką chyba bez zmian czyli na spacerach chodzi na czterech. Jak sobie chodzi i wącha to też na czterech. Na trzech tylko gdy biegnie. Kontrola wagi ;) 02.02.2015 - 29,3 kg 25.03.2015 - 27,1 kg Wreszcie mniej :)
  20. Kontrola wagi ;) 02.02.2015 - 29,6 kg 25.03.2015 - 29,5 kg Utrzymuje się na idealnym poziomie :)
  21. U Sidneja wszystko dobrze :) Kontrola wagi ;) 02.02.2015 - 26,7 kg 25.03.2015 - 26,3 kg Powolutku spada i dobrze bo lato idzie ;)
×
×
  • Create New...