Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :) Myślę, że Olen te Święta zapamięta na zawsze :)
  2. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  3. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  4. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  5. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  6. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  7. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  8. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  9. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  10. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  11. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  12. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  13. Dwu- i czteronożnym, radosnych Świąt życzę :)
  14. Potwierdzam piątkowy odbiór 80 kg karmy Husse Pro Prima dla Sary i Niuni. Dziękujemy :) Od wczoraj nie jest im naliczana karma hotelowa aż do zjedzenia przez nich swojej. Dajemy porcje wg zaleceń producenta i zobaczymy jak to wpłynie na ich wagę.
  15. Jak to się stało, że ja dopiero teraz czytam, a wątek mam jako przeczytany??? Niepotrzebnie się tak dziwiłem dlaczego on ciągle domu nie ma :D Cieszę się i gratuluję :)
  16. Zgadzam się :) To niedobrze, że nie pozwala sobie podczepić smyczy. Skoro jeszcze nie pozwala to myślę, że sam z siebie nigdy nie podejdzie i nie nadstawi kółka przy obroży by go zaczepić. Nie wiem na jaką odległość pozwala do siebie podejść. Czy nie wystarczyłby półmetrowy (lub metrowy) łańcuch przyczepiony na stałe do obroży by można go zawsze podczepić? Łańcuch oczywiście możliwie cienki i lekki, ale by go nie zerwał w czasie spaceru. Stalowa linka mogłaby go obetrzeć, a smycz na stałe przyczepioną na pewno przegryzie.
  17. Witamy u domnego Olenka :) Bo jak tu się nie cieszyć? :D Do dzisiaj uwierzyć nie mogę :lol:
  18. Dziękuję Wam za informacje i zdjęcia :) Nie wiem co powiedzieć :D Na prawdę... Swoją drogą to super pomysł z takim "pamiętnikiem" ;) To ja już wiem, ze mogę z czystym sumieniem zmienić tytuł wątku i usunąć banerek :)
  19. W pełni zgadzam się z AlfaLS. Nielogiczne wydaje się wytłumaczenie, że Hałabajówka postanowiła (w ciągu chwili) zatrzymać Maksia przez to, że do samochodu nie chciał wejść. Są kagańce, środki uspokajające itd. Moim zdaniem ta decyzja zapadła już wcześniej. Tylko po co pozwoliła na ten cyrk z jazdą przez całą Polskę by wracać z niczym? Tylko pieniądze na to poszły, które mogłyby bardzo pomóc innemu zwierzakowi. Nie chodzi mi o robienie tu wojny na wątku z tego powodu bo przynajmniej zachowała się na tyle w porządku, że zostawiła go u siebie bezpłatnie. Po prostu warto zapamiętać tę lekcję na przyszłość...
  20. I się sprawa wyjaśniła :) Seresto to Foresto, tyle, że sprzedawane w innych częściach świata i stąd inna nazwa :) http://www.epresspack.net/seresto/foresto-2/ Jednak pojawienie się na allegro poskutkowało sporym obniżeniem ceny względem Foresto więc kto chce kupić to teraz ma dobrą okazję :)
  21. Wiesz, że od dawna się tego spodziewałem, ale raczej myślałem, że w ogóle do transportu nie dojdzie ;)
×
×
  • Create New...